Nöbet Nerede Çekiliyor Çekim Hangi Şehirde İlçede Yapılıyor Elmalı

Show TV'de yayınlanan Nöbet dizisi nerede çekiliyor? Nöbet'in çekimleri hangi şehirde ilçede köyde kasabada yapılıyor adres konum bilgileri.


Haber Tarihi : 03 Mar 2019 17:20

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yapımcısı olan Pana Film'in Show TV için çektiği yeni askeri dizi Nöbet'in çekim yerleri hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. Pazar akşamları izleyici ile buluşacak olan aksiyon dolu dizi Hatay Elmalı'da teröristlere karşı gerçekleşen mücadeleyi anlatacak. Fakat dizinin çekimleri Hatay'da yapılmayacak. Bu yüzden Nöbet dizisi nerede çekiliyor, çekimler hangi şehirde yapılıyor gibi sorular merak konusu oldu. Nöbet dizisi çekimlerinin yapıldığı adres ve konum bilgileri seyirciler tarafından merak edildi. Nöbet dizisi hangi ilçede, mahallede, köyde, kasabada, dağda, denizde çekiliyor, set nereye kuruldu? Güneydoğu Anadolu ya da Doğu Anadolu bölgesinde çekim yapılıyor mu? İşte tüm detaylar...

nöbet dizisi nerede çekiliyor elmalı hangi ilçede şehirde adres konum

Necati Şaşmaz'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Gökhan Erkut'un oturduğu Nöbet dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve heyecan dolu hikayesi ile seyirciyi ekrana bağlayacak. Kadrosunda Saygın Soysal, İpek Karapınar, Yurdaer Okur, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi isimlerin yer aldığı askeri dizinin çekimleri tam gaz devam ediyor.  Nöbet Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Senaryo gereği Hatay Elmalı - Söğüt bölgesinde geçtiği söylenen dizinin çekimleri Antalya şehrinde yapılıyor. Türkiye'nin turizm cenneti olan Antalya'da çekilen dizi için Muğla sınırına yakın bir ilçe olan Elmalı semti kullanılıyor. Geniş bir alana kurulan sette çekilen dizi için zaman zaman farklı bölgeler de kullanılıyor. 

Nöbet dizisinin konusu:

Jandarma Komutanı Yüzbaşı Orhan Korkut, teröristlerle yaşanan sıcak çatışmada askerini korumak için kendi canını feda ederek, şehit düşer. Onun yerine gelen Binbaşı Barış, evlatlarının başını öne eğmemeye ve Orhan Yüzbaşı’yı şehit eden hainleri bulmaya yemin etmiştir!

Jandarma Özel Harekat timinin komutanı Jandarma Yüzbaşı Yiğit Alkan ise dağlarda Orhan Yüzbaşı’nın şehit olduğu saldırının da arkasında olan Jiyan kod adlı teröristin peşindedir. Devre arkadaşı ve yakın dostunu öldüren teröristi bulmaya o da yeminlidir.

Bu iki gözüpek asker, Hatay’da huzursuzluk çıkarmak isteyenlere karşı birlikte mücadele edeceklerdir.

Barış Binbaşı daha bölgeye adım atar atmaz, bölgenin zenginlerinden Ziya Cevran huzursuzluk çıkarmıştır. Ziya Cevran ve oğlu Ferit’in daha birçok sorun çıkaracağı ve kontrol altında tutulmaları gerektiği aşikardır.

Tüm bunlar olurken Yiğit Yüzbaşı, Jiyan ile ilgili bir istihbarat alır, timiyle beraber peşine düşer. Barış Binbaşı da aynı terör örgütünün ahin bir plan peşinde olduğunu farkeder ve bölgenin en ıssız vadisinde Jandarma Kuvvetleri’ne kurulan pusuyla karşı karşıya kalır…
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!