Arka Sokaklar Şebnem Gerçek Adı Ali'nin Üvey Kardeşi Kimdir?

Arka Sokaklar Ali'nin üvey kardeşi kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Şebnem gerçek adı, asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 19 Nis 2019 12:28 Son Düzenlenme Tarihi : 19 Nis 2019 19:57

Rıza Baba ve ekibinin meslek maceralarını 500 bölümü aşkın süredir ekrana getiren Arka Sokaklar dizisinde macera devam ediyor. Başrol oyuncuları arasında Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Zafer Ergin, İlker İnanoğlu, Özlem Çınar gibi isimlerin yer aldığı dizide Arka Sokaklar Şebnem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor? Yeni bölümde hikayeye dahil olan beş karakterden birisi olan Arka Sokaklar Ali'nin üvey kız kardeşi Şebnem gerçek adı asıl ismi nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli? İşte bu konuyla alakalı bütün bilgiler...

arka sokaklar alinin üvey kardeşi gerçek adı şebnem kimdir

Ali'nin yaralanması sonucunda tüm ekip moral olarak çöker. Hayati tehlikenin atlatılması için ise Ali'ye uygun bir nakil yapılması gerekir. Bu naklin gerçekleştirilmesi için Rıza Komiser derhal yaralı polisin ailesine ulaşır ve onları hastaneye davet eder. Bu sırada Nasuh'un kızı, Ali'nin üvey kardeşi olan Şebnem de hikayeye dahil olur. Bu süreçte herkes hayati mücadelenin atlatılması için elinden geleni yapar ve dua eder. Hikaye için en kilit nokta fragmanda görülen cenazedir. Bu cenazenin kime ait olduğu, kimin vefat ettiği izleyici için en hayati noktalardan birisi olacaktır. Arka Sokaklar Şebnem Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Ali'nin üvey kız kardeşi gerçek adı, Şebnem gerçek ismi Ebru Öztürk'tür. 1984 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Öztürk, oyunculuğun yanı sıra sporcu ve model olarak da görev aldı. Konya'da Selçuk Üniversitesi'nde lisans eğitimini tamamlayan ve sonrasında Fenerbahçe voleybol takımında forma giyen ünlü isim, Survivor 2016'da da yarışmıştı. Bu yarışmada Atakan Arslan, Nagihan Karadere, Yattara, Yunus Günçe gibi ünlü isimlerle birlikte yarışan ama çok başarılı bir performans sergileyemeyen kadın oyuncu daha önce Çalsın Sazlar, Azap, Aşk Oyunu gibi yapımlarda rol almıştı.

Yeni bölüm konusu şu şekilde: 

Ameliyat sırasında kalbi duran Ali, öldü mü? Cenaze merasimi Ali'ye mi ait? İç kanama geçiren Ali, ikinci kez ameliyata alınır. Ameliyat sırasında kalbi durur. Rıza Baba, Ali için gerekli olan karaciğer donörünü bulmuş hastaneye getirmiştir. Bu donör Ali'nin babasıdır. Ameliyathane kapısında endişeli bir bekleyiş sürmektedir. Doktor elinden geleni yapar. Ali ölümle, yaşam arasındaki ince çizgidedir. Pınar, kalbinin durduğu haberini alır ve yıkılır. Ekip, tam tekmil bir cenaze merasimindedir. Cenaze herkesi yasa boğmuştur. İzleyenlerin merakla beklediği sahne Ali'nin cenazesine mi ait? Tabuttaki kişi kim? Bu sırada Hüsnü, Barış isimli bir kişinin izini sürmektedir. Hüsnü'nün de izini süren bir kişi vardır. Hüsnü, haber alamadığı Barış'ın evine gittiğinde bu şahıs onun arkasından sinsice yaklaşır ve silahını doğrultur. Hüsnü'nün hayatı tehlikededir!arka sokaklar şebnem gerçek ismi arka sokaklar alinin üvey kız kardeşi şebnem kimdir ebru öztürk arka sokaklar arka sokaklar nasuhun kızı hangi oyuncu
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!