VİDEO HABER

Gülperi Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kaldırıldı mı?

Show TV dizisi Gülperi neden final yaptı? Gülperi niye bitti, yayından kaldırıldı mı, kaç bölüm sürdü, neden yayınlanmıyor, devam edecek mi?


Haber Tarihi : 30 Nis 2019 20:08

Burak Sağyaşar ile Timur Savcı'nın ortak yapımcısı olduğu, Show TV'nin bu sezona damga vuran dram dizisi Gülperi neden final yaptı, yayından kaldırıldı mı? Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen'in başrol olduğu Gülperi niye bitti, yayından kalktı mı, kaç bölüm sürdü, yeni sezonda devam edecek mi, başka kanala transfer olur mu? Sevilen dizinin final kararı hakkındaki tüm detaylara bu haberden ulaşabilirsiniz.

gülperi neden final yaptı niye bitti yayından kaldırıldı mı

Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat'ın senaryosunu kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Cem Karcı'nın oturduğu Gülperi dizisi bu sezon izleyici ile buluşmaya başlamış ve ilk bölümleri ile hem reytinglerde önemili bir başarı elde etmiş hem de iyi bir kitle yaratmayı başarmıştı. Oyuncu kadrosunda Yeşilçay ve Esen'in dışında Tarık Pabuççuoğlu, Ece Sükan, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Burak Dakak,Gülçin Kültür Şahin, Ezgi Gör, Şefika Ümit Tolun gibi isimlerin yer aldığı dizi 3 Mayıs 2019 Cuma akşamı yayınlanacak olan 30. bölümü ile seyircisine veda edecek.

Gülperi Dizisi Neden Final Yaptı?

Sevilen dizi uzunca bir süre reyting listesinde ilk üç sırada yer alsa da son haftalarda önemli bir düşüş yaşanmıştı. Yapım şirketi ve kanal, hem hikayeyi daha fazla uzatmayıp tadında bırakmak hem de düşen reytingleri daha fazla zorlamamak için final kararı aldı. Sadece bir sezonluk ekran ömrü olan Gülperi, 30. bölümüyle seyircisine veda etmiş olacak.

Gülperi Yeni Sezonda Başka Kanalda Devam Eder mi?

Dizinin önümüzdeki sezon başka bir kanalda yeni bölümleri ile devam etme ihtimali bulunmuyor.

Gülperi final konusu:

Gülperi ve Kadir’in birbirinden uzak kaldığı, Can’ın ikiliyi bir araya getirmeye çalıştığı duygusal tanıtımda Hasan’ın Artemis’le rüyası dikkat çekiyor. Hasan, “Onlar birbirlerini seviyorlar!” sözleriyle Gülperi ve Kadir aşkına inancını gösterirken, ikilinin birbirine kavuştuğu ve hasretle sarıldığı anlar dizinin heyecan dolu final bölümünden ipuçları veriyor.

Gülperi’nin Cuma akşamı ekrana gelecek 30. bölümünde Gülperi oğlu Hasan’ın ameliyattan çıkmasını beklerken Can’ın kaybolduğundan habersizdir. Can’ı hiçbir yerde bulamayan Artemis ve Bedriye önce Yakup’lara sonra da hastanede Gülperi’yle bekleyen Kadir’e haber verirler. Kadir Hasan ölüm kalım savaşı verirken bir de Can’ın kaybolduğu haberini Gülperi’ye vermek istemez. Yakup ve Kader hastanede Gülperi’yle kalırken Kadir Can’ı bulmak için harekete geçer.

Bu sırada Can hiç de tekin olmayan bir adamın eline geçmiştir bile. Kadir çaresizce Can’ı ararken hastanede Gülperi’ye iyi haber gelir. Hasan’ın kurtulmasına sevinemeden Can’ın kayıp olduğun öğrenen Gülperi Kadir’in ardından Can’ı bulmak için yollara düşer. Can kurtulduğunda Gülperi için artık bir dönemin sonu gelmiştir. Çocuklarıyla huzuru bulmanın tek yolunun her şeyden herkesten uzaklaşmak olduğuna karar veren Gülperi. İstanbul ve Kadir defterini kapatır. Foça’ya yerleşmeye karar verir. Çocuklar Gülperi’yi son kez ikna etmek için harekete geçerler ama bunu başaramayacaklarını yaşayarak öğrenirler. Bir ay sonra Gülperi Foça’da çocuklarıyla yeni hayatına başlamışken, kendininki dahil hiç kimsenin yüreği Kadir’le ayrılmasını kabul edememiştir. Üstelik Hasan gizli gizli Artemis’le beraber yurt dışına kaçmayı planlamaktadır. Bunu öğrenen Gülperi ve Kadir belki de son kez bir araya gelirler. Onları bekleyen sürpriz finalden habersiz, kendilerinden kaçan çocuklarının peşine düşerler.gülperi dizisi niye final yaptı gülperi dizisi neden yayından kaldırıldı gülperi niye yayından kalktı gülperi erken final mi oldu gülperi dizisi sezon finali mi oldu gülperi yeni sezonda devam edecek mi
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!