Kardeş Çocukları Yıldırım'ın Annesi Kimdir Rezzan Gerçek Adı

Kardeş Çocukları dizisinde Rezzan kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Kardeş Çocukları Yıldırım'ın annesi gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 03 Mar 2019 19:18

Star TV'de pazar akşamları seyirci ile buluşan ve seyircinin ilgisini toplamayı başaran Kardeş Çocukları dizisine bir tecrübeli oyuncu daha katıldı. Dizide Mehmet Aslantuğ'un can verdiği karakterin validesi olarak karşımıza çıkacak oyuncunun ismi belli oldu. Kardeş Çocukları Yıldırım'ın annesi kimdir, daha önce hangi dizilerde oynadı, hangi oyuncu canlandırıyor? Kardeş Çocukları Rezzan gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli?

kardeş çocukları rezzan gerçek adı yıldırımın annesi kimdir

Gold Film imzasıyla pazar akşamları yayınlanan ve ilk bölümden beri yoğun bir ilgiyle takip edilen Kardeş Çocukları dizisinin senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Faruk Teber oturuyor. Oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Mehmet Aslantuğ, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban gibi isimlerin yer aldığı diziye Yıldırım'ın annesi olan Rezzan karakteri dahil oluyor. Oğluyla gurur duyan ama yalnızlığı konusunda takıntıları olan Rezzan, soğuk ve mesafeli yapısı, ciddi imajı ile dikkatleri üzerine çekecek. Kardeş Çocukları Yıldırım'ın Annesi Rezzan Kimdir?

Dizide bu rolü Çiğdem Selışık Onat canlandırıyor. 1939 senesinde Ankara'da dünyaya gelen oyuncu şu an 80 yaşında. Robert Koleji'nde eğitim gören ve sonrasında İstanbul Üniversitesi'nde fen edebiyat fakültesinden mezun olan usta oyuncu pek çok sinema filmi, tiyatro oyunu ve dizide rol aldı. Onat'ın yakın zamanda oynadığı yapımlar arasında Çırak, Yol Ayrımı ve İstanbul Kırmızısı gibi projeler bulunuyor. Ünlü oyuncu Çırak filmiyle en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülü almıştı.
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!