ÖZEL HABER

Leke Oyuncuları Kimdir Karakterleri Gerçek Adı

Leke dizisinde kim kimdir, hangi oyuncular var? Leke Yasemin Birkan Cem Şirin Arda Ekber Ferhan Murat Mehmet Belkıs gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 16 Nis 2019 13:24 Son Düzenlenme Tarihi : 16 Nis 2019 20:24

Leke dizisi ilk bölümü ile 16 Nisan 2019 Salı akşamı Kanal D ekranlarında seyirciye merhaba diyor. Tims&B Productions imzalı dram dizisi geniş oyuncu kadrosu ve hüzünlü öyküsü ile dikkat çekiyor. Metin Balekoğlu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu ise Yıldız Tunç'un kaleme aldığı dizinin müziklerini Cem Yıldız yapıyor. Bu sezon rakiplerinin gerisinde kalan Kanal D'nin başarılı olmasını istediği bu dizide hangi oyuncu hangi karakteri oynuyor, kim kimi canlandırıyor? Leke dizisi oyuncuları kimdir, karakterleri gerçek adı, asıl ismi nedir? İşte konuyla ilgili bütün detaylar...

leke dizisinde kim kimdir karakterlerin gerçek adı asıl ismi

Leke Dizisi Cem Kimdir?

leke dizisi cem gerçek adı yaseminin sevgilisi kimdir

Dizide Cem Yenilmez rolünü oynayan oyuncunun gerçek adı Burak Sevinç'tir. Kendinden emin, dikkat çekici, itibar sahibi, genç ve bekar bir iş adamı. Marine Marine Holding’in Ceo Yardımcısı. Dışarıdan oldukça mesafeli görünen biri. Duygusallıkla uzaktan yakından bağı olan hiçbir şeyden hoşlanmıyor. Aile tanımına inanmıyor. Aşka inanmıyor. Kadınlara güvenmiyor. Bütün hayatı işi. Başarılı olmak onun için her şeyden daha önemli. Kazanmak hayattaki tek amacı. Ve bu kazanma hırsı aslında çok da parayla ilgili değil. Çünkü zaten yeterince zengin. Kazanmak, artık onda önüne geçemediği ve çok kolay becerebildiği bir alışkanlık haline gelmiş. Cem’in kendine kurduğu bu dünya karşısına Yasemin’in çıkmasıyla alt süt oluyor. Çünkü Yasemin tanıdığı hiçbir kadına benzemiyor ve Cem’in bütün ezberini bozuyor.  Leke Dizisi Yasemin Gerçek Adı

leke dizisi yasemin gerçek ismi hangi oyuncu kaç yaşında nereli

Leke dizisinde Yasemin Adıvar karakterini canlandıran kadın oyuncunun asıl ismi Melis Sezen'dir. Güzel, zarif, duru bir kadın Yasemin. Onunla aynı ortamda olup da onu fark etmemek mümkün değil. Güzel olmanın da ötesinde onu farklı kılan şey duruşu. Yasemin kendi doğruları ile yaşayan, dürüst, sözünü sakınmayan, inandığı şeyi sonuna kadar savunan, çalışkan, inatçı, kararlı genç bir kadın. Kardeşi Murat ile birlikte yetimhanede büyümüş. Murat’ın kulakları duymuyor. Murat’ın velayetini almak için uğraşıyor. Bir yandan da Murat’ın ameliyatı için para biriktiriyor. Hukuk okuyor ve aynı zamanda bir organizasyon şirketinde çalışıyor. Yetimhaneye geldiği gün tanıştığı Şirin hayattaki en yakın dostu.

Leke Dizisinde Birkan'ı Hangi Oyuncu Oynuyor?

leke dizisi birkan kimdir serpilin kardeşi hangi oyuncu

Dizide Birkan Atılgan'ı canlandıran oyuncunun adı Mehmet Bozdoğan'dır. Serpil'in kardeşi. Çok zeki ama zekasını kötülüğe kullanan kirli bir polis. Yaptığı her eylemde son derece sistemli ve dikkatli. Empatiden yoksun. Çevresindeki tüm insanları kendi kontrolünde tutmak istiyor. Kontrolü dışına çıkmak isteyen herkese karşı acımasız. Ama kendinden daha güçlü insanlar söz konusu olduğunda otoriteye boyun eğme konusunda da oldukça becerikli.

Leke Dizisi Serpil'i Kim Canlandırıyor?

leke dizisi yaseminin patronu serpil kimdir gerçek adı

Yasemin'in patronu Serpil Zengin karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı Selen Uçer'dir. Birkan’la birlikte dağılmış, parçalanmış kötü bir ailenin çocukları. Bu hayatta birbirlerinden başka hiç kimseleri yok. Birbirlerini hem çok seviyorlar hem de birbirlerinin gözlerini oyuyorlar. Serpil'in sahip olduğu bir organizasyon şirketi var. Yasemin, bu şirkette çalışıyor.

Leke Dizisi Şirin Gerçek Adı

leke dizisi şirin asıl ismi yaseminin arkadaşı gerçek adı

Leke dizisinde Şirin Acar rolünü üstlenen kadın oyuncunun asıl ismi Tuğçe Açıkgöz'dür. Sempatik, güzel bir kız. Yasemin’in yetiştirme yurdundan en yakın arkadaşı. Bilerek hiç kimseye kötülük yapmıyor. Ama zorda kalırsa da kendi çıkarını düşünüyor. Yasemin kadar akıllı, eğitimli ya da donanımlı değil. Bulabildiği tek iş Serpil’in şirketindeki stant mankenliği işi...

Leke Dizisinde Arda Kimdir?

leke dizisi arda gerçek adı cemin kardeşi kimdir

Cem'in kardeşi Arda Yenilmez rolünü oynayan oyuncunun adı Selahattin Paşalı'dır. Delifişek, asi, kibirli, öfkeli genç bir adam. Özel bir üniversitede yıllardır iktisat öğrencisi. Halası Ferhan Arda’ya annelik yapmış. Arda abisinin gölgesinde kalarak büyümüş. Zaman geçtikçe Cem’in başarılarının, karakterinin, gücünün altında ezilmiş. Abisinin yanında kendini bir hiç gibi hissediyor. Bu yüzden abisine karşı hep öfkeli.

Leke Dizisi Ferhan'ı Hangi Oyuncu Oynuyor?

leke dizisi ferhan hangi oyuncu cemin halası asıl ismi

Ferhan Yenilmez rolünün sahibi Nursina Yıldırım'dır. Hiç evlenmemiş, kendisini Arda ve Cem’e adamış bir kadın. Görünürde çocuklar için kendi hayatından vazgeçmiş olsa da aslında annelik duygusunu böyle gidermeye çalışmış...Hayattaki tek amacı Belkıs’ı yok etmek. Arda'nın ve Cem'in halası.

Leke Dizisi Mehmet Tuna Kimdir?

leke dizisi mehmet tuna kimdir

Bu karakteri ise Tolga Güleç canlandırıyor. Genç bir iş adamı. Marine Marine Holding Ceo Yardımcısı. Çok iyi bir çevreden gelen, iyi eğitimli ama hırsları kendini aşan bir adam. Hayattaki tek rakibi Cem.

Leke Dizisi Murat Gerçek İsmi

leke dizisi murat gerçek ismi yaseminin kardeşi çocuk oyuncu kimdir

Dizide Yasemin'in kardeşi Murat rolünü oynayan oyuncu Kerim Tuna Kaba'dır. Engellidir ve kısa sürede ameliyat olması gerekir. Ablası onun ameliyatı için gerekli parayı bulabilmek için bir yandan hukuk fakültesinde okurken bir yandan da çalışıp para kazanmak durumunda kalır. 

Leke Dizisi Belkıs'ı Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Belkıs karakterine can veren kişi Lale Başar'dır. Bu karakter, Cem'in halası Ferhan'ın yok etmek istediği birisidir. Halaya göre Belkıs, çocukların hayatını mahvedebilir ve büyük bir tehdit unsuru olarak karşımıza çıkar. Bu sebeple onun etkisiz hale gelmesi, ortadan kaybolması için çeşitli çabalar içerisinde olacaklardır.

Leke Dizisindeki Diğer Karakterler ve Oyuncular

leke dizisi ekber kimdir cemin abisi gerçek adı

  • Ekber: Nail Kırmızıgül
  • Meto: Ferdi Sancar
  • Pelin: Yağmur Özbasmacı
  • Aysun: Aslı Turanlı
  • Nevin: Serap Öner
  • Oktay: Mert Asutay
  • Cevat: Mehmet Avcı
  • Hakan: Ali Savaşçı
  • Subutay: Ziya Çiçek

Leke Dizisinin Konusu

Yasemin, kardeşi Murat'la birlikte yetiştirme yurdunda büyümüştür. Hukuk fakültesinde okumakta aynı zamanda bir organizasyon şirketinde çalışmaktadır. Halen yetiştirme yurdunda olan işitme engelli kardeşinin ameliyatı için kısa sürede parayı bulması gerekmektedir.

Marine Marine Holding'in Ceo yardımcısı olan Cem genç bir iş adamıdır. Hayatını işe odaklı bir düzen üzerine kurmuştur. Çocukken kardeşi Arda ile birlikte, annesi Belkıs ve babasını ayrı düşüren, hayatlarını alt üst eden bir olaya tanık olmuştur. Cem'in bu karanlık geçmişi onda atlatamadığı travmalar bırakmıştır; aşka ve aile kavramına inanmadığı için kadınlara karşı mesafeli durmuştur. 

Yasemin'in patronu Serpil'in sahibi olduğu organizasyon şirketi, Marine Marine Holding'in lansman gecesini düzenlemektir. Yasemin bu gecede hayatının en zor sınavıyla karşı karşıya gelecektir. Marine Marine Holding'in lansman gecesinde yaşanan olaylar Cem ve Yasemin'i karşı karşıya getirir. 

Yasemin yetiştirme yurdunda birlikte büyüdüğü Şirin'le aynı evi paylaşmaktadır. Bir gün Şirin'den gelen bir telefon tüm hayatını alt üst edecektir. 

Leke dizisi karakterleri kimdir, annesi babası abisi ablası kız kardeşi halası amcası dayısı yeğeni kuzeni patronu öğretmen avukat hemşire iş adamı oğlu kızı karısı eşi hanımı beyi kocası sevgilisi nişanlısı gerçek adı, asıl ismi, hangi oyuncu oynuyor? leke dizisindeki engelli çocuk özürlü rolünü oynayan oyuncu sağır kimdir, leke dizisi başrol oyuncuları kadın oyuncular erkek karakterler bay bayan rollerini canlandıranlar. dizi castı, tüm kadro, bütün oyuncular listesi.leke dizisi cem kimdir leke cem gerçek ismi leke cemin halası hangi oyuncu leke cemin kardeşi kimdir leke cemin sevgilisi gerçek ismi leke yasemin gerçek adı leke dizisinde yasemin'i kim oynuyor leke dizisi melis sezen leke yaseminin kardeşi leke ekber gerçek adı leke serpil kimdir leke serpilin kardeşi hangi oyuncu leke şirin asıl ismi leke murat kim oynuyor leke mehmet hangi oyuncu leke yasemin kaç yaşında leke arda kimdir leke ferhan hangi oyuncu leke belkıs kimdir leke hakan gerçek ismi leke subutay hangi oyuncu leke dizisinde aysun kimdir leke meto asıl adı leke nevin kimdir leke oktay rolünü kim oynuyor leke cevat kim canlandırıyor leke dizisinde kim kimdir
2 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

02.06.2020 Salı reytingleri açıklandı. 2 Haziran 2020 reyting sonuçlarında Survivor, Çarkıfelek, Doktor Strange, Kral Şakir kaçıncı oldu?

1 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

1 Haziran 2020 reyting sonuçları açıklandı.

Farklı Pikap Seçenekleri

31 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

31 Mayıs 2020 reyting sonuçları: John Wick, Survivor, ÇGH 2, Kayıp Balık Dori, Özgür Dünya kaçıncı oldu? İşte pazarın reytingleri.

30 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

30 Mayıs 2020 reyting sonuçlarına göre birinci hangi kanal oldu? Cumartesi akşamı en çok izlenen diziler ve programlar açıklandı.

29 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

29 Mayıs 2020 reyting sonuçları açıklandı. Cuma akşamının en çok izlenen yapımları ve kanalları belli oldu. Arka Sokaklar kaçıncı oldu?

28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 28.05.2020 Perşembe günü Survivor, Gora, Çakallarla Dans 4, Ev Yapımı ne kadar izlendi?

18-23 Mayıs 2020 Tiraj Sonuçları

Tiraj sonuçları belli oldu. 18-23 Mayıs 2020 haftasında en çok hangi gazeteler okundu?

Türk Dizilerinin Pakistan Seyircisi Üzerindeki Etkisi

TRT World önemli bir çalışmaya imza attı ve Türk dizilerinin Pakistan seyircisi üzerindeki etkisini inceledi.

Gün On4: Yeni Puhutv Dizisi

puhutv'nin yeni dizisi Gün On4'ün ilk detayları belli oldu. Dizinin oyuncu kadrosu, yönetmeni ve konusu açıklandı.

27 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

27.05.2020 Çarşamba reytingleri belli oldu. 27 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında Survivor mı yoksa Kuruluş Osman mı birinci oldu? Sıralama...

26 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

26.05.2020 Salı reytingleri belli oldu mu? 26 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında hangi yapım kaçıncı oldu? İşte günün birincisi...Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!