Zengin ve Yoksul Oyuncuları Kimdir Karakterleri Gerçek Adı

Zengin ve Yoksul oyuncuları kimdir? Zengin ve Yoksul Aysel Aleyna Veli Karan Aziz Nihal Meral Nefise gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 07 Nis 2019 19:55 Son Düzenlenme Tarihi : 07 Nis 2019 20:14

ATV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan yeni dizi Zengin ve Yoksul'da kim kimdir, dizi oyuncuları hangi rolde, kim kimi oynuyor? Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan dram türündeki dizideki karakterlerin gerçek adı, asıl ismi nedir? İşte dizinin konusu ve bütün oyuncu - karakter eşleştirmeleri:

zengin ve yoksul karakterleri kimdir gerçek adı asıl ismi yaşı nereli hangi oyuncu

İstanbul'da aynı semtte, iki farklı ev iki farklı dünya. Yokuşun dibinde geçim derdiyle boğuşan Berringiller ve kendilerine tepeden bakan zengin akrabaları Erdemliler… Aysel doğduğundan beri zengin akrabaları Erdemlilerin gölgesinde büyümüştür. Artık çocuk değildir ve ailecek uğradıkları hor görülme bütün benliğini öfkeyle doldurmaktadır. Kuzeni Aleyna'nın bütün iyi niyetine rağmen onu içine sürüklediği bir yanlış anlaşılma genç kızın gururunu onarılmaz bir şekilde kırar. Parlamak için küçük bir kıvılcım bekleyen Aysel'in yolu, gizemli bir genç erkekle, Karan'la kesişecektir. İlk görüşte mıknatıs gibi çekildiği Karan'ın kendisine başka amaçlarla yaklaştığını anlayan genç kız büyük bir yıkım yaşar. Ancak içinden yıkılacak tek kişi Aysel değildir. Karan'la ikisinin kalbinde büyüyen nefret, kan bağından başka hiçbir ortak yönü olmayan iki ailenin de hayatını temelinden sarsacaktır. Karan'ın sevgilisi kuzenlerden hangisidir, buradaki aşk ilişkisi işlerin iyice çığrından çıkmasına sebep olabilir. Yoksulluk ve zenginlik ile tanımlanmış iki akraba ailenin durumunu işleyen dizi enteresan ilişkilere sahne olacak gibi görünüyor.

Zengin ve Yoksul Berrin Kimdir?

zengin ve yoksul berrin gerçek ismi hangi oyuncu ayselin annesi velinin karısı

Zengin ve Yoksul Berrin gerçek adı yani bu rolü canlandıran oyuncunun asıl ismi Binnur Kaya'dır. 40'lı yaşlarındaki Berrin, hayatın zorluklarıyla kavrulmuş inatla, ısrarla mücadele eden bir kadın. Kıymetinin bilinmediğini düşünüyor. İki kızı bir de ömrünü boşa adadığını düşündüğü bir kocası var. Kızlarını iyi ve yüksek itibarlı evlilik yapmasını bir inat meselesi haline getirmiş; kendi gençliğinin ödeşmesini onlarla yapacakmış gibi ihtiraslı bu konuda. Erdemli ailesinin kendisini küçümseyen, aşağılayan davranışlarını, üstünden ılık bir su gibi akıtıyor; sinirlerine ve duygularına hakim oluyor ve geçiştiriyor. Sonra bütün öfkesini arkalarından kusuyor. Onu hayata bağlayan, yaşam enerjisini veren şey bu neredeyse. Aysel'in annesi.  Zengin ve Yoksul Karan Hangi Oyuncu?

zengin ve yoksul karan gerçek adı sevgilisi nişanlısı

Karan rolünü genç oyuncu Gökhan Alkan oynuyor. 25 yaşında yakışıklı karizmatik bir genç. Ciddi ve ağırbaşlı görüntüsünün altında eğlenceli, esprili bir yanı var. Ailesinin biricik oğlu. Özenle, sevgiyle ama şımartılmadan, adil ve vicdanlı olması öğütlenerek büyütülmüş. Yurtdışında okuduğu için ailesinin başına gelen felaketlerden haberi olmamış. Karan'ın kalbi intikam ateşi ile dolu. Ancak, intikamı ve aşkı arasında kalacak...

Zengin ve Yoksul Aziz Erdemli Gerçek Adı Nedir?

zengin ve yoksul aziz kimdir aleynanın babası gerçek adı eniştesi

Aleyna'nın babası Aziz Erdemli rolüne can veren oyuncu Osman Sonant'tır. 40'lı yaşlarda kendine iyi bakmış, sert görünümlü, kararlı... İş ve özel hayatında kural tanımaz bir adam. Babasından devraldığı şirketi büyütmüş, İstanbul'un sayılı şirketlerinden biri yapmış. Eşi Meral'i görür görmez vurulmuş, kadının statüsüne bakmadan, ailesinin bütün itirazlarına rağmen evlenmiş. Sadakat, Aziz'in sahip olduğu bir meziyet değil. Hayattaki en büyük zaafı biricik kızı Aleyna. Meral'in kocası. Berrin'in, Aysel'in ve Nihal'in eniştesi, Veli'nin bacanağı.

Zengin ve Yoksul Meral Asıl İsmi Nedir?

zengin ve yoksul meral gerçek adı ayselin teyzesi aleynanın annesi kimdir

Dizide Meral'i oynayan oyuncunun adı Evrim Solmaz'dır. Aleyna'nın annesi, Aziz'in karısı. 40'lı yaşlarda bakımlı, çok güzel bir kadın. Kırılgan, duygulu ve sabırlı. Dar gelirli bir ailenin kızı iken genç yaşında Aziz'le evlenip sınıf atlamış. Hayatının en mutlu günlerini de en acı günlerini de kocası Aziz'le yaşamış. Kocasının ilgisini kaybettikçe büyük bir zenginliğin içinde yaşayan mutsuz bir kadına dönüşmüş. Kızı Aleyna da olmasa bu hayatın çekilir bir yanı yok. Ama gün gelecek Meral Erdemli de atıldığı bu dipsiz kuyudan başını çıkaracak. Berrin'in kız kardeşi, Aysel'in ve Nihal'in teyzesi.

Zengin ve Yoksul Aysel Gerçek Adı Nedir?

zengin ve yoksul aysel gerçek adı berrinin kızı kimdir sevgilisi kaç yaşında

Berrin'in kızı Aysel rolünü genç oyuncu Damla Colbay oynuyor. Aysel 22 yaşında, çocukluktan beri annesinin zengin akrabalarının karşısında eğilip bükülmesinden, onun yerine utanmaktan fazlasıyla hassaslaşmış, sevgisinde de öfkesinde de çok şiddetli bir genç kadın. Melonkolik bir yapısı var. Gururunu her şeyden çok önemsiyor. Başkalarının üstüne basılarak elde edilecek bir başarıdansa hayal kırıklığına uğramayı tercih ediyor. Temiz bir vicdana sahip olmak, konfor sahibi olmaktan daha önemli onun için.

Zengin ve Yoksul Aleyna Gerçek İsmi Nedir?

zengin ve yoksul aleyna gerçek adı azizin kızı asıl ismi

Aleyna karakterini başarılı kadın oyuncu Elif Doğan oynuyor. Aziz'in ve Meral'in kızı. 22 yaşında çok güzel, havalı, girişken, eğlenceli bir genç kadın. Anne ve babasının göz bebeğidir. Pamuklara sarılarak büyütülmüş, bir dediği iki edilmemiş, mutlu bir çocukluk geçirmiştir. Babasını başarılı bir iş adamı, evine sadık bir eş olarak bilir. Çok güzel bir kız olduğu için erkekler etrafında pervane olurlar ama onun aradığı büyük bir aşktır.

Zengin ve Yoksul Nihal Kimdir?

zengin ve yoksul nihal gerçek adı ayselin ablası kimdir

Aysel'in ablası. Berrin'in büyük kızı. Nihal karakterini dizide canlandıran oyuncu Gülcan Arslan'dır. 24 yaşında, Aysel'in ablası... Meral teyzesi gibi o da çok güzel bir kadın. Güzelliğini ve bunun insanlar üzerindeki etkisini bir yaşam ayrıcalığına dönüştürmek için dürüstlük, vefa gibi erdemlerden vazgeçebiliyor. Ama sinirleri zayıf, iradesi zayıf, muhakemesi zayıf... Zorluklar karşısında soğukkanlılığını kaybediyor. Annesinin faydacı ikiyüzlülüğünden bir miktar nasiplenmiş ama onun kadar istikrarlı değil bu konuda. Kötü niyetli biri değil özünde, sadece umutsuz derece yaşadığı hayattan kurtulmak istiyor.

Zengin ve Yoksul Veli Hangi Oyuncu?

zengin ve yoksul veli gerçek adı ayselin babası berrinin kocası kimdir

Veli karakterini tecrübeli oyuncu Tuna Orhan oynuyor. Aysel'in ve Nihal'in babası. Berrin'in kocası. 45 yaşındaki Veli, karısının zengin akrabasının inşaatında çalışan bir adam. Karısı onu beceriksizlik, kifayetsizlikle suçluyor ama o halinden memnun. Çok para değil huzur istiyor. Doğayı, hayvanları, kızlarını seviyor. Onlara küçük tavsiyeler vermekten başka bir inisiyatif almaya yeltenmiyor. Aslında akıllı, vicdanlı, dürüst bir adam. Ama bir inşaat bekçisi işte. Hayata karşı elinden ne gelir ki?

Zengin ve Yoksul Nefise Kimdir?

zengin ve yoksul nefise gerçek adı azizin annesi aleynanın babaannesi kimdir

Aziz'in annesi, Aleyna'nın babaannesi, Meral'in kaynanası rolünü Sacide Taşaner oynuyor. Aziz Erdemli'nin annesidir. 60'lı yaşlarda soğuk ve mesafeli bir görüntüsü var. Zenginliğinin getirdiği alışkanlıklarla buyurgan ve kibirli... Erdemli villasında oğlu, gelini ve torunu Aleyna ile birlikte yaşar. Nefise, yaşadığı yerin hanımıdır, sahibidir, çekip çevireni ve düzenleyicisidir.

Zengin ve Yoksul Mert Asker

zengin ve yoksul mert asker

Zengin ve Yoksul dizisinde kim kimdir, karakterlerin annesi babası abisi ablası teyzesi halası dayısı amcası sevgilisi nişanlısı karısı kocası kardeşi komşusu eniştesi yeğeni kuzeni oğlu kızı hangi oyuncu iş adamı avukat doktor öğrenci kankası arkadaşı öğretmen hemşire hizmetli gerçek ismi asıl adı nedir?
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!