Yüzleşme Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde Kalender Kasabası

Yüzleşme dizisi hangi şehirde ilçede çekiliyor Kalender kasabası adres konum bilgileri. Yüzleşme nerede çekiliyor, çekim yeri neresi, köy?


Haber Tarihi : 12 Mar 2019 17:58 Son Düzenlenme Tarihi : 12 Mar 2019 17:59

T Company imzasıyla salı akşamları Kanal D ekranlarında yeni bölümleri ile seyirciyle buluşan Yüzleşme dizisi hangi şehirde, ilçede, köyde, kasabada çekiliyor? Geniş ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan dram dizisi Yüzleşme nerede çekiliyor, çekim yeri neresi, dizideki Kalender Kasabası konum ve adres bilgileri nedir, nasıl gidilir? Dizideki ev, köy, mahalle, otel, konak nerede bulunuyor?

yüzleşme nerede çekiliyor kalender kasabası hangi şehirde ilçede konum adres

Bülent Turgut'un sahibi olduğu T Company tarafından çekilen dizinin yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ile Burak Arlıel yer alıyor. Senaryosunu Altuğ Küçük'ün kaleme aldığı dizinin müziklerini ise Ajlan Akyüz ile Kıvanç Sarıkuş yapıyor. Geniş oyuncu kadrosunda Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Yiğit Kirazcı, Engin Öztürk, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Şerif Sezer, Macit Koper, Mesut Akusta, Gözde Çığacı, Durul Bazan, Darda Yasir Yenal, Gülsim Ali, Yeşim Gül, Müfit Kayacan gibi isimlerin yer aldığı dizideki hikayenin ana mekanı Kalender Kasabası'dır. Çiçek yetiştiriciliği ve esans üretimi ile ünlü olan bu kasabada geçen hikayeye Masal adındaki esrarengiz bir kadının katılmasıyla 15 senedir saklanan sırların açığa çıkmasını işleyen dizinin çekildiği yerler seyircilerin merak konusu oldu.  Yüzleşme Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Gerçek hayatta Kalender Kabası, Siirt sınırları içerisinde yer alan bir mekan olsa da dizinin çekimleri Antalya şehrinde yapılıyor. Antalya'nın Alanya ilçesinin yanı sıra Manavgat ve Side gibi bölgelerinde de çekimleri yapılan dizi için Oba Otel, ve Kale Hisariçi Mahallesi gibi alanlara da set kuruluyor.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!