Bir Aile Hikayesi Oyuncuları Kimdir Gerçek Adı

Bir Aile Hikayesi oyuncuları kimdir, hangi oyuncu? Bir Aile Hikayesi Derya Nedim Müjde Beste Erdem Şakir Mahur Berk Erdem gerçek adı nedir?


Haber Tarihi : 09 Mar 2019 15:48 Son Düzenlenme Tarihi : 09 Mar 2019 15:55

FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Bir Aile Hikayesi'nde kim kimi canlandırıyor, dizideki karakterlerin gerçek ismi, asıl adı nedir? Güçlü oyuncu kadrosu ve başarılı hikayesi ile dikkat çeken, cumartesi akşamları seyirci karşısına çıkan Türk televizyonlarının yeni iddialı projesi Bir Aile Hikayesi oyuncuları kimdir, dizide hangi oyuncu hangi rolde? İşte kadın ve erkek oyuncular ve bu oyuncuların can verdiği karakterlerin yer aldığı en detaylı liste:

Bir Aile Hikayesi Reyhan Gerçek Adı

bir aile hikayesi reyhan kimdir cemin karısı gerçek adı annesi

Dizide Reyhan Güneş karakterinin asıl ismi, yani bu rolü canlandıran oyuncu Songül Öden'dir. Zengin bir ailenin kızıyken Cem’e aşık olup büyük hayallerinden vazgeçmiş. Tok gözlü ve fedakar. Cem daima evdeki iyi polis olduğundan kötü polislik ona kalıyor. Üç çocuğunu birbirinden ayırmamak için çok çabalıyor. Hepsinin dertleriyle ayrı ayrı uğraşıyor. Cem'in karısı olan Reyhan'ı enteresan olaylar bekliyor.

Bir Aile Hikayesi Cem Kimdir?

bir aile hikayesi cem asıl ismi reyhanın kocası kimdir babası oğlu

Reyhan'ın kocası olarak izlediğimiz Cem rolünü canlandıran oyuncu ise Celil Nalçakan'dır. Şefkat ve sevginin vücut bulmuş hali. Dünyaya Reyhan’ı sevmek için geldiğine inanıyor. Babasından hiç aferin alamamış bir çocuk olarak büyüdüğü için kendi çocuklarını koşulsuz sevmeye ant içmiş. Bir Aile Hikayesi Berk Gerçek İsmi

bir aile hikayesi berk kimdir sevgilisi kardeşi ikizi gerçek adı

Deryanın sevgilisi Berk Güneş rolünü canlandıran oyuncu ise Birkan Sokullu'dur. Çocukken kurduğu hayallerin aksine otuzlarına geldiğinde kendini tam bir fiyasko olarak buluyor. Reklam oyunculuğundan ibaret olan kariyeri ona para ve popülerlik getirse de, o artık “gofret güzeli” olarak anılmak istemiyor. En büyük destekçisi ise ikiz kardeşi ve hayattaki tek engeli kendisi. Mutluluğunu sabote etmek gibi bir huyu var.

Bir Aile Hikayesi Mahur Hangi Oyuncu?

bir aile hikayesi mahur gerçek adı karısı kimdir hangi oyuncu

Bu karakteri ise Olgun Toker canlandırıyor. Hep en iyisini başarmak, en mükemmeli becermek zorunda. Hayat tecrübeleri yüzünden herkesten daha çok başarmak zorundaymış gibi hissediyor. Çok iyi bir aile babası, çok iyi bir iş adamı, çok iyi bir evlat olmuş hep. Onun sorunu bu; o çok iyi. Çok iyi olmak adamı yorar, bitirir. Mahur yere yığılana kadar savaşanlardan. Müjdenin kocası.

Bir Aile Hikayesi Müjde Gerçek Adı

bir aile hikayesi müjde gerçek adı mahurun karısı kocası kimdir oğlu kızı annesi

Dizide Müjde Güneş rolünü oynayan güzel oyuncu İrem Sak'tır. Kendinden emin, sezgileri kuvvetli bir kadın. Cengaver bir anne … Kocasını çok iyi tanıdığı, zaaflarını iyi bildiği için hep en doğru zamanda müdahale ediyor. Duygularıyla hareket etmekten ziyade akılcı. Yüzleşmelerden kaçınmıyor, lafı eğip bükmüyor. Karşısındakini yaralasa da her zaman dürüstlükten yana. Mahurun karısı.

Bir Aile Hikayesi Beste Kimdir?

bir aile hikayesi beste gerçek adı sevgilisi kız kardeşi hangi oyuncu kaç yaşında

Beste rolünü ise genç oyuncu Elçin Afacan canlandırıyor. Çocukluğundan beri en büyük sıkıntısı fazla kiloları. Güzelliğinin, kendi kıymetinin farkında değil. Ne annesi kadar iyi bir anne olacağına, ne de babası kadar özel bir adam bulacağına inanıyor. Kendini sevmeyi bir becerebilse her şeyi başarabilecek ama farkında değil. Berkin ikizi ve Erdemin sevgilisi.

Bir Aile Hikayesi Erdem'i Hangi Oyuncu Oynuyor?

bir aile hikayesi erdem kimdir hangi oyuncu nereli

Alper Beyaz rolüne sevilen oyuncu Alper Saldıran can veriyor. Yaşadığı büyük depresyonun ardından her şeyini kaybetmiş ve küllerinden doğmuş. Pasta yaparak hayata dönmüş ve sonunda kendi pastanesini açmış. Tatlıya, keyif verici şeylere çok düşkün, acıyla mesaisinin bittiğine inanıyor. Kalbi çok kırık olduğundan birine yeniden güvenmesi zor. Hayat ise sürprizleriyle ezberini bozacak. Bestenin sevgilisi.

Bir Aile Hikayesi Şakir Mutlu Kim Canlandırıyor?

bir aile hikayesi kemancı gerçek adı şakir kimdir sakallı hangi oyuncu

Dizide Şakir gerçek adı, yani bu rolü oynayan oyuncunun ismi Ali Seçkiner Alıcı'dır. Çok iyi bir kemancı olup hayatını düzene sokabilecekken, yanlış yollara sapmış. Hayatı pişmanlıklarla dolu. Tam benden bu kadar dediği bir sırada karşısına çıkan büyük bir sürpriz ona yaşamak için sebebi oluyor, yeniden… Çocukların babası olma ihtimali yüksek.

Bir Aile Hikayesi Nedim Kimdir?

bir aile hikayesi nedim gerçek ismi cemin arkadaşı

Cemin yakın arkadaşı Nedim'i Serhat Ercan oynuyor. Cem’in en yakın dostu, dert ortağı. Delikanlılıktan beri beraber hayaller kurmuşlar, beraber karanlık yollardan dönmüşler. Cem ona ‘kader arkadaşım’ diyor; çünkü beraber aşık olmuşlar, aynı zamanlarda evlenip baba olmuşlar. Ama Cem’den sakladığı büyük bir sırrı var.

Bir Aile Hikayesi Derya Gerçek Adı

bir aile hikayesi derya asıl ismi berkin sevgilisi kimdir

Dizide Derya Tepeli'yi genç ve güzel kadın oyuncu Seren Şirince oynuyor. Berkin sevgilisi, kız arkadaşı olarak izleyeceğimiz bu karakterin en büyük aşkı oyunculuk. ‘Aç kalırsın, iş bulamazsın’ gibi uyarılara kulağını tıkamış, şimdi bedelini seve seve ödüyor. Kirasını zor ödüyor, arkadaşları onu dizilere burun kıvırdığı için fazlaca “idealist” buluyor. Mesleğine ve mesleğinin çilesine aşık. Berk gibilere tahammülü yok ama tesadüfler onları bir araya getirecek.

bir aile hikayesi karakterleri kimdir gerçek ismi asıl adı nedir cemin babası annesi kaynanası kayınvalidesi kayınpederi kardeşi oğlu kızı abisi ablası teyzesi halısı dayısı hangi oyuncu sevgilisi karısı kocası eşi hanımı beyi nişanlısı kız arkadaşı dostu erkek kardeşi patronu kankası komşusu amcası kaç yaşında nereli
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!