Nöbet Nerede Çekiliyor Çekim Hangi Şehirde İlçede Yapılıyor Elmalı

Show TV'de yayınlanan Nöbet dizisi nerede çekiliyor? Nöbet'in çekimleri hangi şehirde ilçede köyde kasabada yapılıyor adres konum bilgileri.


Haber Tarihi : 03 Mar 2019 17:20

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yapımcısı olan Pana Film'in Show TV için çektiği yeni askeri dizi Nöbet'in çekim yerleri hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. Pazar akşamları izleyici ile buluşacak olan aksiyon dolu dizi Hatay Elmalı'da teröristlere karşı gerçekleşen mücadeleyi anlatacak. Fakat dizinin çekimleri Hatay'da yapılmayacak. Bu yüzden Nöbet dizisi nerede çekiliyor, çekimler hangi şehirde yapılıyor gibi sorular merak konusu oldu. Nöbet dizisi çekimlerinin yapıldığı adres ve konum bilgileri seyirciler tarafından merak edildi. Nöbet dizisi hangi ilçede, mahallede, köyde, kasabada, dağda, denizde çekiliyor, set nereye kuruldu? Güneydoğu Anadolu ya da Doğu Anadolu bölgesinde çekim yapılıyor mu? İşte tüm detaylar...

nöbet dizisi nerede çekiliyor elmalı hangi ilçede şehirde adres konum

Necati Şaşmaz'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Gökhan Erkut'un oturduğu Nöbet dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve heyecan dolu hikayesi ile seyirciyi ekrana bağlayacak. Kadrosunda Saygın Soysal, İpek Karapınar, Yurdaer Okur, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi isimlerin yer aldığı askeri dizinin çekimleri tam gaz devam ediyor.  Nöbet Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Senaryo gereği Hatay Elmalı - Söğüt bölgesinde geçtiği söylenen dizinin çekimleri Antalya şehrinde yapılıyor. Türkiye'nin turizm cenneti olan Antalya'da çekilen dizi için Muğla sınırına yakın bir ilçe olan Elmalı semti kullanılıyor. Geniş bir alana kurulan sette çekilen dizi için zaman zaman farklı bölgeler de kullanılıyor. 

Nöbet dizisinin konusu:

Jandarma Komutanı Yüzbaşı Orhan Korkut, teröristlerle yaşanan sıcak çatışmada askerini korumak için kendi canını feda ederek, şehit düşer. Onun yerine gelen Binbaşı Barış, evlatlarının başını öne eğmemeye ve Orhan Yüzbaşı’yı şehit eden hainleri bulmaya yemin etmiştir!

Jandarma Özel Harekat timinin komutanı Jandarma Yüzbaşı Yiğit Alkan ise dağlarda Orhan Yüzbaşı’nın şehit olduğu saldırının da arkasında olan Jiyan kod adlı teröristin peşindedir. Devre arkadaşı ve yakın dostunu öldüren teröristi bulmaya o da yeminlidir.

Bu iki gözüpek asker, Hatay’da huzursuzluk çıkarmak isteyenlere karşı birlikte mücadele edeceklerdir.

Barış Binbaşı daha bölgeye adım atar atmaz, bölgenin zenginlerinden Ziya Cevran huzursuzluk çıkarmıştır. Ziya Cevran ve oğlu Ferit’in daha birçok sorun çıkaracağı ve kontrol altında tutulmaları gerektiği aşikardır.

Tüm bunlar olurken Yiğit Yüzbaşı, Jiyan ile ilgili bir istihbarat alır, timiyle beraber peşine düşer. Barış Binbaşı da aynı terör örgütünün ahin bir plan peşinde olduğunu farkeder ve bölgenin en ıssız vadisinde Jandarma Kuvvetleri’ne kurulan pusuyla karşı karşıya kalır…
Romantik, Nostaljik ve Asi

Ali Demiral'ın Aysel Çınar Demirci ile yapmış olduğu röportaj.

VİDEO HABER
Reyting Ölçümü Nasıl Yapılıyor?

Reyting ölçümü nasıl yapılıyor? İşte detaylar...

Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!