Kuzgun Dizisi Bora Gerçek Adı Şeref'in Oğlu Kimdir?

Kuzgun Bora gerçek adı nedir, Bora Dağıstanlı asıl ismi, hangi oyuncu? Kuzgun dizisi Şeref'in oğlu kimdir, hangi dizilerde oynadı, nereli?


Haber Tarihi : 27 Şub 2019 19:27 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Mar 2019 20:16

Star TV'nin iddialı dizisi Kuzgun'un oyuncu kadrosuna üçüncü bölümde önemli bir karakteri canlandırmak üzere yeni bir erkek oyuncu dahil oluyor. Ay Yapım imzasıyla çarşamba akşamları izleyici ile buluşan ve başrollerini Burcu Biricik ile Barış Arduç'un paylaştığı dizi ilk iki bölümüyle sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. İlk bölümleriyle reytinglerde istenen performansı gösteremeyen dizi için kollar sıvandı.  Kuzgun dizisi Bora Dağıstanlı kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Kuzgun Bora gerçek adı, Şeref'in oğlu asıl ismi nedir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, kaç yaşında, nereli? İşte konuyla ilgili tüm detaylar...

kuzgun şerefin oğlu gerçek adı bora kimdir

Çarşamba akşamları ekrana gelen, Kerem Çatay ile Pelin Diştaş'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Bahadır İnce'nin oturduğu Kuzgun dizisinin senaryosunu Özlem Yılmaz ile Burcu Görgün Toptaş kaleme alıyor. Arduç ile Biricik'e oyuncu kadrosunda Hatice Aslan, Levent Ülgen, Settar Tanrıöğen, Caner Şahin, İpek Erdem, Ahsen Eroğlu, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü, Aytek Şayan gibi isimler eşlik ediyor. Dillere destan bir aşk öyküsünün yanı sıra dikkat çekici bir hesaplaşma hikayesi olan Kuzgun dizisinde Bora Dağıstanlı, Erdal Küçükkömürcü'nün hayat verdiği Şeref'in oğludur. Biricik'in canlandırdığı Dila karakteriyle yolu sürpriz bir şekilde kesişecek olan Bora, hikayede önemli bir yer kaplayacak. Kuzgun Dizisi Bora Kimdir?

Kuzgun Bora gerçek adı, Şeref'in oğlu asıl ismi Ahmet Varlı'dır. 25 Mart 1984 tarihinde Trabzon'da dünyaya gelen Ahmet Varlı şu an 34 yaşında. 2008'den bu yana aktif olarak oyunculuk kariyerini sürdüren varlı, Maltepe Üniversitesi'nde oyunculuk bölümünde eğitim aldı. Şeytanın Pabucu adlı sinema filminde ilk kez seyirci karşısına çıkan Ahmet Varlı daha önce TRT 1'de yayınlanan Yerden Yüksek, Kanal D'de ekrana gelen Öyle Bir Geçer Zaman Ki gibi dizilerde de rol almıştı. Varlı'nın geçmişte oynadığı diziler ve filmler arasında Benim İçin Üzülme, Yılanların Öcü, Oflu Hocanın Şifresi, Kanatsız Kuşlar, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi yapımlar bulunuyor.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!