Erkenci Kuş Deniz Gerçek Adı Psikolog Kimdir Terapist

Erkenci Kuş dizisinde Sanem'in terapisti Psikolog Deniz kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Erkenci Kuş Deniz gerçek adı asıl ismi kaç yaşında?


Haber Tarihi : 04 May 2019 14:07 Son Düzenlenme Tarihi : 04 May 2019 14:08

Faruk Turgut'un sahibi olduğu Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği, cumartesi akşamları büyük bir ilgi ile izlenmeye devam eden ekranların sevilen dizisi Erkenci Kuş'a yeni karakterler katılmaya devam ediyor. Demet Özdemir ile Can Yaman'ın ana rollere can verdiği diziye yaz sezonunda birbirinden başarılı isimler dahil oluyor. 39. bölümden sonra bir yıllık bir zaman atlamasının gerçekleşeceği dizide hikaye bambaşka bir yöne doğru seyir alacak. Erkenci Kuş Deniz kimdir, psikolog rolünü kim oynuyor, terapist hangi oyuncu, kaç yaşında, nereli? Erkenci Kuş Deniz gerçek adı, asıl ismi nedir, Sanem'in psikoloğu daha önce hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı?

erkenci kuş deniz gerçek adı psikolog terapist kimdir

Sanem ve Can'ın ayrılığının üstünden geçen bir senenin sonrasındaki hikayeyi izleyenlere aktaracak olan dizide yeni mekanlar ve yüzler yer alacak. Bu yeni yüzlerden birisi de Psikolog Deniz Keskin adlı karakter. Dizide Sanem'in terapisti olarak izleyeceğimiz Deniz, güzelliği ile dikkat çekiyor. Ayrıca işindeki başarısı kadar ana karakterimizle yakınlığı da hikayede önemli bir yer edinmesini sağlayacak. Yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu, senaryosunu ise Ayşe Kutlu'nun kaleme aldığı dizi hafta sonları (cumartesi) izleyenler ile buluşmaya devam edecek. 

Erkenci Kuş Psikolog Deniz Kimdir?

Erkenci Kuş dizisinde Psikolog Deniz karakterinin gerçek adı yani Sanem'in terapisti rolünü oynayan kadın oyuncunun asıl ismi Başak Gümülcinelioğlu'dur. 22 Ekim 1991 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu şu anda 28 yaşında. ABD'de lise eğitimini sürdürürken bir taraftan da müzikal tiyatro eğitimi almaya başlayan ve bu süre zarfı içinde Annie müzikaline seçilmeyi başaran Gümülcinelioğlu, Türkiye'ye dönüş yaptıktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi'nde mimarlık bölümünde lisans eğitimi almış ve mezuniyetinden sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde yüksek lisans yapmıştır. Yüksek lisans yaparken MGSM'de Actor Studio programında yer almıştır. Daha sonra London Academy of Music and Dramatic Arts'ta kamera önü ve drama oyunculuğu eğitimi almıştır. Halen İstanbul Halk Tiyatrosu'nda ve BKM'de oyunculuğa devam etmektedir.

Başak Gümülcinelioğlu'nun geçmişte görev aldığı tiyatro oyunları şunlardır:

  • Barut Fıçısı
  • Hababam Sınıfı
  • Yaban Arısıerkenci kuş dizisinde terapist deniz kimdir erkenci kuş psikolog deniz gerçek adı erkenci kuş başak gümülcinelioğlu
Kadın Dizisi Ulviye Gerçek Adı Bakıcı Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Kadın dizisinde bakıcı Ulviye kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Kadın dizisi Ulviye gerçek adı asıl ismi, nereli yaşı kaç?

TRT'den İstihdam Fazlası Personel İddiaları Hakkında Açıklama

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine TRT'den cevap geldi.

BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.

Huawei Krizi Büyüyor

ABD ile Huawei arasındaki kriz büyüyor. Google'dan çok sert bir hamle geldi.

Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?

Bir Aile Hikayesi Nil Gerçek Adı Berk'in Eski Sevgilisi Kimdir?

FOX TV dizisi Bir Aile Hikayesi Nil gerçek adı asıl ismi kaç yaşında nereli? Bir Aile Hikayesi Berk'in eski sevgilisi kimdir hangi oyuncu?

Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?

Ali Değirmenci EKOTÜRK'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Ali Değirmenci EKOTÜRK kanalına transfer oldu.

Karnaval Radyolarında Kimlerle Yollar Ayrıldı?

Karnaval Medya bünyesindeki radyolarda önemli ayrılıklar yaşandı.

MİT Tırları Davasında Karar

MİT tırları davasında mahkeme kararını verdi.

Disney, Hulu'yu Satın Aldı

Medya sektöründe önemli bir satın alma işlemi daha gerçekleşti. Disney, Hulu'yu tamamen satın aldığını açıkladı.

Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e Transfer Oldu

Türk medyasının tecrübeli isimlerinden Ece Eliboloğlu Çalık Haber Global'e transfer oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!