Kardeş Çocukları İdil Gerçek Adı Yıldırım'ın Yeğeni Kimdir?

Kardeş Çocukları dizisinde Yıldırım'ın yeğeni İdil kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Kardeş Çocukları İdil gerçek adı asıl ismi nereli?


Haber Tarihi : 03 Mar 2019 20:19

Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Kardeş Çocukları dizisine bir yeni genç kadın oyuncu daha katıldı. Gold Film imzası ile ekranlara gelen ve pazar günleri izleyenlerle buluşan dizide Kardeş Çocukları İdil gerçek ismi, asıl adı nedir, nereli, kaç yaşında? Kardeş Çocukları Yıldırım'ın yeğeni, Rezzan'ın torunu olan kızı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? İşte karaktere ilişkin bütün detaylar... 

kardeş çocukları idil gerçek adı kimdir asıl ismi

Oyuncu kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Nur Fettahoğlu, Ayça Bingöl, Afra Saraçoğlu, Furkan Andıç gibi isimlerin rol aldığı Kardeş Çocukları dizisi pazar akşamları seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Faruk Turgut'un sahibi olduğu Gold Film adlı firmanın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Sırma Yanık yazıyor, yönetmenliğini ise Faruk Teber yapıyor. Diziye yeni katılan karakterlerden birisi de Yıldırım'ın yeğeni olarak izleyeceğimiz İdil oldu. Rezzan'ın kız torunu olarak karşımıza çıkacak olan İdil annesini ve babasını küçük yaştayken bir kazada kaybeder ve ninesi ile birlikte büyür. Sosyetik bir tasarımcı olan İdil Türkiye'ye kesin dönüş yapar ve Hayat ile Hayal'ın yaşamında yeni bir sayfa açılmasına neden olur.  Kardeş Çocukları Dizisinde İdil Kimdir?

Kardeş Çocukları İdil gerçek adı yani bu karakteri canlandıran oyuncunun ismi Melis Hacic'dir. 8 Eylül 1994 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen genç ve güzel oyuncu şu an 24 yaşında. İstanbul aydın Üniversitesi'nde sanat yönetmenliği bölümünden mezun olan Melis Hacic'i Börü adlı televizyon dizisinde Zeynep karakterini canlandırırken izlemiştik. Daha sonra Kanal D'de yayınlanan Bir Litre Gözyaşı adlı dizide Selin rolüne can veren Hacic, 1.76 boyunda ve 56 kilo. Güzel oyuncu bu sezon Kardeş Çocukları dizisinde rol alıyor.
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!