Kuzgun Dizisi Bora Gerçek Adı Şeref'in Oğlu Kimdir?

Kuzgun Bora gerçek adı nedir, Bora Dağıstanlı asıl ismi, hangi oyuncu? Kuzgun dizisi Şeref'in oğlu kimdir, hangi dizilerde oynadı, nereli?


Haber Tarihi : 27 Şub 2019 19:27 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Mar 2019 20:16

Star TV'nin iddialı dizisi Kuzgun'un oyuncu kadrosuna üçüncü bölümde önemli bir karakteri canlandırmak üzere yeni bir erkek oyuncu dahil oluyor. Ay Yapım imzasıyla çarşamba akşamları izleyici ile buluşan ve başrollerini Burcu Biricik ile Barış Arduç'un paylaştığı dizi ilk iki bölümüyle sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. İlk bölümleriyle reytinglerde istenen performansı gösteremeyen dizi için kollar sıvandı.  Kuzgun dizisi Bora Dağıstanlı kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Kuzgun Bora gerçek adı, Şeref'in oğlu asıl ismi nedir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, kaç yaşında, nereli? İşte konuyla ilgili tüm detaylar...

kuzgun şerefin oğlu gerçek adı bora kimdir

Çarşamba akşamları ekrana gelen, Kerem Çatay ile Pelin Diştaş'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Bahadır İnce'nin oturduğu Kuzgun dizisinin senaryosunu Özlem Yılmaz ile Burcu Görgün Toptaş kaleme alıyor. Arduç ile Biricik'e oyuncu kadrosunda Hatice Aslan, Levent Ülgen, Settar Tanrıöğen, Caner Şahin, İpek Erdem, Ahsen Eroğlu, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü, Aytek Şayan gibi isimler eşlik ediyor. Dillere destan bir aşk öyküsünün yanı sıra dikkat çekici bir hesaplaşma hikayesi olan Kuzgun dizisinde Bora Dağıstanlı, Erdal Küçükkömürcü'nün hayat verdiği Şeref'in oğludur. Biricik'in canlandırdığı Dila karakteriyle yolu sürpriz bir şekilde kesişecek olan Bora, hikayede önemli bir yer kaplayacak. Kuzgun Dizisi Bora Kimdir?

Kuzgun Bora gerçek adı, Şeref'in oğlu asıl ismi Ahmet Varlı'dır. 25 Mart 1984 tarihinde Trabzon'da dünyaya gelen Ahmet Varlı şu an 34 yaşında. 2008'den bu yana aktif olarak oyunculuk kariyerini sürdüren varlı, Maltepe Üniversitesi'nde oyunculuk bölümünde eğitim aldı. Şeytanın Pabucu adlı sinema filminde ilk kez seyirci karşısına çıkan Ahmet Varlı daha önce TRT 1'de yayınlanan Yerden Yüksek, Kanal D'de ekrana gelen Öyle Bir Geçer Zaman Ki gibi dizilerde de rol almıştı. Varlı'nın geçmişte oynadığı diziler ve filmler arasında Benim İçin Üzülme, Yılanların Öcü, Oflu Hocanın Şifresi, Kanatsız Kuşlar, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi yapımlar bulunuyor.
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!