Ben Bilirim Sunucusu Kimdir?

360 TV'nin yeni programı Ben Bilirim'in sunucusu kimdir? Ben Bilirim programını kim sunuyor, hangi gün saat kaçta yayınlanıyor?


Haber Tarihi : 27 Nis 2019 12:41 Son Düzenlenme Tarihi : 30 Nis 2019 20:35

360 ekranlarında yeni bir program başlıyor. Hafta içi her akşam yayınlanacak olan programı kimin sunacağı belli oldu. 360'ın yeni bilgi yarışması Ben Bilirim'in sunucusu kimdir, programı kim sunuyor, hangi ünlü isim sunucu koltuğunda oturacak? İşte detaylar...

29 Nisan 2019 Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 20'de yayınlanacak olan Ben Bilirim programı, bir yandan stüdyodaki yarışmacıları bir yandan da ekran başındaki izleyicileri farklı kategorilerden keyifli sorular ile eğlendirmeye çalışacak. Programın sunucu koltuğunda ise ekranların sevilen ismi Alper Ateş oturacak.

Ben Bilirim'i Kim Sunuyor?

ben bilirim sunucusu kimdir kim sunuyor spiker

Ben Bilirim sunucusu Alper Ateş, 1982 yılında Samsun'da dünyaya geldi. 2000 yılında Marmara Üniversitesi'nde eğitim görmek için İstanbul'a gelen ve ilk sınıftan itibaren medya dünyasında stajyer olarak çalışmaya başlayan Ateş, 18 yaşında Flash TV'de stajyer olarak sektöre girmiş oldu. Savaş Ay'ın Flash TV kadrosunda olduğu dönemde A Takımı ekibine dahil olmayı başaran Alper Ateş, BEST FM'de ana haber spikerliği de yaptı. Show TV'de sekiz sene çalışan ünlü sunucu daha sonra Süper Bulmaca adlı bir programla izleyici karşısına çıktı. Bloomberg HT'de yayınlanan bu program uzun süre boyunca devam etmiş ve izleyenlerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. 

ben bilirim programını kim sunuyor ben bilirim sunucusu kimdir ben bilirim hangi sunucu sunuyor ben bilirim sunucusu alper ateş kimdir 360 tv ben bilirim'i kim sunuyor
2019 Copa America Hangi Kanalda? Amerika Kupası Nasıl İzlenir?

2019 Copa America heyecanı hangi kanalda? Amerika Kupası maçları nerede yayınlanıyor, nasıl izlenir, karşılaşmalar şifreli mi şifresiz mi?

VİDEO HABER
Özlenen Siyasi Mizah İsmail Baki ile Dönüyor

İstanbul BŞB Başkanlığı için yarışan Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın çıkacağı ortak yayın öncesinde İsmail Baki'den mizah dolu içerik.

Yeni Sezonda Halka'dan Hangi Oyuncular Ayrıldı?

İkinci sezonda Halka dizisinden kimler ayrıldı? Heyecanla beklenen Halka'nın yeni sezonunda hangi oyuncular olmayacak?

VİDEO HABER
Rastgele Sunucusu Kimdir? Hangi Oyuncu Sunuyor?

TRT 1'de yayınlanan yeni yarışma programı Rastlege'yi hangi oyuncu sunuyor, spiker moderatör kim? Rastgele sunucusu kimdir?

Ali Naci Küçük Hürriyet Gazetesinden Ayrıldı mı?

Deneyimli Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük Hürriyet gazetesinden ayrıldı mı?

Zeynep Özyol CNN Türk'ten Ayrıldı mı?

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk ile Zeynep Özyol'un yolları ayrıldı. Kanalda Bugün programını sunan Özyol'un yerine kim geçecek?

BJK TV Neden Kapandı?

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün resmi kanalı BJK TV neden kapandı?

İmamoğlu-Yıldırım Yayınını İsmail Küçükkaya Yönetecek

Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım yayınını İsmail Küçükkaya yönetecek.

İspanyol Kanalı Nova Hangi Türk Dizilerini Yayınlıyor?

İspanyol kanalı Nova hangi Türk dizilerini yayınlıyor? Kanal, yedi Türk yapımını daha seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

ÖZEL HABER
2019 Kadınlar Dünya Kupası Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

FIFA 2019 Kadınlar Dünya Kupası hangi kanalda yayınlanıyor? Maçların yayıncısı belli oldu.

TRT World'den Fatih Er ve Selim Atalay'a Yeni Görev

TRT World yönetiminde önemli görev değişiklikleri yaşandı. Fatih Er ve Selim Atalay'ın yeni görevleri belli oldu.

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu Hangi Kanalda Karşı Karşıya Gelecek?

İstanbul adayları Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu hangi kanalda karşı karşıya gelecek?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!