Annemin Yarası Nerede Çekildi Hangi Ülkede Şehirde Geçiyor?

Annemin Yarası filmi nerede çekildi, çekim yeri neresi, adres ve konum. Annemin Yarası hangi ülkede şehirde kasabada köyde çekildi?


Haber Tarihi : 14 Mar 2019 16:37

BKM imzasıyla sinemalarda gösterime giren ve seyircinin beğenisini toplamayı başaran dönem filmi Annemin Yarası nerede çekildi, filmin çekimleri için set nereye kuruldu? Annemin Yarası hangi ülkede, şehirde, ilçede, çiftlikte, köyde, kasabada, mahallede çekildi, çekim yeri neresi, adres ve konum bilgileri nedir? Dram türünde bir yapım olan bu film, yetimhanede büyüyen Salih'in ailesini aramasını ve bu yolda başına gelen olayları konu alıyor.

annemin yarası hangi ülkede şehirde çekildi nerede çekimler yapıldı

18 yaşına geldiği zaman kayıp ailesini bulmak için yetimhaneyi terk eden Salih, babasını ararken bir çiftlikte çalışmaya başlar. Hiç ummadığı bir anda hayallerini süsleyen yuva ortamına sahip olmuştur. Filmde heyecanın yükselmesi ile sırlar da su yüzüne çıkmaya başlar. Salih geçmişinden kurtulup yeni ailesi ile mutlu olabilecek mi? Soluk soluğa ve gözyaşları ile izlenecek olan filmde Salih'in peşine düştüğü umut, izleyenlere duygu dolu anlar yaşatacak. Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde Ozan Güven, Meryem Uzerli, Bora Akkaş, Belçim Bilgin, Okan Yalabık gibi isimler rol alıyor. Annemin Yarası filminin çekim yerleri de en az hikaye kadar merak topladı ve seyirciler bu mekanların peşine düştü.  Annemin Yarası Hangi Ülkelerde Çekildi?

Çekimlerine 2015 senesinde başlanan Annemin Yarası filminin çekimleri birden çok ülkede yapıldı. Türkiye, Makedonya, Hırvatistan, Bosna Hersek ve Sırbistan'da çekimleri yapılan filmin büyük çoğunluğu Sırbistan'daki Belgrad şehrinde çekildi. 
Romantik, Nostaljik ve Asi

Ali Demiral'ın Aysel Çınar Demirci ile yapmış olduğu röportaj.

VİDEO HABER
Reyting Ölçümü Nasıl Yapılıyor?

Reyting ölçümü nasıl yapılıyor? İşte detaylar...

Bizim Hikaye Fikri'nin Abisi Gerçek Adı Zihni Kimdir? Filiz'in Amcası

Bizim Hikaye dizisinde Zihni kimdir, Filiz'in amcası hangi oyuncu? Bizim Hikaye Fikri'nin abisi gerçek adı, erkek kardeşi asıl ismi nedir?

Çukur Mahsun'un Babası Gerçek Adı Kadir Kimdir?

Çukur dizisinde Kadir kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor, nereli, kaç yaşında? Çukur Mahsun'un babası gerçek adı asıl ismi nedir?

Sedat Yılmaz, Yeni Akit'ten Ayrıldı

Akit Medya bünyesindeki Yeni Akit gazetesinde bir ayrılık yaşandı. Sedat Yılmaz okurlarına veda etti.

Hilal Ergenekon Hangi Kanalda Program Yapacak?

3N Medya ile anlaşan Hilal Ergenekon kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?

Murat Emirdağ Hepsiburada CEO'su Oldu

Hepsiburada'nın yeni CEO'su Murat Emirdağ oldu. Murat Emirdağ kimdir, daha önce hangi görevlerde çalıştı?

Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?

2019 Formula 1 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2019 Formula 1 yarışları hangi kanalda yayınlanıyor? Formula 1 yarışları şifreli mi şifresiz mi yayınlanacak, nasıl izlenir, nerede var?

2019 CBS Dizileri Sezon Finali ve Final Tarihleri

2019 CBS dizileri sezon finali ve final tarihleri açıklandı. Mom, Hawaii Five-0, Young Sheldon, The Big Bang Theory ne zaman final yapıyor?

Netflix Hangi Dizileri Yayından Kaldırdı?

İki dizi daha yayından kaldırıldı. Netflix hangi dizileri yayından kaldırdı, iptal etti?

Erkenci Kuş Polen'in Babası Gerçek Adı Kimdir

Erkenci Kuş dizisinde Polen'in babası kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Polenin babası gerçek adı asıl ismi nedir nereli yaşı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!