Babamın Ceketi Nerede Çekildi Hangi Şehirde ve İlçede?

Babamın Ceketi filminin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı, konum ve adres. Babamın Ceketi nerede çekildi, çekim yeri neresi?


Haber Tarihi : 18 Mar 2019 00:40 Son Düzenlenme Tarihi : 18 Mar 2019 19:54

Müfit Can Saçıntı'nın hem senaryosunu yazdığı, hem yönetmen koltuğunda oturduğu hem de başrol oyuncularından birisi olduğu Babamın Ceketi filmi çekim yerleri ile dikkat çekiyor. Filmi izleyen seyirciler yapımın hangi konum ve adreste çekildiğini, semt ve mahalle bilgilerini merak ediyorlar. Babamın Ceketi filmi nerede çekildi, çekimleri hangi şehirde ve ilçede yapıldı? İşte tüm detaylar...

babamın ceketi nerede çekildi çekim yeri hangi şehirde ilçede

Oyuncu kadrosunda Saçıntı'ya ek olarak Mert Turak, Erkan Can, Elif Nur Kerkük, Suat Sungur, Ayşen Gruda, Yalçın Menteş, Banu Manioğlu, Tuncay Akça, Ahmet Arman, Sami Aksu, Ünal Yeter ve Uğur Demirpehlivan gibi isimlerin yer aldığı film, evlenebilmek için iş bulmaya çalışan bir gencin öyküsünü anlatıyor. Bir süredir beraber olan Aslıhan ile Ferhat, ilişkilerini artık evlilik yoluna taşımak istiyorlar. Fakat Ferhat işsiz olduğu için çiftin evlenmesi de kolay olmuyor. Aslıhan'ın babası kalp krizi geçirince kızın üzerindeki evlilik baskısı da artıyor. Ölmeden önce kızının evlendiğini görmek isteyen baba, işlerin iyice karışmasına neden oluyor.  Babamın Ceketi Filminin Çekimleri Nerede Yapıldı?

Babamın Ceketi filmi için genel olarak İstanbul şehrinde çekimler yapıldı. Anadolu yakasında bulunan Dragos, Kadıköy Boğa, Altıyol, Yeldeğirmeni, Şile Ağva gibi bölgelerde set kuruldu. Burada yapılan çekimler, filmdeki güzel sahnelerin ortaya çıkmasına neden oldu ve seyirciler çekim yerleri konusunda meraka düştü.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!