Yüzleşme Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde Kalender Kasabası

Yüzleşme dizisi hangi şehirde ilçede çekiliyor Kalender kasabası adres konum bilgileri. Yüzleşme nerede çekiliyor, çekim yeri neresi, köy?


Haber Tarihi : 12 Mar 2019 17:58 Son Düzenlenme Tarihi : 12 Mar 2019 17:59

T Company imzasıyla salı akşamları Kanal D ekranlarında yeni bölümleri ile seyirciyle buluşan Yüzleşme dizisi hangi şehirde, ilçede, köyde, kasabada çekiliyor? Geniş ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan dram dizisi Yüzleşme nerede çekiliyor, çekim yeri neresi, dizideki Kalender Kasabası konum ve adres bilgileri nedir, nasıl gidilir? Dizideki ev, köy, mahalle, otel, konak nerede bulunuyor?

yüzleşme nerede çekiliyor kalender kasabası hangi şehirde ilçede konum adres

Bülent Turgut'un sahibi olduğu T Company tarafından çekilen dizinin yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ile Burak Arlıel yer alıyor. Senaryosunu Altuğ Küçük'ün kaleme aldığı dizinin müziklerini ise Ajlan Akyüz ile Kıvanç Sarıkuş yapıyor. Geniş oyuncu kadrosunda Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Yiğit Kirazcı, Engin Öztürk, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Şerif Sezer, Macit Koper, Mesut Akusta, Gözde Çığacı, Durul Bazan, Darda Yasir Yenal, Gülsim Ali, Yeşim Gül, Müfit Kayacan gibi isimlerin yer aldığı dizideki hikayenin ana mekanı Kalender Kasabası'dır. Çiçek yetiştiriciliği ve esans üretimi ile ünlü olan bu kasabada geçen hikayeye Masal adındaki esrarengiz bir kadının katılmasıyla 15 senedir saklanan sırların açığa çıkmasını işleyen dizinin çekildiği yerler seyircilerin merak konusu oldu.  Yüzleşme Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Gerçek hayatta Kalender Kabası, Siirt sınırları içerisinde yer alan bir mekan olsa da dizinin çekimleri Antalya şehrinde yapılıyor. Antalya'nın Alanya ilçesinin yanı sıra Manavgat ve Side gibi bölgelerinde de çekimleri yapılan dizi için Oba Otel, ve Kale Hisariçi Mahallesi gibi alanlara da set kuruluyor.
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!