Kalk Gidelim Ali Demir Kimdir Velinin Babası Gerçek Adı

TRT 1 dizisi Kalk Gidelim'de Ali Demir kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kalk Gidelim Velinin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı kaç?


Haber Tarihi : 09 Mar 2019 17:25

TRT 1 ekranlarında yayınlanan komedi dizisi Kalk Gidelim'e bir deneyimli oyuncu daha katıldı. Eğlenceli hikayesi ve geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken ve köy yaşantısına dair detayları izleyenlere aktaran dizide Kalk Gidelim Ali Demir kimdir, bu rolü hangi oyuncu canlandırıyor? Kalk Gidelim dizisinde Nehir'in ve Veli'nin babası rolünü kim oynuyor, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Kalk Gidelim Ali Demir gerçek ismi, asıl adı nedir?

kalk gidelim ali demir gerçek adı nehirin velinin babası kimdir hangi oyuncu

Son dönemde güçlü rakiplerini geride bırakan TRT 1’in sevilen dizisi “Kalk Gidelim”in yapım şirketi Staff Film, oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Ekranların en çok takip edilen dizisi Kalk Gidelim’in deneyimli oyuncu kadrosuna ünlü bir isim daha katıldı. Geçtiğimiz haftalarda diziye katılan Nilay Deniz (Nehir)’in babasını canlandıracak Ali Demir rolü için yapım şirketi usta isim arayışına girmişti. Kalk Gidelim Ali Demir Kimdir?

Kalk Gidelim Ali Demir gerçek adı yani Velinin babasını oynayan oyuncu Sinan Albayrak'tır. 27 Şubat 1973 tarihinde Almanya'nın Hanau kentinde dünyaya gelen deneyimli oyuncu şu an 46 yaşında.  Gazeteci Hakan Albayrak'ın da kardeşi olan Sinan Albayrak, pek çok tiyatro oyununa ek olarak sinema filmlerinde ve televizyon dizilerinde de rol aldı. Yakın dönemde Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Sadık rolünü canlandıran Albayrak, O Hayat Benim'de Mehmet Emir, Leyla ile Mecnun'da Tom Waits, Tozlu Yollar'da Tayfun, Sen de Gitme'de Mehmet, Parmaklıklar Ardında dizisinde Tarık rolünü canlandırmıştı. Ünlü oyuncunun geçmişte oynadığı sinema filmleri arasında Herşey Çok Güzel Olacak, Döngel Kerhanesi, Çinliler Geliyor, Sis ve Gece, Eşrefpaşalılar, Sultanın Sırrı, Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım gibi yapımlar bulunuyor.
Romantik, Nostaljik ve Asi

Ali Demiral'ın Aysel Çınar Demirci ile yapmış olduğu röportaj.

VİDEO HABER
Reyting Ölçümü Nasıl Yapılıyor?

Reyting ölçümü nasıl yapılıyor? İşte detaylar...

Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!