Bizim Hikaye Hikmet'in Dedesi Kimdir Recai Gerçek Adı

Bizim Hikaye dizisinde Hikmet'in dedesi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Bizim Hikaye Recai gerçek adı Hasipoğlu asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 28 Şub 2019 20:55

FOX TV ekranlarında ikinci sezonu ile seyirciyle buluşmaya devam eden perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye'ye bir usta oyuncu daha katıldı. Hazal Kaya, Burak Deniz gibi isimlerin başrolde olduğu ve Amerikan Shameless dizisinden Türk televizyonlarına uyarlanan dizide Bizim Hikaye Recai Hasipoğlu kimdir, bu karakteri hangi oyuncu canlandırıyor? Bizim Hikaye Hikmet'in dedesi gerçek adı, Şükran'ın kayınpederi rolünü kim oynuyor, asıl ismi nedir?

bizim hikaye hikmetin dedesi gerçek adı recai bey kimdir

Fatih Aksoy'un sahibi olduğu Medyapım imzası ile seyirci ile buluşan diziye sürpriz bir karakter katılıyor. Perşembe günü yayınlanacak olan bölümde seyirci karşısına çıkacak olan Recai karakteri, Fikri'nin eski karısının gizli kayınpederi olarak hikayeye dahil oluyor. Hikmet'in gizli dedesi Recai, artık hayatının sonuna yaklaştığı için torununu bulma ve mirasını ona devretme derdindedir. Tabi ki bu noktada Fikri boş durmayacak ve birtakım oyunlar çevirerek bu işten karlı ayrılmaya çalışacaktır. 

Bizim Hikaye Recai Kimdir?

Dizide Hikmet'in dedesi rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Can Kolukısa'dır. 14 Mayıs 1934 tarihinde dünyaya gelen tecrübeli oyuncu Eskişehir'de doğdu. Pek çok dizi, sinema filmi ve tiyatro oyununda performans sergileyen Kolukısa Yakın dönemde Kanal D'de yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Hristo'yu canlandıran tecrübeli oyuncu Hanımın Çiftliği adlı dizide ise Yasin Ağa olarak karşımıza çıkmıştı. Star TV'nin dikkat çeken projesi Acayip Hikayeler'de Musa Hoca'ya can veren usta oyuncu Eve Dönüş, Kara Duvak, Düğün Şarkıcısı, Beş Kollu Avize, Rüya Gibi, Oyunlarla Yaşayanlar, Yusuf Yüzlü, Meleğin Düşüşü, Analık, Mavi Sürgün, Tersine Dünya gibi pek çok yapımda da rol aldı.
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!