Çukur Azer Gerçek Adı Savaş'ın Abisi Kimdir?

Çukur dizisinde Savaş'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Azer gerçek adı asıl ismi nedir kaç yaşında nereli kim oynuyor?


Haber Tarihi : 30 Nis 2019 22:52 Son Düzenlenme Tarihi : 06 May 2019 20:02

Pazartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanan AY Yapım imzalı aksiyon dizisi Çukur'a bir yeni karakter daha katıldı. İnternet dizisi ile adını duyuran erkek oyuncu önümüzdeki bölümlerde dizide rol almaya başlayacak. Geniş bir kadroya sahip olan dizide Çukur Azer gerçek adı asıl ismi nedir, kaç yaşında ve nereli? Çukur dizisinde Savaş'ın abisi kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kim canlandırıyor, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

çukur azer gerçek adı savaşın abisi kimdir

Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi isimlerin yer aldığı ve son dönemlerde Koçovalı ailesi ile Karakuzuların mücadelesini ekrana getiren dizi, yeni bir hikayeye evrilmeye başladı. Hikayenin seyir değiştirmesi ve yeni isimlerin diziye katılması ile birlikte önümüzdeki bölümlerde Savaş'ın abisi Azer karakteri de izleyicinin karşısına çıkacak.  Çukur Dizisinde Azer Kimdir?

Çukur Azer gerçek ismi yani Savaşın abisi rolünü oynayan oyuncunun asıl adı Cihangir Ceyhan'dır. Ekim 1989'da Adana'da dünyaya gelen Ceyhan şu an 30 yaşında. Anne tarafından Diyarbakır, baba tarafından Elazığlı olan oyuncu, ailenin en küçük çocuğudur. İstanbul'da iki buçuk yıl kamera önü eğitimi alan Ceyhan, işletme bölümünde lisans eğitimi alıyor. 2015 senesinde Yusuf adlı sinema filminde Serdar karakterine can veren oyuncu, asıl büyük çıkışını Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana'da adlı dizi ile yakalamıştır. YouTube dizisi olarak başlayan Sıfır Bir, daha sonra Blutv'ye transfer olmuş ve seyirci kitlesini genişletmeyi başarmıştı. Ceyhan da bu dizide Cio karakterine hayat veriyordu.çukur dizisi azer gerçek ismi çukur azer hangi oyuncu oynuyor cihangir ceyhan çukur dizisi çukur dizisinde savaşın abisi azer kimdir
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!