Kardeş Çocukları İdil Gerçek Adı Yıldırım'ın Yeğeni Kimdir?

Kardeş Çocukları dizisinde Yıldırım'ın yeğeni İdil kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Kardeş Çocukları İdil gerçek adı asıl ismi nereli?


Haber Tarihi : 03 Mar 2019 20:19

Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Kardeş Çocukları dizisine bir yeni genç kadın oyuncu daha katıldı. Gold Film imzası ile ekranlara gelen ve pazar günleri izleyenlerle buluşan dizide Kardeş Çocukları İdil gerçek ismi, asıl adı nedir, nereli, kaç yaşında? Kardeş Çocukları Yıldırım'ın yeğeni, Rezzan'ın torunu olan kızı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? İşte karaktere ilişkin bütün detaylar... 

kardeş çocukları idil gerçek adı kimdir asıl ismi

Oyuncu kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Nur Fettahoğlu, Ayça Bingöl, Afra Saraçoğlu, Furkan Andıç gibi isimlerin rol aldığı Kardeş Çocukları dizisi pazar akşamları seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Faruk Turgut'un sahibi olduğu Gold Film adlı firmanın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Sırma Yanık yazıyor, yönetmenliğini ise Faruk Teber yapıyor. Diziye yeni katılan karakterlerden birisi de Yıldırım'ın yeğeni olarak izleyeceğimiz İdil oldu. Rezzan'ın kız torunu olarak karşımıza çıkacak olan İdil annesini ve babasını küçük yaştayken bir kazada kaybeder ve ninesi ile birlikte büyür. Sosyetik bir tasarımcı olan İdil Türkiye'ye kesin dönüş yapar ve Hayat ile Hayal'ın yaşamında yeni bir sayfa açılmasına neden olur.  Kardeş Çocukları Dizisinde İdil Kimdir?

Kardeş Çocukları İdil gerçek adı yani bu karakteri canlandıran oyuncunun ismi Melis Hacic'dir. 8 Eylül 1994 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen genç ve güzel oyuncu şu an 24 yaşında. İstanbul aydın Üniversitesi'nde sanat yönetmenliği bölümünden mezun olan Melis Hacic'i Börü adlı televizyon dizisinde Zeynep karakterini canlandırırken izlemiştik. Daha sonra Kanal D'de yayınlanan Bir Litre Gözyaşı adlı dizide Selin rolüne can veren Hacic, 1.76 boyunda ve 56 kilo. Güzel oyuncu bu sezon Kardeş Çocukları dizisinde rol alıyor.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!