Bizim Hikaye Hikmet'in Dedesi Kimdir Recai Gerçek Adı

Bizim Hikaye dizisinde Hikmet'in dedesi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Bizim Hikaye Recai gerçek adı Hasipoğlu asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 28 Şub 2019 20:55

FOX TV ekranlarında ikinci sezonu ile seyirciyle buluşmaya devam eden perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bizim Hikaye'ye bir usta oyuncu daha katıldı. Hazal Kaya, Burak Deniz gibi isimlerin başrolde olduğu ve Amerikan Shameless dizisinden Türk televizyonlarına uyarlanan dizide Bizim Hikaye Recai Hasipoğlu kimdir, bu karakteri hangi oyuncu canlandırıyor? Bizim Hikaye Hikmet'in dedesi gerçek adı, Şükran'ın kayınpederi rolünü kim oynuyor, asıl ismi nedir?

bizim hikaye hikmetin dedesi gerçek adı recai bey kimdir

Fatih Aksoy'un sahibi olduğu Medyapım imzası ile seyirci ile buluşan diziye sürpriz bir karakter katılıyor. Perşembe günü yayınlanacak olan bölümde seyirci karşısına çıkacak olan Recai karakteri, Fikri'nin eski karısının gizli kayınpederi olarak hikayeye dahil oluyor. Hikmet'in gizli dedesi Recai, artık hayatının sonuna yaklaştığı için torununu bulma ve mirasını ona devretme derdindedir. Tabi ki bu noktada Fikri boş durmayacak ve birtakım oyunlar çevirerek bu işten karlı ayrılmaya çalışacaktır. 

Bizim Hikaye Recai Kimdir?

Dizide Hikmet'in dedesi rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Can Kolukısa'dır. 14 Mayıs 1934 tarihinde dünyaya gelen tecrübeli oyuncu Eskişehir'de doğdu. Pek çok dizi, sinema filmi ve tiyatro oyununda performans sergileyen Kolukısa Yakın dönemde Kanal D'de yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Hristo'yu canlandıran tecrübeli oyuncu Hanımın Çiftliği adlı dizide ise Yasin Ağa olarak karşımıza çıkmıştı. Star TV'nin dikkat çeken projesi Acayip Hikayeler'de Musa Hoca'ya can veren usta oyuncu Eve Dönüş, Kara Duvak, Düğün Şarkıcısı, Beş Kollu Avize, Rüya Gibi, Oyunlarla Yaşayanlar, Yusuf Yüzlü, Meleğin Düşüşü, Analık, Mavi Sürgün, Tersine Dünya gibi pek çok yapımda da rol aldı.
Romantik, Nostaljik ve Asi

Ali Demiral'ın Aysel Çınar Demirci ile yapmış olduğu röportaj.

VİDEO HABER
Reyting Ölçümü Nasıl Yapılıyor?

Reyting ölçümü nasıl yapılıyor? İşte detaylar...

Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!