Ben Bilirim Sunucusu Kimdir?

360 TV'nin yeni programı Ben Bilirim'in sunucusu kimdir? Ben Bilirim programını kim sunuyor, hangi gün saat kaçta yayınlanıyor?


Haber Tarihi : 27 Nis 2019 12:41 Son Düzenlenme Tarihi : 30 Nis 2019 20:35

360 ekranlarında yeni bir program başlıyor. Hafta içi her akşam yayınlanacak olan programı kimin sunacağı belli oldu. 360'ın yeni bilgi yarışması Ben Bilirim'in sunucusu kimdir, programı kim sunuyor, hangi ünlü isim sunucu koltuğunda oturacak? İşte detaylar...

29 Nisan 2019 Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 20'de yayınlanacak olan Ben Bilirim programı, bir yandan stüdyodaki yarışmacıları bir yandan da ekran başındaki izleyicileri farklı kategorilerden keyifli sorular ile eğlendirmeye çalışacak. Programın sunucu koltuğunda ise ekranların sevilen ismi Alper Ateş oturacak.

Ben Bilirim'i Kim Sunuyor?

ben bilirim sunucusu kimdir kim sunuyor spiker

Ben Bilirim sunucusu Alper Ateş, 1982 yılında Samsun'da dünyaya geldi. 2000 yılında Marmara Üniversitesi'nde eğitim görmek için İstanbul'a gelen ve ilk sınıftan itibaren medya dünyasında stajyer olarak çalışmaya başlayan Ateş, 18 yaşında Flash TV'de stajyer olarak sektöre girmiş oldu. Savaş Ay'ın Flash TV kadrosunda olduğu dönemde A Takımı ekibine dahil olmayı başaran Alper Ateş, BEST FM'de ana haber spikerliği de yaptı. Show TV'de sekiz sene çalışan ünlü sunucu daha sonra Süper Bulmaca adlı bir programla izleyici karşısına çıktı. Bloomberg HT'de yayınlanan bu program uzun süre boyunca devam etmiş ve izleyenlerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. 

ben bilirim programını kim sunuyor ben bilirim sunucusu kimdir ben bilirim hangi sunucu sunuyor ben bilirim sunucusu alper ateş kimdir 360 tv ben bilirim'i kim sunuyor
Gençlerbirliği Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

05.10.2019 Gençlerbirliği Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? GB - GS şifresiz nasıl izlenir?

TRT Maç Özetleri Krizini Çözdü

Hasret bitiyor. 6 haftalık kriz çözüldü ve TRT Süper Lig ile 1. Lig maç özetlerini yayınlamaya başlıyor.

Oğuz Haksever Haber Global'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Oğuz Haksever'in Haber Global'e transfer olduğu öğrenildi.

Best FM Yeni Logosu ile Yeni Yayın Dönemine Hazır

Best Medya bünyesinde yayın yapan Best FM yeni logosu ile yeni yayın dönemine giriyor.

ÖZEL HABER
Şampiyon Dizisi Reytingleri

TRT 1'de yayınlanan Şampiyon dizisi reytingleri izlenme oranı kaçıncı oldu? Şampiyon reyting sonuçları kaçıncı sırada ne kadar izlendi?

ÖZEL HABER
Mucize Doktor Reytingleri

FOX TV dizisi Mucize Doktor reyting sonuçları izlenme oranı ne kadar izlendi kaçıncı oldu? Mucize Doktor reytingleri nasıl, kaçıncı sırada?

Jülide Yiğittürk Dünya Gazetesi'nden Ayrıldı

Ekonomi medyasının güçlü temsilcilerinden Dünya Gazetesi ile Jülide Yiğittürk'ün yolları ayrıldı.

Eylem Doğan NTV'den Ayrıldı

Doğuş Medya bünyesindeki NTV'de Eylem Doğan ile yollar ayrıldı.

Zeliha Saraç Bloomberg HT'ye Transfer Oldu

24 TV'den ayrılan Zeliha Saraç, Ciner Medya bünyesindeki ekonomi kanalı Bloomberg HT'ye transfer oldu.

ÖZEL HABER
Çocuk Dizisi Reytingleri

Star TV'de yayınlanan Çocuk dizisi reytingleri nasıl kaçıncı oldu ne kadar izlendi? Çocuk dizisi reyting sonuçları rating ve izlenme oranı.

Ali Babacan Konuştu

Yeni parti hazırlığında olan Ali Babacan Karar'a konuştu.

ÖZEL HABER
Aşk Ağlatır Reytingleri

Show TV dizisi Aşk Ağlatır reyting sonuçları ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Aşk Ağlatır reytingleri, kaçıncı sırada, rating durumu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!