Star TV 29 Yaşında

Doğuş Medya Grubu'nun kanallarından biri olan Star TV 29 yaşında.


Haber Tarihi : 08 May 2019 00:31

Doğuş Medya Grubu bünyesinde yayınlarını sürdüren Star TV, yeni yaşını kutluyor. Türk televizyonculuğunun lider kanalları arasında yer alan Star, 29. yaşını kutlamaya başladı.

star tv 29 yaşında

Türkiye’nin ilk özel televizyonu olan ve yayın hayatına 29 yıl önce başlayan Star, sektöre kazandırdığı yenilikler ve öncü kanal olma imajını yıllardır, hiç bozmadan sürdürüyor.

Ekrana getirdiği dizileriyle yurt dışında ve ülkemizde birçok ödülün sahibi olan Star, aynı zamanda marka bilinirliği en fazla olan kanallar arasında üst sıralarda yer alıyor.

7 Mayıs 1990 yılında test yayınına başlayan Star, bağımlılık yaratan dizileri, sevilen yarışmaları ve programlarıyla  29 yıldır, izleyicisinin gönlünde yer edindi.

Kuzgun, Kardeş Çocukları, İstanbullu Gelin, Söz, Avlu projeleri ile başarılı bir sezon geçiren Star; yaz döneminde Can Yaman ve Demet Özdemir’in oynadığı fenomen dizi  Erkenci Kuş’un yeni bölümleri, Furkan Palalı & Aslı Bekiroğlu’nun başrollerini paylaşacağı romantik komedi, yeni dizi “Benim Tatlı Yalanım”, Alp Kırşan’ın sunacağı yeni yarışma “Kapanmadan Kazan”, Türk ve dünya sinemasından televizyonda ilk gösterimler ile izleyicisine renkli bir ekran sunacak.star tv kaç yaşında star tv ne zaman kuruldu
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!