Erkenci Kuş Deniz Gerçek Adı Psikolog Kimdir Terapist

Erkenci Kuş dizisinde Sanem'in terapisti Psikolog Deniz kimdir, hangi oyuncu oynuyor? Erkenci Kuş Deniz gerçek adı asıl ismi kaç yaşında?


Haber Tarihi : 04 May 2019 14:07 Son Düzenlenme Tarihi : 04 May 2019 14:08

Faruk Turgut'un sahibi olduğu Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği, cumartesi akşamları büyük bir ilgi ile izlenmeye devam eden ekranların sevilen dizisi Erkenci Kuş'a yeni karakterler katılmaya devam ediyor. Demet Özdemir ile Can Yaman'ın ana rollere can verdiği diziye yaz sezonunda birbirinden başarılı isimler dahil oluyor. 39. bölümden sonra bir yıllık bir zaman atlamasının gerçekleşeceği dizide hikaye bambaşka bir yöne doğru seyir alacak. Erkenci Kuş Deniz kimdir, psikolog rolünü kim oynuyor, terapist hangi oyuncu, kaç yaşında, nereli? Erkenci Kuş Deniz gerçek adı, asıl ismi nedir, Sanem'in psikoloğu daha önce hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı?

erkenci kuş deniz gerçek adı psikolog terapist kimdir

Sanem ve Can'ın ayrılığının üstünden geçen bir senenin sonrasındaki hikayeyi izleyenlere aktaracak olan dizide yeni mekanlar ve yüzler yer alacak. Bu yeni yüzlerden birisi de Psikolog Deniz Keskin adlı karakter. Dizide Sanem'in terapisti olarak izleyeceğimiz Deniz, güzelliği ile dikkat çekiyor. Ayrıca işindeki başarısı kadar ana karakterimizle yakınlığı da hikayede önemli bir yer edinmesini sağlayacak. Yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu, senaryosunu ise Ayşe Kutlu'nun kaleme aldığı dizi hafta sonları (cumartesi) izleyenler ile buluşmaya devam edecek. 

Erkenci Kuş Psikolog Deniz Kimdir?

Erkenci Kuş dizisinde Psikolog Deniz karakterinin gerçek adı yani Sanem'in terapisti rolünü oynayan kadın oyuncunun asıl ismi Başak Gümülcinelioğlu'dur. 22 Ekim 1991 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu şu anda 28 yaşında. ABD'de lise eğitimini sürdürürken bir taraftan da müzikal tiyatro eğitimi almaya başlayan ve bu süre zarfı içinde Annie müzikaline seçilmeyi başaran Gümülcinelioğlu, Türkiye'ye dönüş yaptıktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi'nde mimarlık bölümünde lisans eğitimi almış ve mezuniyetinden sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde yüksek lisans yapmıştır. Yüksek lisans yaparken MGSM'de Actor Studio programında yer almıştır. Daha sonra London Academy of Music and Dramatic Arts'ta kamera önü ve drama oyunculuğu eğitimi almıştır. Halen İstanbul Halk Tiyatrosu'nda ve BKM'de oyunculuğa devam etmektedir.

Başak Gümülcinelioğlu'nun geçmişte görev aldığı tiyatro oyunları şunlardır:

  • Barut Fıçısı
  • Hababam Sınıfı
  • Yaban Arısıerkenci kuş dizisinde terapist deniz kimdir erkenci kuş psikolog deniz gerçek adı erkenci kuş başak gümülcinelioğlu
beIN Sports Selçuk Dereli'nin Programını Neden İptal Etti?

Eski hakem Selçuk Dereli'nin beIN Sports ekranlarında yapacağı program neden iptal edildi?

Tuba Emlek Halk TV'den Neden Ayrıldı?

Halk TV'nin önemli isimlerinden Tuba Emlek kanaldan ayrıldığını duyurdu. Emlek, ayrılık nedenini de sosyal medyadan açıkladı.

Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

19.08.2019 Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta? FB Gazişehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Kasımpaşa Trabzonspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

18.08.2019 Kasımpaşa Trabzonspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Kasımpaşa TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sivasspor Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

17.08.2019 Sivasspor Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Sivas BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Denizlispor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

16.08.2019 Denizlispor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? Denizli GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Sparta Prag Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

15.08.2019 rövanş maçı Trabzonspor Sparta Prag şifresiz hangi yabancı kanalda? TS Sparta Prag maçı nasıl izlenir maç linki canlı yayın.

Galatasaray Fiorentina Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

11.08.2019 Galatasaray Fiorentina şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? GS Fiorentina maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Panathinaikos Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

10.08.2019 tarihli Beşiktaş Panathinaikos şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? BJK Panathinaikos maç linki nasıl izlenir?

Demirören Medya CEO'su Mehmet Soysal Görevden Alındı mı?

Hareketlilik sürüyor. Demirören Medya Grubu'nun CEO'su Mehmet Soysal'ın görevden alındığı belirtiliyor.

ÖZEL HABER
2019-2020 Hangi Kanalda Hangi Lig Yayınlanıyor Nasıl Şifresiz İzlenir?

2019-2020 sezonunda hangi kanalda hangi lig yayınlanıyor, lig maçlarını hangi kanal veriyor, maçlar nasıl şifresiz izlenir?

Elimi Bırakma'nın 2. Sezon Yeni Oyuncuları Belli Oldu

2019-2020 yayın döneminde iddialı hazırlanan TRT 1 dizisi Elimi Bırakma'nın 2. sezon yeni oyuncuları açıklandı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!