Avlu Dizisi Oğuz Okan Gerçek Adı Kimdir? Ertan Saban

Star TV'de yayınlanan Avlu dizisinde Oğuz Okan kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Avlu Oğuz Okan gerçek adı asıl ismi nereli?


Haber Tarihi : 27 Mar 2019 14:59

Perşembe akşamları Star TV'de yayınlanan ve ilk bölümden itibaren büyük bir ilgi görmeyi başaran ekranların uyarlama dizisi Avlu'ya bir yeni erkek karakter daha katılıyor. Kadın oyuncuların hakim olduğu bir hikayeye sahip olan dizide sürpriz gelişmele bizleri bekliyor. Avlu dizisi Oğuz Okan gerçek ismi, asıl adı nedir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, kaç yaşında, nereli? Avlu Oğuz Okan kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor?

avlu dizisi oğuz okan gerçek adı kimdir hangi oyuncu

Yönetmenliğini Yüksel Aksu, Şafak Bal ve Hülya Gezer'in birlikte üstlendiği ve Hayri Aslan'ın sahibi olduğu Limon Film'in yapımcısı olduğu Avlu dizisinin senaryosunu Ahmet Köseoğlu ile Özlem Havuzlu beraber kaleme alıyorlar. Oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray, Deniz Barut, Ushan Çakır, Kenan Ece, Nergis Öztürk, Çağdaş Onur Öztürk, Ayşe Damgacı, Selen Seyven gibi isimlerin rol aldığı dizi ikinci sezonu ile yayına devam ediyor.  Avlu dizisine önümüzdeki bölümlerde ise Oğuz Okan adlı yeni bir karakter katılıyor. 38. bölümde ilk kez hikayede yer alması beklenen bu karakter, dizideki gidişatı değiştirecek ve hikayedeki heyecan daha da artacak.

Avlu Dizisi Oğuz Okan Kimdir?

Avlu Oğuz gerçek adı, yani Okan rolünü canlandıran oyuncunun asıl ismi Ertan Saban'dır. 4 Aralık 1977 tarihinde Makedonya'nın Üsküp şehrinde dünyaya gelen ünlü oyuncu Makedonya'da devlet konservatuarından mezun oldu. Tiyatro eğitimini bu ülkede tamamlayan oyuncu uzun bir süre boyunca kendisi gibi tiyatrocu olan kardeşi Erman Saban ile beraber Makedonya'daki Türk tiyatrolarında çeşitli oyunlarda rol aldılar.

1.92 boyunda olan ve 41 yaşında olan oyuncu daha sonra Türkiye'ye yerleşti. 2016 senesinde Ebru Özkan ile evlenen oyuncu geçmişte Sağır Oda, Sultan Makamı, Savcının Karısı, Elveda Rumeli, Sakarya Fırat gibi dizilerde ve Başka Semtin Çocukları, Gölgesizler gibi sinema filmlerinde oynamıştı. Saban'ın yakın dönem filmografisine baktığımız zaman ise Kılıç Günü, Karakol, Bir Kadın Tanıdım, Hatasız Kul Olmaz, Mutlu Ol Yeter, Kurtlar Vadisi Pusu, Mehmed Bir Cihan Fatihi gibi diziler ile Benimle Oynar mısın, Limonata, Çiçero gibi sinema filmlerini görüyoruz.
Nöbet Dizisi Darko Gerçek Adı Kimdir?

Show TV dizisinde Nöbet Darko kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor? Nöbet dizisi Darko gerçek adı asıl ismi nedir, nereli?

RTÜK, Sağlık Masası Kuracak

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Sağlık Masası kuracak ve sağlık programlarını mercek altına alacak.

Anadolu Ajansı'nı Artık Cumhurbaşkanlığı Denetleyecek

Anadolu Ajansı’nın denetimi artık Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nda olacak.

Arka Sokaklar Firaz Gerçek Adı Kimdir? Ahmet Pınar

Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar Firaz gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Firaz kimdir?

Arka Sokaklar Canan Gerçek Adı Kimdir - Ayçin İnci

Kanal D dizisinde Arka Sokaklar Canan gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu? Arka Sokaklar Canan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Arka Sokaklar Şebnem Gerçek Adı Ali'nin Üvey Kardeşi Kimdir?

Arka Sokaklar Ali'nin üvey kardeşi kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Şebnem gerçek adı, asıl ismi nedir?

Arka Sokaklar Ali'nin Babası Kimdir Nasuh Gerçek Adı

Arka Sokaklar dizisinde Nasuh'u kim oynuyor, hangi oyuncu canlandırıyor? Arka Sokaklar Ali'nin babası kimdir Nasuh gerçek adı asıl ismi.

72. Cannes Film Festivalinde Hangi Filmler Yarışacak?

72. Cannes Film Festivali'nde hangi filmlerin yarışacağı açıklandı. 2019 Altın Palmiye ödülü için yarışacak olan filmler ve yönetmenleri.

Sözcü Yazarları İçin İstenen Cezalar Belli Oldu

Sözcü gazetesinin sahibi ve yazarlarının yargılandığı davada istenen cezalar belli oldu.

RTÜK Akit TV, Halk TV ve KRT'ye Ceza Kesti

RTÜK siyasi liderlere hakaret sebebiyle üç medya kuruluşuna ceza verdi. Akit TV, Halk TV ve KRT ceza alan kanallar oldu.

VİDEO HABER
Sen Anlat Karadeniz Hangi Ülkeye Satıldı?

ATV dizisi Sen Anlat Karadeniz hangi ülkeye satıldı? Sevilen dizi bir ülkede daha izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

İbrahim Seten, Demirören Medya'dan Ayrıldı

Spor medyasının deneyimli isimlerinden İbrahim Seten, Demirören Medya Grubu'ndan ayrıldığını açıkladı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!