Yüzleşme Neden Final Yaptı Niye Yayından Kaldırıldı?

Kanal D dizisi Yüzleşme neden final yaptı, kaç bölüm sürdü, yayından kalktı mı? Yüzleşme niye yayından kaldırıldı, sona erdi mi?


Haber Tarihi : 26 Mar 2019 19:47

Kanal D ekranlarında Mart 2019'un ilk haftasında seyirciye merhaba diyen ve hem geniş hem de güçlü oyuncu kadrosu ile büyük bir başarı vaat eden Yüzleşme dizisinden kötü haber geldi. Kadrosunda Uğur Yücel'den Hande Doğandemir'e, Engin Öztürk'ten Yiğit Kirazcı'ya pek çok başarılı ismin yer aldığı Yüzleşme dizisi neden final yaptı? Salı akşamları yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanan ve sonrasında Blutv'den tekrarları reklamsız olarak izlenebilen Yüzleşme dizisi niye yayından kaldırıldı, kaç bölüm sürdü? İşte konuyla ilgili bütün detaylar...

yüzleşme dizisi neden final yaptı niye yayından kalktı

T Company imzasıyla ilk kez 5 Mart 2019 Salı tarihinde izleyenlerin karşısına çıkan Yüzleşme, dördüncü bölümü ile ekranlara veda ediyor. Oyuncu kadrosunda Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Yeşim Ceren Bozoğlu, Mesut Akusta, Engin Öztürk, Zeynep Eronat, Yiğit Kirazcı, Şerif Sezer, Durul Bazan, Macit Koper, Derda Yasir Yenal, Gülsim Ali, Gözde Çığacı ve Yeşim Gül gibi isimlerin yer aldığı dizi ilk bölümden itibaren bir türlü istenen performansı sergileyemedi. Bülent Turgut'un yapımcısı olduğu ve yönetmenliğini Burak Arlıel ile Ömer Faruk Sorak'ın üstlendiği dizinin senaryosunu Altuğ Küçük kaleme alıyordu. Yüzleşme Neden Final Yaptı?

Geniş ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olduğu için maliyetleri son derece yüksek bir yapım olan Yüzleşme, reytinglerde arzu edilen çizgiye ulaşamadığı ve maliyetleri karşılayamadığı için yayından kaldırıldı. Sadece dört bölüm süren dizinin önümüzdeki dönemde başka bir kanalda yeniden başlaması gibi bir ihtimal bulunmuyor. Erken final yapan diziler arasına giren Yüzleşme'nin 3. bölüm reyting sonuçlarına baktığımızda dizinin Total grubunda ilk 30'a giremediğini görüyoruz.

Yüzleşme reyting sonuçları için TIKLAYINIZ!

Yüzleşme Dizisi Final Bölümü Konusu

Masal'ın Gonca olduğunun öğrenilmesi artık kaçınılmaz bir sona doğru yaklaşır. Savcı, 15 yıl önce kaybolan Gonca'nın dosyasını tekrar açmaya karar verir. Fikret, Gonca'yı bulmak için Songül'den destek ister fakat karşılık bulamaz. Zira Songül, Gonca'nın yıllar önce öldüğünü düşünmektedir. Fikret ise Songül'e serzenişte bulunur. Savcı olayları ve delilleri derinlemesine inceler. Masal'ın, Ufuk'un öldürüldüğü gece çekilen fotoğrafı Savcı'nın eline geçince olayların rengi fazlasıyla değişir. Kalender Kasabası'nda gizli kalan tüm sırlar aydınlanırken Masal, Gonca olduğunu saklayabilecek mi?
Nöbet Dizisi Darko Gerçek Adı Kimdir?

Show TV dizisinde Nöbet Darko kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Nöbet dizisi Darko gerçek adı asıl ismi nedir, nereli?

RTÜK, Sağlık Masası Kuracak

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Sağlık Masası kuracak ve sağlık programlarını mercek altına alacak.

Anadolu Ajansı'nı Artık Cumhurbaşkanlığı Denetleyecek

Anadolu Ajansı’nın denetimi artık Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nda olacak.

Arka Sokaklar Firaz Gerçek Adı Kimdir? Ahmet Pınar

Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar Firaz gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Firaz kimdir?

Arka Sokaklar Canan Gerçek Adı Kimdir - Ayçin İnci

Kanal D dizisinde Arka Sokaklar Canan gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu? Arka Sokaklar Canan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Arka Sokaklar Şebnem Gerçek Adı Ali'nin Üvey Kardeşi Kimdir?

Arka Sokaklar Ali'nin üvey kardeşi kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Şebnem gerçek adı, asıl ismi nedir?

Arka Sokaklar Ali'nin Babası Kimdir Nasuh Gerçek Adı

Arka Sokaklar dizisinde Nasuh'u kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Ali'nin babası kimdir Nasuh gerçek adı asıl ismi.

72. Cannes Film Festivalinde Hangi Filmler Yarışacak?

72. Cannes Film Festivali'nde hangi filmlerin yarışacağı açıklandı. 2019 Altın Palmiye ödülü için yarışacak olan filmler ve yönetmenleri.

Sözcü Yazarları İçin İstenen Cezalar Belli Oldu

Sözcü gazetesinin sahibi ve yazarlarının yargılandığı davada istenen cezalar belli oldu.

RTÜK Akit TV, Halk TV ve KRT'ye Ceza Kesti

RTÜK siyasi liderlere hakaret sebebiyle üç medya kuruluşuna ceza verdi. Akit TV, Halk TV ve KRT ceza alan kanallar oldu.

VİDEO HABER
Sen Anlat Karadeniz Hangi Ülkeye Satıldı?

ATV dizisi Sen Anlat Karadeniz hangi ülkeye satıldı? Sevilen dizi bir ülkede daha izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

İbrahim Seten, Demirören Medya'dan Ayrıldı

Spor medyasının deneyimli isimlerinden İbrahim Seten, Demirören Medya Grubu'ndan ayrıldığını açıkladı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!