Çukur Azer Gerçek Adı Savaş'ın Abisi Kimdir?

Çukur dizisinde Savaş'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Azer gerçek adı asıl ismi nedir kaç yaşında nereli kim oynuyor?


Haber Tarihi : 30 Nis 2019 22:52 Son Düzenlenme Tarihi : 06 May 2019 20:02

Pazartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan AY Yapım imzalı aksiyon dizisi Çukur'a bir yeni karakter daha katıldı. İnternet dizisi ile adını duyuran erkek oyuncu önümüzdeki bölümlerde dizide rol almaya başlayacak. Geniş bir kadroya sahip olan dizide Çukur Azer gerçek adı asıl ismi nedir, kaç yaşında ve nereli? Çukur dizisinde Savaş'ın abisi kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

çukur azer gerçek adı savaşın abisi kimdir

Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi isimlerin yer aldığı ve son dönemlerde Koçovalı ailesi ile Karakuzuların mücadelesini ekrana getiren dizi, yeni bir hikayeye evrilmeye başladı. Hikayenin seyir değiştirmesi ve yeni isimlerin diziye katılması ile birlikte önümüzdeki bölümlerde Savaş'ın abisi Azer karakteri de izleyicinin karşısına çıkacak.  Çukur Dizisinde Azer Kimdir?

Çukur Azer gerçek ismi yani Savaşın abisi rolünü oynayan oyuncunun asıl adı Cihangir Ceyhan'dır. Ekim 1989'da Adana'da dünyaya gelen Ceyhan şu an 30 yaşında. Anne tarafından Diyarbakır, baba tarafından Elazığlı olan oyuncu, ailenin en küçük çocuğudur. İstanbul'da iki buçuk yıl kamera önü eğitimi alan Ceyhan, işletme bölümünde lisans eğitimi alıyor. 2015 senesinde Yusuf adlı sinema filminde Serdar karakterine can veren oyuncu, asıl büyük çıkışını Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana'da adlı dizi ile yakalamıştır. YouTube dizisi olarak başlayan Sıfır Bir, daha sonra Blutv'ye transfer olmuş ve seyirci kitlesini genişletmeyi başarmıştı. Ceyhan da bu dizide Cio karakterine hayat veriyordu.çukur dizisi azer gerçek ismi çukur azer hangi oyuncu oynuyor cihangir ceyhan çukur dizisi çukur dizisinde savaşın abisi azer kimdir
Babacan ve Gül Kendi Medyasını Kuruyor

AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile birlikte yeni bir medya kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook'a 5 Milyar Dolarlık Ceza

Sosyal medya devi Facebook'a kişisel bilgileri izinsiz ve usulsüz kullandığı sebebiyle 5 milyar dolar ceza kesildi.

Medya Kuruluşlarından Erdoğan'a Tepki

15 Temmuz öncesi Vahdettin Köşkü'nde medya temsilcileriyle buluşan gelen Erdoğan bazı yayın kuruluşlarını toplantıya davet etmemişti.

Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.

RTÜK'ün 3 Yeni Üyesi Belli Oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda oylama yapıldı. RTÜK'ün 3 yeni üyesi belli oldu.

Ezgi Cantekin Dream TV'den Ayrıldı

Dream TV Müzik Direktörü Ezgi Cantekin kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Denizbank'ın Yeni Sahibi Kim Oldu?

Denizbank'ın satışına Rekabet Kurulu onay verdi. Denizbank'ın yeni sahibi kim oldu, banka hangi ülkenin şirketine satıldı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın Partisinde Yer Alacak mı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacak mı?

VİDEO HABER
Acun Ilıcalı'nın Yeni Hedefi Almanya

Acun Medya ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni pazar hedefi Almanya...

ÖZEL HABER
Afili Aşk Reytingleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Afili Aşk reytingleri iyi mi, ne kadar izlendi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?

RTÜK Çağrı Merkezi Numarası ALO 178 Devreye Girdi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni numarasını duyurdu. RTÜK çağrı merkezi numarası ALO 178 devreye girdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!