Kalk Gidelim Ali Demir Kimdir Velinin Babası Gerçek Adı

TRT 1 dizisi Kalk Gidelim'de Ali Demir kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kalk Gidelim Velinin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı kaç?


Haber Tarihi : 09 Mar 2019 17:25

TRT 1 ekranlarında yayınlanan komedi dizisi Kalk Gidelim'e bir deneyimli oyuncu daha katıldı. Eğlenceli hikayesi ve geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken ve köy yaşantısına dair detayları izleyenlere aktaran dizide Kalk Gidelim Ali Demir kimdir, bu rolü hangi oyuncu canlandırıyor? Kalk Gidelim dizisinde Nehir'in ve Veli'nin babası rolünü kim oynuyor, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Kalk Gidelim Ali Demir gerçek ismi, asıl adı nedir?

kalk gidelim ali demir gerçek adı nehirin velinin babası kimdir hangi oyuncu

Son dönemde güçlü rakiplerini geride bırakan TRT 1’in sevilen dizisi “Kalk Gidelim”in yapım şirketi Staff Film, oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Ekranların en çok takip edilen dizisi Kalk Gidelim’in deneyimli oyuncu kadrosuna ünlü bir isim daha katıldı. Geçtiğimiz haftalarda diziye katılan Nilay Deniz (Nehir)’in babasını canlandıracak Ali Demir rolü için yapım şirketi usta isim arayışına girmişti. Kalk Gidelim Ali Demir Kimdir?

Kalk Gidelim Ali Demir gerçek adı yani Velinin babasını oynayan oyuncu Sinan Albayrak'tır. 27 Şubat 1973 tarihinde Almanya'nın Hanau kentinde dünyaya gelen deneyimli oyuncu şu an 46 yaşında.  Gazeteci Hakan Albayrak'ın da kardeşi olan Sinan Albayrak, pek çok tiyatro oyununa ek olarak sinema filmlerinde ve televizyon dizilerinde de rol aldı. Yakın dönemde Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Sadık rolünü canlandıran Albayrak, O Hayat Benim'de Mehmet Emir, Leyla ile Mecnun'da Tom Waits, Tozlu Yollar'da Tayfun, Sen de Gitme'de Mehmet, Parmaklıklar Ardında dizisinde Tarık rolünü canlandırmıştı. Ünlü oyuncunun geçmişte oynadığı sinema filmleri arasında Herşey Çok Güzel Olacak, Döngel Kerhanesi, Çinliler Geliyor, Sis ve Gece, Eşrefpaşalılar, Sultanın Sırrı, Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım gibi yapımlar bulunuyor.
En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...

Galatasaray Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

27.09.2020 Galatasaray Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir hangi uyduda yayınlanıyor? GS FB maç linki ile canlı yayın

Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!