Kuzgun Cihan Gerçek Adı - Ferit Kaya Kimdir?

Star TV dizisi Kuzgun Cihan gerçek adı nedir, hangi oyuncu oynuyor kim canlandırıyor? Kuzgun dizisi Cihan kimdir, asıl ismi, nereli, yaşı?


Haber Tarihi : 27 Mar 2019 14:00

Çarşamba akşamları Star TV'de yayınlanan AY Yapım imzalı Kuzgun dizisine bir tecrübeli oyuncu daha katıldı. Yeni bir karakter ile karşımıza çıkacak olan aktörün kim olduğu ise belli oldu. Kuzgun dizisi Cihan gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında, nereli? Burcu Biricik ile Barış Arduç'un başrol oyuncuları arasında yer aldığı dizide Kuzgun Cihan kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? İşte konuyla ilgili bütün detaylar karşınızda...

kuzgun cihan gerçek adı kimdir ferit kaya

Çarşamba günleri izleyici karşısına çıkan Kuzgun dizisinin 27 Mart 2019 tarihinde yayınlanacak olan yedinci bölümünde seyirciler Cihan karakteri ile tanışacaklar. Settar Tanrıöğen'in hayat verdiği Terzi Deviş'in Barış Arduç'un can verdiği Kuzgun karakterinin yanına yerleştirdiği, tam anlamıyla bir görev adamı olan Cihan, dizide önemli bir rol üstlenecek. Yeni girilen sevkiyat işinde Kuzgun'un yardımcısı olan Cihan, projenin sağ kolu olarak patronuna iyi hizmetlerde bulunacak. 

Kerem Çatay ile Pelin Diştaş'ın ortak yapımcısı olduğu, Bahadır İnce'nin yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu ise Özlem Yılmaz ile Burcu Görgün Toptaş'ın birlikte kaleme aldığı dizide Burcu Biricik ve Barış Arduç'a Levent Ülgen, Ahmet Varlı, Hatice Aslan, Settar Tanrıöğen, Caner ŞAhin, İpek Erdem, Derya Beşerler, Aytek Şayan gibi isimler eşlik ediyor. Kuzgun Dizisinde Cihan Kimdir?

Kuzgun Cihan gerçek adı, yani bu rolü oynayan oyuncunun asıl ismi Ferit Kaya'dır. 24 Şubat 1984 tarihinde Diyarbakır'ın Eğil bölgesinde dünyaya gelen oyuncu, Mimar Sinan Devlet Konservatuarı'nda tiyatro dalından mezun oldu. 2008 senesinde Ankara Film Festivali'nden umut veren erkek oyuncu ödülüyle ayrılan ve daha sonra da çeşitli ödüller alan Ferit Kaya; Mavi Gözlü Dev, Güneşin Oğlu, Merdiven Altı, Gecenin Kanatları, Beş Şehir, Ali'nin Sekiz Günü, Kısaca Ramazan: Kamil İnsan gibi sinema filmlerinde rol aldı. Daha sonra Karamel, Kül ve Ateş, Bu Kalp Seni Unutur mu, Menekşe ile Halil gibi dizilerde rol alan Kaya sonrasında kariyerinde ciddi bir yükseliş yakaladı. Kavak Yelleri'nde iki sezon Uğur rolünü canlandıran başarılı oyuncu yine bir başka Kanal D projesi olan Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı yapımda ise Resul karakterine hayat verdi. Kanal D'de yayınlanan Kötü Yol'da İhsan rolünü canlandıran oyuncu Arka Sokaklar'da Erdal, Familya'da Hamit olarak karşımıza çıktı.

Kuzgun reyting sonuçları incelendiği zaman dizinin ilk bölümlere kıyasla toparlandığını görmek mümkün. Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz gibi iki güçlü yapımla rekabet halinde olan dizi, hikaye ilerledikçe ve karakter ağı güçlendikçe kitlesini genişletmeyi başarıyor. Her ne kadar dizinin reyting karnesi yeteri kadar iyi olmasa da şimdilik kanalı çok rahatsız eden bir durumun olmadığını söylemek mümkün. Fakat ilerleyen dönemlerde biraz daha iyi sonuçların alınması gerekecektir. Ferit Kaya transferi ile birlikte hikayede nelerin değişeceği de merak konusu oldu.
Nöbet Dizisi Darko Gerçek Adı Kimdir?

Show TV dizisinde Nöbet Darko kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Nöbet dizisi Darko gerçek adı asıl ismi nedir, nereli?

RTÜK, Sağlık Masası Kuracak

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Sağlık Masası kuracak ve sağlık programlarını mercek altına alacak.

Anadolu Ajansı'nı Artık Cumhurbaşkanlığı Denetleyecek

Anadolu Ajansı’nın denetimi artık Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nda olacak.

Arka Sokaklar Firaz Gerçek Adı Kimdir? Ahmet Pınar

Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar Firaz gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Firaz kimdir?

Arka Sokaklar Canan Gerçek Adı Kimdir - Ayçin İnci

Kanal D dizisinde Arka Sokaklar Canan gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu? Arka Sokaklar Canan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Arka Sokaklar Şebnem Gerçek Adı Ali'nin Üvey Kardeşi Kimdir?

Arka Sokaklar Ali'nin üvey kardeşi kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Şebnem gerçek adı, asıl ismi nedir?

Arka Sokaklar Ali'nin Babası Kimdir Nasuh Gerçek Adı

Arka Sokaklar dizisinde Nasuh'u kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Ali'nin babası kimdir Nasuh gerçek adı asıl ismi.

72. Cannes Film Festivalinde Hangi Filmler Yarışacak?

72. Cannes Film Festivali'nde hangi filmlerin yarışacağı açıklandı. 2019 Altın Palmiye ödülü için yarışacak olan filmler ve yönetmenleri.

Sözcü Yazarları İçin İstenen Cezalar Belli Oldu

Sözcü gazetesinin sahibi ve yazarlarının yargılandığı davada istenen cezalar belli oldu.

RTÜK Akit TV, Halk TV ve KRT'ye Ceza Kesti

RTÜK siyasi liderlere hakaret sebebiyle üç medya kuruluşuna ceza verdi. Akit TV, Halk TV ve KRT ceza alan kanallar oldu.

VİDEO HABER
Sen Anlat Karadeniz Hangi Ülkeye Satıldı?

ATV dizisi Sen Anlat Karadeniz hangi ülkeye satıldı? Sevilen dizi bir ülkede daha izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

İbrahim Seten, Demirören Medya'dan Ayrıldı

Spor medyasının deneyimli isimlerinden İbrahim Seten, Demirören Medya Grubu'ndan ayrıldığını açıkladı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!