Kardeş Çocukları Yıldırım'ın Annesi Kimdir Rezzan Gerçek Adı

Kardeş Çocukları dizisinde Rezzan kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Kardeş Çocukları Yıldırım'ın annesi gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 03 Mar 2019 19:18

Star TV'de pazar akşamları seyirci ile buluşan ve seyircinin ilgisini toplamayı başaran Kardeş Çocukları dizisine bir tecrübeli oyuncu daha katıldı. Dizide Mehmet Aslantuğ'un can verdiği karakterin validesi olarak karşımıza çıkacak oyuncunun ismi belli oldu. Kardeş Çocukları Yıldırım'ın annesi kimdir, daha önce hangi dizilerde oynadı, hangi oyuncu canlandırıyor? Kardeş Çocukları Rezzan gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli?

kardeş çocukları rezzan gerçek adı yıldırımın annesi kimdir

Gold Film imzasıyla pazar akşamları yayınlanan ve ilk bölümden beri yoğun bir ilgiyle takip edilen Kardeş Çocukları dizisinin senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Faruk Teber oturuyor. Oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Mehmet Aslantuğ, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban gibi isimlerin yer aldığı diziye Yıldırım'ın annesi olan Rezzan karakteri dahil oluyor. Oğluyla gurur duyan ama yalnızlığı konusunda takıntıları olan Rezzan, soğuk ve mesafeli yapısı, ciddi imajı ile dikkatleri üzerine çekecek. Kardeş Çocukları Yıldırım'ın Annesi Rezzan Kimdir?

Dizide bu rolü Çiğdem Selışık Onat canlandırıyor. 1939 senesinde Ankara'da dünyaya gelen oyuncu şu an 80 yaşında. Robert Koleji'nde eğitim gören ve sonrasında İstanbul Üniversitesi'nde fen edebiyat fakültesinden mezun olan usta oyuncu pek çok sinema filmi, tiyatro oyunu ve dizide rol aldı. Onat'ın yakın zamanda oynadığı yapımlar arasında Çırak, Yol Ayrımı ve İstanbul Kırmızısı gibi projeler bulunuyor. Ünlü oyuncu Çırak filmiyle en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülü almıştı.
Romantik, Nostaljik ve Asi

Ali Demiral'ın Aysel Çınar Demirci ile yapmış olduğu röportaj.

VİDEO HABER
Reyting Ölçümü Nasıl Yapılıyor?

Reyting ölçümü nasıl yapılıyor? İşte detaylar...

Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!