Elimi Bırakma Kaç Ülkeye Satıldı?

TRT 1 dizisi Elimi Bırakma kaç ülkeye satıldı, nerelerde izleniyor? Elimi Bırakma hangi ülkede yayına giriyor?


Haber Tarihi : 25 Nis 2019 01:22

Elimi Bırakma (Hold My Hand) dizisinin yurt dışı yolculuğu devam ediyor. Dağıtımını üstlenen Mistco, dizinin Meksika'ya olan satışını tamamladı. Böylece Elimi Bırakma Latin Amerika'ya adımını atmış oldu.

Pazar akşamları TRT'deki yayınına devam eden dizi, şimdiye kadar 15'den fazla ülkeye satıldı. Sevilen dramayı Meksika'da Imagen Televisión yayınlayacak. 

elimi bırakma kaç ülkeye satıldı hangi ülkelerde yayınlanıyor

Anlaşmanın ardından şirketin satış ve pazarlama bölümünden Ayşegül Tüzün "Elimi Bırakma çok güçlü bir drama ve global izleyicinin bir Türk dramasından beklentisini karşılıyor. Romantizm, trajedi ve komplonun mükemmel kombinasyonu sahip olan bu yapım, dünya genelinden büyük ilgi çekiyor. Dizi için Imagen Televisión'la ortaklık kurduğumuz için mutluyuz. Yakında Latin Amerika'dan yeni anlaşmalar duyuracağız," yorumunda bulundu.

Üs Yapım imzasıyla pazar akşamları TRT 1'de yayınlanan dizinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturuyor. Başrollerini Alina Boz ile Alp Navruz'un paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Seray Gözler, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Batuhan Ekşi ve Ebru Aykaç gibi isimler de bulunuyor. Dizinin senaryosunu ise Volkan Yazıcı ile Nilüfer Aydın kaleme alıyor.elimi bırakma hangi ülkelerde yayınlanıyor elimi bırakma kaç ülkeye satıldı elimi bırakma yurtdışında nerelerde izleniyor
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!