Star TV 29 Yaşında

Doğuş Medya Grubu'nun kanallarından biri olan Star TV 29 yaşında.


Haber Tarihi : 08 May 2019 00:31

Doğuş Medya Grubu bünyesinde yayınlarını sürdüren Star TV, yeni yaşını kutluyor. Türk televizyonculuğunun lider kanalları arasında yer alan Star, 29. yaşını kutlamaya başladı.

star tv 29 yaşında

Türkiye’nin ilk özel televizyonu olan ve yayın hayatına 29 yıl önce başlayan Star, sektöre kazandırdığı yenilikler ve öncü kanal olma imajını yıllardır, hiç bozmadan sürdürüyor.

Ekrana getirdiği dizileriyle yurt dışında ve ülkemizde birçok ödülün sahibi olan Star, aynı zamanda marka bilinirliği en fazla olan kanallar arasında üst sıralarda yer alıyor.

7 Mayıs 1990 yılında test yayınına başlayan Star, bağımlılık yaratan dizileri, sevilen yarışmaları ve programlarıyla  29 yıldır, izleyicisinin gönlünde yer edindi.

Kuzgun, Kardeş Çocukları, İstanbullu Gelin, Söz, Avlu projeleri ile başarılı bir sezon geçiren Star; yaz döneminde Can Yaman ve Demet Özdemir’in oynadığı fenomen dizi  Erkenci Kuş’un yeni bölümleri, Furkan Palalı & Aslı Bekiroğlu’nun başrollerini paylaşacağı romantik komedi, yeni dizi “Benim Tatlı Yalanım”, Alp Kırşan’ın sunacağı yeni yarışma “Kapanmadan Kazan”, Türk ve dünya sinemasından televizyonda ilk gösterimler ile izleyicisine renkli bir ekran sunacak.star tv kaç yaşında star tv ne zaman kuruldu
Vodafone TV Kafa Doktoru ile Dijital Rekabete Katılıyor

Dijital dizi platformlarına bir yenisi daha ekleniyor. Vodafone TV, Kafa Doktoru adlı yeni internet dizisi ile dijital rekabete katılıyor.

Fanatik Oyununun Prömiyeri Kenter Tiyatrosu'nda Yapıldı

Michael Önder'in yazdığı, Salih Bademci, Neslihan Arslan ve Nurhan Özenen'in oynadığı tiyatro oyunu Fanatik'in prömiyeri yapıldı.

VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!