VİDEO HABER

Nöbet Dizisi Neden Final Yaptı Niye Yayından Kalktı Bitti mi?

Show TV'de yayınlanan Nöbet dizisi neden final yaptı, yayından kaldırıldı mı? Nöbet niye yayından kalktı bitti mi kaç bölüm sürdü?


Haber Tarihi : 28 Nis 2019 12:59 Son Düzenlenme Tarihi : 28 Nis 2019 18:51

Pana Film imzasıyla pazar akşamları Show TV'de yayınlanan ve büyük umutlarla başlayan diziden kötü haber geldi. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan ve kanalın bu sezonki en iddialı işlerinden birisi olan Nöbet dizisi neden final yaptı, niye bitti, kaç bölüm sürdü? Nöbet niçin yayından kaldırıldı? Gökhan Erkut'un yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin final kararı almasının sebepleri...

nöbet dizisi neden final yaptı niye yayından kaldırıldı

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Polat Alemdar karakteri ile ünlenen Necati Şaşmaz'ın yapımcısı olduğu Nöbet dizisi final kararı aldı. Gökhan Erkut'un yönetmenliğini üstlendiği ve oyuncu kadrosunda Saygın Soysal, Deniz Bolışık, Yurdaer Okur, Kürşat Alnıaçık, İpek Karapınar, İbrahim Kendirci, Sultan Elif Taş, Tuncay Beyazıt gibi isimlerin yer aldığı dizi, 5 Mayıs 2019 Pazar akşamı saat 20'de yayınlanacak olan 8. bölümü ile final yapıp seyircisine veda etmiş olacak.  Nöbet Dizisi Neden Final Yaptı?

Nöbet'in erken final yapmasının, yayından kaldırılmasının en önemli nedeni şüphesiz ki reyting performansı. Bir türlü arzu edilen olumlu grafiği yakalayamayan dizi, zaman zaman reytinglerde ilk 10'a girmekte bile zorlanmıştı. Hem kanal hem de yapım şirketi dizinin performansından ümidi kesince erken son da kaçınılmaz oldu.

Nöbet dizisinin reyting sonuçları için TIKLAYINIZ!

Nöbet Yeni Sezonda Başka Kanalda Devam Eder mi?

Dizinin yeni sezonda yeni bölümleri ile ekrana dönme ihtimali bulunmuyor. Dolayısıyla başka bir kanala transfer olması ya da dijital platformda devam etmesi gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır.

Nöbet dizisinin genel konusu şu şekildeydi:

Jandarma Komutanı Yüzbaşı Orhan Korkut, teröristlerle yaşanan sıcak çatışmada askerini korumak için kendi canını feda ederek, şehit düşer. Onun yerine gelen Binbaşı Barış, evlatlarının başını öne eğmemeye ve Orhan Yüzbaşı’yı şehit eden hainleri bulmaya yemin etmiştir!

Jandarma Özel Harekat timinin komutanı Jandarma Yüzbaşı Yiğit Alkan ise dağlarda Orhan Yüzbaşı’nın şehit olduğu saldırının da arkasında olan Jiyan kod adlı teröristin peşindedir. Devre arkadaşı ve yakın dostunu öldüren teröristi bulmaya o da yeminlidir.

Bu iki gözüpek asker, Hatay’da huzursuzluk çıkarmak isteyenlere karşı birlikte mücadele edeceklerdir.

Barış Binbaşı daha bölgeye adım atar atmaz, bölgenin zenginlerinden Ziya Cevran huzursuzluk çıkarmıştır. Ziya Cevran ve oğlu Ferit’in daha birçok sorun çıkaracağı ve kontrol altında tutulmaları gerektiği aşikardır.

Tüm bunlar olurken Yiğit Yüzbaşı, Jiyan ile ilgili bir istihbarat alır, timiyle beraber peşine düşer. Barış Binbaşı da aynı terör örgütünün ahin bir plan peşinde olduğunu farkeder ve bölgenin en ıssız vadisinde Jandarma Kuvvetleri’ne kurulan pusuyla karşı karşıya kalır…nöbet dizisi yayından kaldırıldı mı nöbet niye final yaptı nöbet dizisi neden bitti nöbet kaç bölüm yayınlandı nöbet neden yayınlanmıyor nöbet dizisi niye yok nöbet yeni sezonda devam edecek mi
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!