Yüzleşme Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde Kalender Kasabası

Yüzleşme dizisi hangi şehirde ilçede çekiliyor Kalender kasabası adres konum bilgileri. Yüzleşme nerede çekiliyor, çekim yeri neresi, köy?


Haber Tarihi : 12 Mar 2019 17:58 Son Düzenlenme Tarihi : 12 Mar 2019 17:59

T Company imzasıyla salı akşamları Kanal D ekranlarında yeni bölümleri ile seyirciyle buluşan Yüzleşme dizisi hangi şehirde, ilçede, köyde, kasabada çekiliyor? Geniş ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan dram dizisi Yüzleşme nerede çekiliyor, çekim yeri neresi, dizideki Kalender Kasabası konum ve adres bilgileri nedir, nasıl gidilir? Dizideki ev, köy, mahalle, otel, konak nerede bulunuyor?

yüzleşme nerede çekiliyor kalender kasabası hangi şehirde ilçede konum adres

Bülent Turgut'un sahibi olduğu T Company tarafından çekilen dizinin yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ile Burak Arlıel yer alıyor. Senaryosunu Altuğ Küçük'ün kaleme aldığı dizinin müziklerini ise Ajlan Akyüz ile Kıvanç Sarıkuş yapıyor. Geniş oyuncu kadrosunda Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Yiğit Kirazcı, Engin Öztürk, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Şerif Sezer, Macit Koper, Mesut Akusta, Gözde Çığacı, Durul Bazan, Darda Yasir Yenal, Gülsim Ali, Yeşim Gül, Müfit Kayacan gibi isimlerin yer aldığı dizideki hikayenin ana mekanı Kalender Kasabası'dır. Çiçek yetiştiriciliği ve esans üretimi ile ünlü olan bu kasabada geçen hikayeye Masal adındaki esrarengiz bir kadının katılmasıyla 15 senedir saklanan sırların açığa çıkmasını işleyen dizinin çekildiği yerler seyircilerin merak konusu oldu.  Yüzleşme Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Gerçek hayatta Kalender Kabası, Siirt sınırları içerisinde yer alan bir mekan olsa da dizinin çekimleri Antalya şehrinde yapılıyor. Antalya'nın Alanya ilçesinin yanı sıra Manavgat ve Side gibi bölgelerinde de çekimleri yapılan dizi için Oba Otel, ve Kale Hisariçi Mahallesi gibi alanlara da set kuruluyor.
Romantik, Nostaljik ve Asi

Ali Demiral'ın Aysel Çınar Demirci ile yapmış olduğu röportaj.

VİDEO HABER
Reyting Ölçümü Nasıl Yapılıyor?

Reyting ölçümü nasıl yapılıyor? İşte detaylar...

Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!