Erkenci Kuş Mihriban Gerçek Adı Aziz'in Sevgilisi Kimdir?

Erkenci Kuş dizisinde Sanem'in yeni komşusu, Aziz'in sevgilisi kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Erkenci Kuş Mihriban gerçek adı asıl ismi.


Haber Tarihi : 04 May 2019 13:18

Can Yaman ile Demet Özdemir'in başrol olduğu ve Gold Film'in yapımcı şirket olduğu Star TV'nin sevilen romantik komedi dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Senaryo gereği hikayenin bir sene ileriye taşınacağı dizide yeni karakterler karşımıza çıkmaya devam edecek. Erkenci Kuş Mihriban gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş dizisinde Sanem'in komşusu ve Aziz Divit'in eski sevgilisi Mihriban Tayfuni kimdir, kaç yaşında, nereli, daha önce oynadığı diziler ve filmler nelerdir?

erkenci kuş mihriban gerçek adı azizin sevgilisi kimdir

Sezon finali yapmadan yaz boyu Star TV'de izleyenlerle buluşmaya devam edecek olan sevilen dizi hikayesini yeni karakterleri ile güçlendirmeye çalışacak. Bir yıllık zaman atlaması ile 4 Mayıs Cumartesi tarihinde yeni bölümü ile seyirci karşısına çıkacak olan diziye Mihriban Tayfuni adlı bir karakter dahil oluyor. Bu karakter dizide Sanem'in yeni komşusu olarak karşımıza çıkmasının yanı sıra Aziz Divit'in ilk aşkı olmasıyla da önemli bir yer edinecek. 

Erkenci Kuş Dizisinde Mihriban Kimdir?

Erkenci Kuş Mihriban gerçek adı, yani bu role can veren kadın oyuncunun asıl ismi Sevinç Erbulak'tır. 20 Ekim 1975 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen 43 yaşındaki oyuncu, 1993 yılından bu yana etkin bir şekilde oyunculuk kariyerine devam ediyor. Altan Erbulak ile Füsun Erbulak'ın kızı olan Sevinç Erbulak, oyunculuğun yanı sıra yazarlık da yapmıştır. "Gözünü Kırpma, Düşerim" adlı bir kitabın yazarı olan Sevinç Erbulak, çeşitli tiyatro oyunlarında da boy göstermiştir. Gösterdiği performanslar ile çeşitli dallarda ödül kazanmayı da başaran ünlü oyuncunun rol aldığı sinema filmleri şunlardır:

 • Prensesin Uykusu
 • Karışık Kaset
 • Ağaçlar Ayakta Ölür
 • Fidan Hanım'a Ne Oldu
 • Beş Vakit
 • Ezber

Sevinç Erbulak'ın rol aldığı televizyon dizileri ise şunlardır:

 • Süper Baba
 • Baba Evi
 • Kuzenlerim
 • Çat Kapı
 • Avrupa Yakası
 • Babam ve Biz
 • Son Bahar
 • No 309
 • Bebek İşi
 • Darısı Başımızaerkenci kuş mihriban gerçek ismi erkenci kuş mihriban hangi oyuncu erkenci kuş aziz divit'in sevgilisi rolünü kim oynuyor sevinç erbulak erkenci kuş'ta hangi rolde
beIN Sports Selçuk Dereli'nin Programını Neden İptal Etti?

Eski hakem Selçuk Dereli'nin beIN Sports ekranlarında yapacağı program neden iptal edildi?

Tuba Emlek Halk TV'den Neden Ayrıldı?

Halk TV'nin önemli isimlerinden Tuba Emlek kanaldan ayrıldığını duyurdu. Emlek, ayrılık nedenini de sosyal medyadan açıkladı.

Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

19.08.2019 Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta? FB Gazişehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Kasımpaşa Trabzonspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

18.08.2019 Kasımpaşa Trabzonspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Kasımpaşa TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sivasspor Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

17.08.2019 Sivasspor Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Sivas BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Denizlispor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

16.08.2019 Denizlispor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? Denizli GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Sparta Prag Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

15.08.2019 rövanş maçı Trabzonspor Sparta Prag şifresiz hangi yabancı kanalda? TS Sparta Prag maçı nasıl izlenir maç linki canlı yayın.

Galatasaray Fiorentina Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

11.08.2019 Galatasaray Fiorentina şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? GS Fiorentina maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Panathinaikos Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

10.08.2019 tarihli Beşiktaş Panathinaikos şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? BJK Panathinaikos maç linki nasıl izlenir?

Demirören Medya CEO'su Mehmet Soysal Görevden Alındı mı?

Hareketlilik sürüyor. Demirören Medya Grubu'nun CEO'su Mehmet Soysal'ın görevden alındığı belirtiliyor.

ÖZEL HABER
2019-2020 Hangi Kanalda Hangi Lig Yayınlanıyor Nasıl Şifresiz İzlenir?

2019-2020 sezonunda hangi kanalda hangi lig yayınlanıyor, lig maçlarını hangi kanal veriyor, maçlar nasıl şifresiz izlenir?

Elimi Bırakma'nın 2. Sezon Yeni Oyuncuları Belli Oldu

2019-2020 yayın döneminde iddialı hazırlanan TRT 1 dizisi Elimi Bırakma'nın 2. sezon yeni oyuncuları açıklandı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!