Kardeş Çocukları Yıldırım'ın Annesi Kimdir Rezzan Gerçek Adı

Kardeş Çocukları dizisinde Rezzan kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Kardeş Çocukları Yıldırım'ın annesi gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 03 Mar 2019 19:18

Star TV'de pazar akşamları seyirci ile buluşan ve seyircinin ilgisini toplamayı başaran Kardeş Çocukları dizisine bir tecrübeli oyuncu daha katıldı. Dizide Mehmet Aslantuğ'un can verdiği karakterin validesi olarak karşımıza çıkacak oyuncunun ismi belli oldu. Kardeş Çocukları Yıldırım'ın annesi kimdir, daha önce hangi dizilerde oynadı, hangi oyuncu canlandırıyor? Kardeş Çocukları Rezzan gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli?

kardeş çocukları rezzan gerçek adı yıldırımın annesi kimdir

Gold Film imzasıyla pazar akşamları yayınlanan ve ilk bölümden beri yoğun bir ilgiyle takip edilen Kardeş Çocukları dizisinin senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Faruk Teber oturuyor. Oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Mehmet Aslantuğ, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban gibi isimlerin yer aldığı diziye Yıldırım'ın annesi olan Rezzan karakteri dahil oluyor. Oğluyla gurur duyan ama yalnızlığı konusunda takıntıları olan Rezzan, soğuk ve mesafeli yapısı, ciddi imajı ile dikkatleri üzerine çekecek. Kardeş Çocukları Yıldırım'ın Annesi Rezzan Kimdir?

Dizide bu rolü Çiğdem Selışık Onat canlandırıyor. 1939 senesinde Ankara'da dünyaya gelen oyuncu şu an 80 yaşında. Robert Koleji'nde eğitim gören ve sonrasında İstanbul Üniversitesi'nde fen edebiyat fakültesinden mezun olan usta oyuncu pek çok sinema filmi, tiyatro oyunu ve dizide rol aldı. Onat'ın yakın zamanda oynadığı yapımlar arasında Çırak, Yol Ayrımı ve İstanbul Kırmızısı gibi projeler bulunuyor. Ünlü oyuncu Çırak filmiyle en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülü almıştı.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!