Nöbet Nerede Çekiliyor Çekim Hangi Şehirde İlçede Yapılıyor Elmalı

Show TV'de yayınlanan Nöbet dizisi nerede çekiliyor? Nöbet'in çekimleri hangi şehirde ilçede köyde kasabada yapılıyor adres konum bilgileri.


Haber Tarihi : 03 Mar 2019 17:20

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yapımcısı olan Pana Film'in Show TV için çektiği yeni askeri dizi Nöbet'in çekim yerleri hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. Pazar akşamları izleyici ile buluşacak olan aksiyon dolu dizi Hatay Elmalı'da teröristlere karşı gerçekleşen mücadeleyi anlatacak. Fakat dizinin çekimleri Hatay'da yapılmayacak. Bu yüzden Nöbet dizisi nerede çekiliyor, çekimler hangi şehirde yapılıyor gibi sorular merak konusu oldu. Nöbet dizisi çekimlerinin yapıldığı adres ve konum bilgileri seyirciler tarafından merak edildi. Nöbet dizisi hangi ilçede, mahallede, köyde, kasabada, dağda, denizde çekiliyor, set nereye kuruldu? Güneydoğu Anadolu ya da Doğu Anadolu bölgesinde çekim yapılıyor mu? İşte tüm detaylar...

nöbet dizisi nerede çekiliyor elmalı hangi ilçede şehirde adres konum

Necati Şaşmaz'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Gökhan Erkut'un oturduğu Nöbet dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve heyecan dolu hikayesi ile seyirciyi ekrana bağlayacak. Kadrosunda Saygın Soysal, İpek Karapınar, Yurdaer Okur, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi isimlerin yer aldığı askeri dizinin çekimleri tam gaz devam ediyor.  Nöbet Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Senaryo gereği Hatay Elmalı - Söğüt bölgesinde geçtiği söylenen dizinin çekimleri Antalya şehrinde yapılıyor. Türkiye'nin turizm cenneti olan Antalya'da çekilen dizi için Muğla sınırına yakın bir ilçe olan Elmalı semti kullanılıyor. Geniş bir alana kurulan sette çekilen dizi için zaman zaman farklı bölgeler de kullanılıyor. 

Nöbet dizisinin konusu:

Jandarma Komutanı Yüzbaşı Orhan Korkut, teröristlerle yaşanan sıcak çatışmada askerini korumak için kendi canını feda ederek, şehit düşer. Onun yerine gelen Binbaşı Barış, evlatlarının başını öne eğmemeye ve Orhan Yüzbaşı’yı şehit eden hainleri bulmaya yemin etmiştir!

Jandarma Özel Harekat timinin komutanı Jandarma Yüzbaşı Yiğit Alkan ise dağlarda Orhan Yüzbaşı’nın şehit olduğu saldırının da arkasında olan Jiyan kod adlı teröristin peşindedir. Devre arkadaşı ve yakın dostunu öldüren teröristi bulmaya o da yeminlidir.

Bu iki gözüpek asker, Hatay’da huzursuzluk çıkarmak isteyenlere karşı birlikte mücadele edeceklerdir.

Barış Binbaşı daha bölgeye adım atar atmaz, bölgenin zenginlerinden Ziya Cevran huzursuzluk çıkarmıştır. Ziya Cevran ve oğlu Ferit’in daha birçok sorun çıkaracağı ve kontrol altında tutulmaları gerektiği aşikardır.

Tüm bunlar olurken Yiğit Yüzbaşı, Jiyan ile ilgili bir istihbarat alır, timiyle beraber peşine düşer. Barış Binbaşı da aynı terör örgütünün ahin bir plan peşinde olduğunu farkeder ve bölgenin en ıssız vadisinde Jandarma Kuvvetleri’ne kurulan pusuyla karşı karşıya kalır…
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!