Ben Bilirim Sunucusu Kimdir?

360 TV'nin yeni programı Ben Bilirim'in sunucusu kimdir? Ben Bilirim programını kim sunuyor, hangi gün saat kaçta yayınlanıyor?


Haber Tarihi : 27 Nis 2019 12:41 Son Düzenlenme Tarihi : 30 Nis 2019 20:35

360 ekranlarında yeni bir program başlıyor. Hafta içi her akşam yayınlanacak olan programı kimin sunacağı belli oldu. 360'ın yeni bilgi yarışması Ben Bilirim'in sunucusu kimdir, programı kim sunuyor, hangi ünlü isim sunucu koltuğunda oturacak? İşte detaylar...

29 Nisan 2019 Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 20'de yayınlanacak olan Ben Bilirim programı, bir yandan stüdyodaki yarışmacıları bir yandan da ekran başındaki izleyicileri farklı kategorilerden keyifli sorular ile eğlendirmeye çalışacak. Programın sunucu koltuğunda ise ekranların sevilen ismi Alper Ateş oturacak.

Ben Bilirim'i Kim Sunuyor?

ben bilirim sunucusu kimdir kim sunuyor spiker

Ben Bilirim sunucusu Alper Ateş, 1982 yılında Samsun'da dünyaya geldi. 2000 yılında Marmara Üniversitesi'nde eğitim görmek için İstanbul'a gelen ve ilk sınıftan itibaren medya dünyasında stajyer olarak çalışmaya başlayan Ateş, 18 yaşında Flash TV'de stajyer olarak sektöre girmiş oldu. Savaş Ay'ın Flash TV kadrosunda olduğu dönemde A Takımı ekibine dahil olmayı başaran Alper Ateş, BEST FM'de ana haber spikerliği de yaptı. Show TV'de sekiz sene çalışan ünlü sunucu daha sonra Süper Bulmaca adlı bir programla izleyici karşısına çıktı. Bloomberg HT'de yayınlanan bu program uzun süre boyunca devam etmiş ve izleyenlerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. 

ben bilirim programını kim sunuyor ben bilirim sunucusu kimdir ben bilirim hangi sunucu sunuyor ben bilirim sunucusu alper ateş kimdir 360 tv ben bilirim'i kim sunuyor
beIN Sports Selçuk Dereli'nin Programını Neden İptal Etti?

Eski hakem Selçuk Dereli'nin beIN Sports ekranlarında yapacağı program neden iptal edildi?

Tuba Emlek Halk TV'den Neden Ayrıldı?

Halk TV'nin önemli isimlerinden Tuba Emlek kanaldan ayrıldığını duyurdu. Emlek, ayrılık nedenini de sosyal medyadan açıkladı.

Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

19.08.2019 Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta? FB Gazişehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Kasımpaşa Trabzonspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

18.08.2019 Kasımpaşa Trabzonspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Kasımpaşa TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sivasspor Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

17.08.2019 Sivasspor Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Sivas BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Denizlispor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

16.08.2019 Denizlispor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? Denizli GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Sparta Prag Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

15.08.2019 rövanş maçı Trabzonspor Sparta Prag şifresiz hangi yabancı kanalda? TS Sparta Prag maçı nasıl izlenir maç linki canlı yayın.

Galatasaray Fiorentina Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

11.08.2019 Galatasaray Fiorentina şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? GS Fiorentina maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Panathinaikos Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

10.08.2019 tarihli Beşiktaş Panathinaikos şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? BJK Panathinaikos maç linki nasıl izlenir?

Demirören Medya CEO'su Mehmet Soysal Görevden Alındı mı?

Hareketlilik sürüyor. Demirören Medya Grubu'nun CEO'su Mehmet Soysal'ın görevden alındığı belirtiliyor.

ÖZEL HABER
2019-2020 Hangi Kanalda Hangi Lig Yayınlanıyor Nasıl Şifresiz İzlenir?

2019-2020 sezonunda hangi kanalda hangi lig yayınlanıyor, lig maçlarını hangi kanal veriyor, maçlar nasıl şifresiz izlenir?

Elimi Bırakma'nın 2. Sezon Yeni Oyuncuları Belli Oldu

2019-2020 yayın döneminde iddialı hazırlanan TRT 1 dizisi Elimi Bırakma'nın 2. sezon yeni oyuncuları açıklandı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!