Kalk Gidelim Ali Demir Kimdir Velinin Babası Gerçek Adı

TRT 1 dizisi Kalk Gidelim'de Ali Demir kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kalk Gidelim Velinin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı kaç?


Haber Tarihi : 09 Mar 2019 17:25

TRT 1 ekranlarında yayınlanan komedi dizisi Kalk Gidelim'e bir deneyimli oyuncu daha katıldı. Eğlenceli hikayesi ve geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken ve köy yaşantısına dair detayları izleyenlere aktaran dizide Kalk Gidelim Ali Demir kimdir, bu rolü hangi oyuncu canlandırıyor? Kalk Gidelim dizisinde Nehir'in ve Veli'nin babası rolünü kim oynuyor, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Kalk Gidelim Ali Demir gerçek ismi, asıl adı nedir?

kalk gidelim ali demir gerçek adı nehirin velinin babası kimdir hangi oyuncu

Son dönemde güçlü rakiplerini geride bırakan TRT 1’in sevilen dizisi “Kalk Gidelim”in yapım şirketi Staff Film, oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Ekranların en çok takip edilen dizisi Kalk Gidelim’in deneyimli oyuncu kadrosuna ünlü bir isim daha katıldı. Geçtiğimiz haftalarda diziye katılan Nilay Deniz (Nehir)’in babasını canlandıracak Ali Demir rolü için yapım şirketi usta isim arayışına girmişti. Kalk Gidelim Ali Demir Kimdir?

Kalk Gidelim Ali Demir gerçek adı yani Velinin babasını oynayan oyuncu Sinan Albayrak'tır. 27 Şubat 1973 tarihinde Almanya'nın Hanau kentinde dünyaya gelen deneyimli oyuncu şu an 46 yaşında.  Gazeteci Hakan Albayrak'ın da kardeşi olan Sinan Albayrak, pek çok tiyatro oyununa ek olarak sinema filmlerinde ve televizyon dizilerinde de rol aldı. Yakın dönemde Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Sadık rolünü canlandıran Albayrak, O Hayat Benim'de Mehmet Emir, Leyla ile Mecnun'da Tom Waits, Tozlu Yollar'da Tayfun, Sen de Gitme'de Mehmet, Parmaklıklar Ardında dizisinde Tarık rolünü canlandırmıştı. Ünlü oyuncunun geçmişte oynadığı sinema filmleri arasında Herşey Çok Güzel Olacak, Döngel Kerhanesi, Çinliler Geliyor, Sis ve Gece, Eşrefpaşalılar, Sultanın Sırrı, Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım gibi yapımlar bulunuyor.
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!