Annemin Yarası Nerede Çekildi Hangi Ülkede Şehirde Geçiyor?

Annemin Yarası filmi nerede çekildi, çekim yeri neresi, adres ve konum. Annemin Yarası hangi ülkede şehirde kasabada köyde çekildi?


Haber Tarihi : 14 Mar 2019 16:37

BKM imzasıyla sinemalarda gösterime giren ve seyircinin beğenisini toplamayı başaran dönem filmi Annemin Yarası nerede çekildi, filmin çekimleri için set nereye kuruldu? Annemin Yarası hangi ülkede, şehirde, ilçede, çiftlikte, köyde, kasabada, mahallede çekildi, çekim yeri neresi, adres ve konum bilgileri nedir? Dram türünde bir yapım olan bu film, yetimhanede büyüyen Salih'in ailesini aramasını ve bu yolda başına gelen olayları konu alıyor.

annemin yarası hangi ülkede şehirde çekildi nerede çekimler yapıldı

18 yaşına geldiği zaman kayıp ailesini bulmak için yetimhaneyi terk eden Salih, babasını ararken bir çiftlikte çalışmaya başlar. Hiç ummadığı bir anda hayallerini süsleyen yuva ortamına sahip olmuştur. Filmde heyecanın yükselmesi ile sırlar da su yüzüne çıkmaya başlar. Salih geçmişinden kurtulup yeni ailesi ile mutlu olabilecek mi? Soluk soluğa ve gözyaşları ile izlenecek olan filmde Salih'in peşine düştüğü umut, izleyenlere duygu dolu anlar yaşatacak. Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde Ozan Güven, Meryem Uzerli, Bora Akkaş, Belçim Bilgin, Okan Yalabık gibi isimler rol alıyor. Annemin Yarası filminin çekim yerleri de en az hikaye kadar merak topladı ve seyirciler bu mekanların peşine düştü.  Annemin Yarası Hangi Ülkelerde Çekildi?

Çekimlerine 2015 senesinde başlanan Annemin Yarası filminin çekimleri birden çok ülkede yapıldı. Türkiye, Makedonya, Hırvatistan, Bosna Hersek ve Sırbistan'da çekimleri yapılan filmin büyük çoğunluğu Sırbistan'daki Belgrad şehrinde çekildi. 
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!