Jet Sosyete Gizem'in Annesi Gerçek Adı Olcay Kimdir?

Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi kimdir, hangi oyuncu? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, Cengiz'in kaynanası asıl ismi nedir kaç yaşında?


Haber Tarihi : 20 Şub 2019 01:19

Hikayesini Gülse Birsel'in kaleme aldığı ve sezon başında Star TV'den Acun Ilıcalı'nın TV8'ine transfer olan Jet Sosyete dizisine önümüzdeki bölümde tecrübeli bir oyuncu katılıyor. Eğlenceli bir karaktere can verecek olan deneyimli kadın oyuncu izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve güldürü dolu hikayesi ile dikkat çeken Jet Sosyete dizisinde Gizem'in annesi olarak izleyeceğimiz Olcay kimdir, dizide Cengiz'in kaynanası rolünü hangi oyuncu canlandırıyor? Jet Sosyete Olcay gerçek adı, kayınvalide asıl ismi nedir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli, kaç yaşında?

jet sosyete olcay gerçek adı gizemin annesi kimdir

BKM imzasıyla ekrana gelen ve geniş oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Çağlar Çorumlu, Aslı Bekiroğlu, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Gülse Birsel gibi isimlerin yer aldığı sevilen komedi dizisinde Gizem'in annesi izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hakan Algül'ün yönetmenliğini üstlendiği dizide Cengiz'in İzmir'den gelen kayınvalidesi Olcay, renkli anlar yaşanmasına neden olacak. Gizem için kına gecesi etkinliği düzenlenecek olan gecede Olcay ile Cengiz'in annesi Zahide arasında birtakım çekişmeler de yaşanacak. Cengiz'e ve Zahide'ye zor anlar yaşatacak olan Olcay, izleyenleri güldüren sahnelerin ana rolünde olacak.

Jet Sosyete Gizem'in Annesi Olcay Kimdir?

Jet Sosyete Gizem'in annesi gerçek ismi, yani Olcay rolünü canlandıran oyuncunun asıl adı Nilgün Belgün'dür. 18 Mart 1953 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen ünlü oyuncu daha önce şarkıcılık da yaptı. Bazı kitapların da yazarı olan Belgün pek çok tiyatro oyununda da görev aldı. Belgün'ün daha önce rol aldığı diziler ve filmler arasında Akasya Durağı, Papatyam, Karışık Aile, Yalancı Yarim, Büyümüş de Küçülmüş, Yabancı Damat, Tatlı Aşkım, Mavi Kolye, Güz Gülleri, Çiçek Taksi gibi yapımlar bulunuyor.
Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..

Mehmet Demirkol beIN Sports'tan Ayrıldı

beIN Medya bünyesindeki beIN Sports'ta önemli bir ayrılık yaşandı. Mehmet Demirkol kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Fatih Portakal FOX TV'den Ayrıldı

Fatih Portakal FOX TV'den ayrıldı. Taraflar konu hakkında açıklama yaptı.

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Kadın Pantolon Modelleri

Zarif ve İddialı Bir Parça: Tulum Modelleri

Sprey Boya ÇeşitleriGörüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!