VİDEO HABER

Gülperi Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kaldırıldı mı?

Show TV dizisi Gülperi neden final yaptı? Gülperi niye bitti, yayından kaldırıldı mı, kaç bölüm sürdü, neden yayınlanmıyor, devam edecek mi?


Haber Tarihi : 30 Nis 2019 20:08

Burak Sağyaşar ile Timur Savcı'nın ortak yapımcısı olduğu, Show TV'nin bu sezona damga vuran dram dizisi Gülperi neden final yaptı, yayından kaldırıldı mı? Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen'in başrol olduğu Gülperi niye bitti, yayından kalktı mı, kaç bölüm sürdü, yeni sezonda devam edecek mi, başka kanala transfer olur mu? Sevilen dizinin final kararı hakkındaki tüm detaylara bu haberden ulaşabilirsiniz.

gülperi neden final yaptı niye bitti yayından kaldırıldı mı

Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat'ın senaryosunu kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Cem Karcı'nın oturduğu Gülperi dizisi bu sezon izleyici ile buluşmaya başlamış ve ilk bölümleri ile hem reytinglerde önemili bir başarı elde etmiş hem de iyi bir kitle yaratmayı başarmıştı. Oyuncu kadrosunda Yeşilçay ve Esen'in dışında Tarık Pabuççuoğlu, Ece Sükan, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Burak Dakak,Gülçin Kültür Şahin, Ezgi Gör, Şefika Ümit Tolun gibi isimlerin yer aldığı dizi 3 Mayıs 2019 Cuma akşamı yayınlanacak olan 30. bölümü ile seyircisine veda edecek.

Gülperi Dizisi Neden Final Yaptı?

Sevilen dizi uzunca bir süre reyting listesinde ilk üç sırada yer alsa da son haftalarda önemli bir düşüş yaşanmıştı. Yapım şirketi ve kanal, hem hikayeyi daha fazla uzatmayıp tadında bırakmak hem de düşen reytingleri daha fazla zorlamamak için final kararı aldı. Sadece bir sezonluk ekran ömrü olan Gülperi, 30. bölümüyle seyircisine veda etmiş olacak.

Gülperi Yeni Sezonda Başka Kanalda Devam Eder mi?

Dizinin önümüzdeki sezon başka bir kanalda yeni bölümleri ile devam etme ihtimali bulunmuyor.

Gülperi final konusu:

Gülperi ve Kadir’in birbirinden uzak kaldığı, Can’ın ikiliyi bir araya getirmeye çalıştığı duygusal tanıtımda Hasan’ın Artemis’le rüyası dikkat çekiyor. Hasan, “Onlar birbirlerini seviyorlar!” sözleriyle Gülperi ve Kadir aşkına inancını gösterirken, ikilinin birbirine kavuştuğu ve hasretle sarıldığı anlar dizinin heyecan dolu final bölümünden ipuçları veriyor.

Gülperi’nin Cuma akşamı ekrana gelecek 30. bölümünde Gülperi oğlu Hasan’ın ameliyattan çıkmasını beklerken Can’ın kaybolduğundan habersizdir. Can’ı hiçbir yerde bulamayan Artemis ve Bedriye önce Yakup’lara sonra da hastanede Gülperi’yle bekleyen Kadir’e haber verirler. Kadir Hasan ölüm kalım savaşı verirken bir de Can’ın kaybolduğu haberini Gülperi’ye vermek istemez. Yakup ve Kader hastanede Gülperi’yle kalırken Kadir Can’ı bulmak için harekete geçer.

Bu sırada Can hiç de tekin olmayan bir adamın eline geçmiştir bile. Kadir çaresizce Can’ı ararken hastanede Gülperi’ye iyi haber gelir. Hasan’ın kurtulmasına sevinemeden Can’ın kayıp olduğun öğrenen Gülperi Kadir’in ardından Can’ı bulmak için yollara düşer. Can kurtulduğunda Gülperi için artık bir dönemin sonu gelmiştir. Çocuklarıyla huzuru bulmanın tek yolunun her şeyden herkesten uzaklaşmak olduğuna karar veren Gülperi. İstanbul ve Kadir defterini kapatır. Foça’ya yerleşmeye karar verir. Çocuklar Gülperi’yi son kez ikna etmek için harekete geçerler ama bunu başaramayacaklarını yaşayarak öğrenirler. Bir ay sonra Gülperi Foça’da çocuklarıyla yeni hayatına başlamışken, kendininki dahil hiç kimsenin yüreği Kadir’le ayrılmasını kabul edememiştir. Üstelik Hasan gizli gizli Artemis’le beraber yurt dışına kaçmayı planlamaktadır. Bunu öğrenen Gülperi ve Kadir belki de son kez bir araya gelirler. Onları bekleyen sürpriz finalden habersiz, kendilerinden kaçan çocuklarının peşine düşerler.gülperi dizisi niye final yaptı gülperi dizisi neden yayından kaldırıldı gülperi niye yayından kalktı gülperi erken final mi oldu gülperi dizisi sezon finali mi oldu gülperi yeni sezonda devam edecek mi
Babacan ve Gül Kendi Medyasını Kuruyor

AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile birlikte yeni bir medya kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook'a 5 Milyar Dolarlık Ceza

Sosyal medya devi Facebook'a kişisel bilgileri izinsiz ve usulsüz kullandığı sebebiyle 5 milyar dolar ceza kesildi.

Medya Kuruluşlarından Erdoğan'a Tepki

15 Temmuz öncesi Vahdettin Köşkü'nde medya temsilcileriyle buluşan gelen Erdoğan bazı yayın kuruluşlarını toplantıya davet etmemişti.

Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.

RTÜK'ün 3 Yeni Üyesi Belli Oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda oylama yapıldı. RTÜK'ün 3 yeni üyesi belli oldu.

Ezgi Cantekin Dream TV'den Ayrıldı

Dream TV Müzik Direktörü Ezgi Cantekin kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Denizbank'ın Yeni Sahibi Kim Oldu?

Denizbank'ın satışına Rekabet Kurulu onay verdi. Denizbank'ın yeni sahibi kim oldu, banka hangi ülkenin şirketine satıldı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın Partisinde Yer Alacak mı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacak mı?

VİDEO HABER
Acun Ilıcalı'nın Yeni Hedefi Almanya

Acun Medya ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni pazar hedefi Almanya...

ÖZEL HABER
Afili Aşk Reytingleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Afili Aşk reytingleri iyi mi, ne kadar izlendi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?

RTÜK Çağrı Merkezi Numarası ALO 178 Devreye Girdi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni numarasını duyurdu. RTÜK çağrı merkezi numarası ALO 178 devreye girdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!