Arka Sokaklar Şebnem Gerçek Adı Ali'nin Üvey Kardeşi Kimdir?

Arka Sokaklar Ali'nin üvey kardeşi kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Arka Sokaklar Şebnem gerçek adı, asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 19 Nis 2019 12:28 Son Düzenlenme Tarihi : 19 Nis 2019 19:57

Rıza Baba ve ekibinin meslek maceralarını 500 bölümü aşkın süredir ekrana getiren Arka Sokaklar dizisinde macera devam ediyor. Başrol oyuncuları arasında Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Zafer Ergin, İlker İnanoğlu, Özlem Çınar gibi isimlerin yer aldığı dizide Arka Sokaklar Şebnem kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor? Yeni bölümde hikayeye dahil olan beş karakterden birisi olan Arka Sokaklar Ali'nin üvey kız kardeşi Şebnem gerçek adı asıl ismi nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı, nereli? İşte bu konuyla alakalı bütün bilgiler...

arka sokaklar alinin üvey kardeşi gerçek adı şebnem kimdir

Ali'nin yaralanması sonucunda tüm ekip moral olarak çöker. Hayati tehlikenin atlatılması için ise Ali'ye uygun bir nakil yapılması gerekir. Bu naklin gerçekleştirilmesi için Rıza Komiser derhal yaralı polisin ailesine ulaşır ve onları hastaneye davet eder. Bu sırada Nasuh'un kızı, Ali'nin üvey kardeşi olan Şebnem de hikayeye dahil olur. Bu süreçte herkes hayati mücadelenin atlatılması için elinden geleni yapar ve dua eder. Hikaye için en kilit nokta fragmanda görülen cenazedir. Bu cenazenin kime ait olduğu, kimin vefat ettiği izleyici için en hayati noktalardan birisi olacaktır. Arka Sokaklar Şebnem Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Ali'nin üvey kız kardeşi gerçek adı, Şebnem gerçek ismi Ebru Öztürk'tür. 1984 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Öztürk, oyunculuğun yanı sıra sporcu ve model olarak da görev aldı. Konya'da Selçuk Üniversitesi'nde lisans eğitimini tamamlayan ve sonrasında Fenerbahçe voleybol takımında forma giyen ünlü isim, Survivor 2016'da da yarışmıştı. Bu yarışmada Atakan Arslan, Nagihan Karadere, Yattara, Yunus Günçe gibi ünlü isimlerle birlikte yarışan ama çok başarılı bir performans sergileyemeyen kadın oyuncu daha önce Çalsın Sazlar, Azap, Aşk Oyunu gibi yapımlarda rol almıştı.

Yeni bölüm konusu şu şekilde: 

Ameliyat sırasında kalbi duran Ali, öldü mü? Cenaze merasimi Ali'ye mi ait? İç kanama geçiren Ali, ikinci kez ameliyata alınır. Ameliyat sırasında kalbi durur. Rıza Baba, Ali için gerekli olan karaciğer donörünü bulmuş hastaneye getirmiştir. Bu donör Ali'nin babasıdır. Ameliyathane kapısında endişeli bir bekleyiş sürmektedir. Doktor elinden geleni yapar. Ali ölümle, yaşam arasındaki ince çizgidedir. Pınar, kalbinin durduğu haberini alır ve yıkılır. Ekip, tam tekmil bir cenaze merasimindedir. Cenaze herkesi yasa boğmuştur. İzleyenlerin merakla beklediği sahne Ali'nin cenazesine mi ait? Tabuttaki kişi kim? Bu sırada Hüsnü, Barış isimli bir kişinin izini sürmektedir. Hüsnü'nün de izini süren bir kişi vardır. Hüsnü, haber alamadığı Barış'ın evine gittiğinde bu şahıs onun arkasından sinsice yaklaşır ve silahını doğrultur. Hüsnü'nün hayatı tehlikededir!arka sokaklar şebnem gerçek ismi arka sokaklar alinin üvey kız kardeşi şebnem kimdir ebru öztürk arka sokaklar arka sokaklar nasuhun kızı hangi oyuncu
Babacan ve Gül Kendi Medyasını Kuruyor

AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile birlikte yeni bir medya kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook'a 5 Milyar Dolarlık Ceza

Sosyal medya devi Facebook'a kişisel bilgileri izinsiz ve usulsüz kullandığı sebebiyle 5 milyar dolar ceza kesildi.

Medya Kuruluşlarından Erdoğan'a Tepki

15 Temmuz öncesi Vahdettin Köşkü'nde medya temsilcileriyle buluşan gelen Erdoğan bazı yayın kuruluşlarını toplantıya davet etmemişti.

Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.

RTÜK'ün 3 Yeni Üyesi Belli Oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda oylama yapıldı. RTÜK'ün 3 yeni üyesi belli oldu.

Ezgi Cantekin Dream TV'den Ayrıldı

Dream TV Müzik Direktörü Ezgi Cantekin kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Denizbank'ın Yeni Sahibi Kim Oldu?

Denizbank'ın satışına Rekabet Kurulu onay verdi. Denizbank'ın yeni sahibi kim oldu, banka hangi ülkenin şirketine satıldı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın Partisinde Yer Alacak mı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacak mı?

VİDEO HABER
Acun Ilıcalı'nın Yeni Hedefi Almanya

Acun Medya ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni pazar hedefi Almanya...

ÖZEL HABER
Afili Aşk Reytingleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Afili Aşk reytingleri iyi mi, ne kadar izlendi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?

RTÜK Çağrı Merkezi Numarası ALO 178 Devreye Girdi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni numarasını duyurdu. RTÜK çağrı merkezi numarası ALO 178 devreye girdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!