Çukur Azer Gerçek Adı Savaş'ın Abisi Kimdir?

Çukur dizisinde Savaş'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Azer gerçek adı asıl ismi nedir kaç yaşında nereli kim oynuyor?


Haber Tarihi : 30 Nis 2019 22:52 Son Düzenlenme Tarihi : 06 May 2019 20:02

Pazartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan AY Yapım imzalı aksiyon dizisi Çukur'a bir yeni karakter daha katıldı. İnternet dizisi ile adını duyuran erkek oyuncu önümüzdeki bölümlerde dizide rol almaya başlayacak. Geniş bir kadroya sahip olan dizide Çukur Azer gerçek adı asıl ismi nedir, kaç yaşında ve nereli? Çukur dizisinde Savaş'ın abisi kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

çukur azer gerçek adı savaşın abisi kimdir

Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi isimlerin yer aldığı ve son dönemlerde Koçovalı ailesi ile Karakuzuların mücadelesini ekrana getiren dizi, yeni bir hikayeye evrilmeye başladı. Hikayenin seyir değiştirmesi ve yeni isimlerin diziye katılması ile birlikte önümüzdeki bölümlerde Savaş'ın abisi Azer karakteri de izleyicinin karşısına çıkacak.  Çukur Dizisinde Azer Kimdir?

Çukur Azer gerçek ismi yani Savaşın abisi rolünü oynayan oyuncunun asıl adı Cihangir Ceyhan'dır. Ekim 1989'da Adana'da dünyaya gelen Ceyhan şu an 30 yaşında. Anne tarafından Diyarbakır, baba tarafından Elazığlı olan oyuncu, ailenin en küçük çocuğudur. İstanbul'da iki buçuk yıl kamera önü eğitimi alan Ceyhan, işletme bölümünde lisans eğitimi alıyor. 2015 senesinde Yusuf adlı sinema filminde Serdar karakterine can veren oyuncu, asıl büyük çıkışını Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana'da adlı dizi ile yakalamıştır. YouTube dizisi olarak başlayan Sıfır Bir, daha sonra Blutv'ye transfer olmuş ve seyirci kitlesini genişletmeyi başarmıştı. Ceyhan da bu dizide Cio karakterine hayat veriyordu.çukur dizisi azer gerçek ismi çukur azer hangi oyuncu oynuyor cihangir ceyhan çukur dizisi çukur dizisinde savaşın abisi azer kimdir
Galatasaray Yeni Malatya Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

16.02.2020 Galatasaray Yeni Malatya şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Malatya maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

NTV'de Levent Ertem'in Yerine Eren Güler Geçti

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki NTV'de önemli bir gelişme yaşandı. Levent Ertem'in yerine Eren Güler'in geçtiği öğrenildi.

Ankaragücü Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

15.02.2020 Ankaragücü Fenerbahçe maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Ankaragücü FB maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Başakşehir Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

14.02.2020 Başakşehir Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Ceyhun Yılmaz Kafa Radyo'da

Kafa Radyo kadrosunu Ceyhun Yılmaz ile güçlendirdi.

Didem Ural Gücüm, Turkuvaz Medya'da Hangi Göreve Getirildi?

Turkuvaz Medya Grubu'nda önemli atama! Didem Ural Gücüm hangi göreve getirildi?

Şebnem Hoşgör, Milliyet'in Ankara Haber Müdürü Oldu

Demirören Medya Grubu'nda Rıdvan Tezel'den boşalan Ankara Haber Müdürü koltuğuna Şebnem Hoşgör getirildi.

Ferda Öngün Sözcü'den Ayrıldı mı?

Medya dünyasının önde gelen gazetelerinden Sözcü'nün Yazı İşleri Müdürü Ferda Öngün ile yollar ayrıldı mı?

Ayşe Vecihe Sözeri Lezzet Dergisi'nden Ayrıldı

Lezzet Dergisi'nin genel yayın yönetmenliği görevini üstlenen Ayşe Vecihe Sözeri, dergi ile yollarını ayırdı.

2020 Oscar Ödülleri'nde Kazananlar Belli Oldu

2020 Oscar Ödülleri'nde kazananlar belli oldu. 92. Akademi Ödülleri'nde hangi film ve oyuncular ödül aldı?

Kasımpaşa Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

09.02.2020 Kasımpaşa Galatasaray maçı şifresiz yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda? Kasımpaşa GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Fenerbahçe Alanyaspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

08.02.2020 Fenerbahçe Alanyaspor maçı şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? FB Alanya maç linki canlı yayın nasıl izlenir?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!