Kardeş Çocukları İdil Gerçek Adı Yıldırım'ın Yeğeni Kimdir?

Kardeş Çocukları dizisinde Yıldırım'ın yeğeni İdil kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Kardeş Çocukları İdil gerçek adı asıl ismi nereli?


Haber Tarihi : 03 Mar 2019 20:19

Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Kardeş Çocukları dizisine bir yeni genç kadın oyuncu daha katıldı. Gold Film imzası ile ekranlara gelen ve pazar günleri izleyenlerle buluşan dizide Kardeş Çocukları İdil gerçek ismi, asıl adı nedir, nereli, kaç yaşında? Kardeş Çocukları Yıldırım'ın yeğeni, Rezzan'ın torunu olan kızı kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? İşte karaktere ilişkin bütün detaylar... 

kardeş çocukları idil gerçek adı kimdir asıl ismi

Oyuncu kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Nur Fettahoğlu, Ayça Bingöl, Afra Saraçoğlu, Furkan Andıç gibi isimlerin rol aldığı Kardeş Çocukları dizisi pazar akşamları seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Faruk Turgut'un sahibi olduğu Gold Film adlı firmanın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Sırma Yanık yazıyor, yönetmenliğini ise Faruk Teber yapıyor. Diziye yeni katılan karakterlerden birisi de Yıldırım'ın yeğeni olarak izleyeceğimiz İdil oldu. Rezzan'ın kız torunu olarak karşımıza çıkacak olan İdil annesini ve babasını küçük yaştayken bir kazada kaybeder ve ninesi ile birlikte büyür. Sosyetik bir tasarımcı olan İdil Türkiye'ye kesin dönüş yapar ve Hayat ile Hayal'ın yaşamında yeni bir sayfa açılmasına neden olur.  Kardeş Çocukları Dizisinde İdil Kimdir?

Kardeş Çocukları İdil gerçek adı yani bu karakteri canlandıran oyuncunun ismi Melis Hacic'dir. 8 Eylül 1994 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen genç ve güzel oyuncu şu an 24 yaşında. İstanbul aydın Üniversitesi'nde sanat yönetmenliği bölümünden mezun olan Melis Hacic'i Börü adlı televizyon dizisinde Zeynep karakterini canlandırırken izlemiştik. Daha sonra Kanal D'de yayınlanan Bir Litre Gözyaşı adlı dizide Selin rolüne can veren Hacic, 1.76 boyunda ve 56 kilo. Güzel oyuncu bu sezon Kardeş Çocukları dizisinde rol alıyor.
Romantik, Nostaljik ve Asi

Ali Demiral'ın Aysel Çınar Demirci ile yapmış olduğu röportaj.

VİDEO HABER
Reyting Ölçümü Nasıl Yapılıyor?

Reyting ölçümü nasıl yapılıyor? İşte detaylar...

Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!