Kardeş Çocukları Savaş Gerçek Adı Kimdir Yıldırım'ın Oğlu mu?

Kardeş Çocukları dizisinde Savaş kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Kardeş Çocukları Savaş gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 09 May 2019 15:26

Pazar akşamları Star TV'de yayınlanan Gold Film imzalı dram dizisi Kardeş Çocukları'na bir yeni erkek oyuncu daha dahil oldu. Faruk Teber'in yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu ise Sırma Yanık'ın kaleme aldığı dizide Kardeş Çocukları Savaş gerçek adı, asıl ismi nedir, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Kardeş Çocukları Savaş kimdir, kaç yaşında, nereli, bu karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, kim oynuyor? Bu karakter Yıldırım'ın oğlu mu? İşte Savaş Ekim karakterine dair her şey...

kardeş çocukları savaş gerçek adı kimdir hangi oyuncu

Faruk Turgut'un yapımcısı olduğu dizinin oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Mehmet Aslantuğ, Afra Saraçoğlu, Alara Turan, Murat Daltaban, Nilay Erdönmez, Melis Hacic gibi isimler bulunuyor. Geniş bir kadroya sahip olan yapıma 16. bölümde Savaş Ekim adlı yeni bir karakter izleyenlerin karşısına çıkıyor. Genç yaşta olmasına karşın çok karanlık bir geçmişi olan Savaş'ın yolu dizide Umay Karay ile kesişecek. Tamirci olarak çalışıp geçimini sağlayan Savaş, Umay'dan gelen teklifle birlikte yeni bir hayatın içinde kendisini bulacak. Artık büyük bir oyunun parçalarından biri haline gelen Savaş, Hayat ile tanıştıktan sonra yeni bir fırtınanın kopmasına neden olacak. Ayrı bu karakteri Yıldırım Saner ilk başta oğlu zannedecek. 

Kardeş Çocukları Savaş Kimdir?

Kardeş Çocukları Savaş gerçek ismi, yani bu rolü canlandıran oyuncunun asıl adı Berkay Hardal'dır. 18 Kasım 1996 tarihinde dünyaya gelen genç oyuncu şu anda 22 yaşında. Genç yaşına rağmen önemli yapımlarda boy gösteren Hardal, ilk televizyon deneyimini Özcan Deniz ile Aslı Enver'in başrolde olduğu İstanbullu Gelin dizisiyle yaşamıştı. Daha sonra Show TV'de bir yaz dizisi olarak yayınlanan Meleklerin Aşkı adlı dizide başrol olarak karşımıza çıkan Hardal, oyunculuk eğitimini ise Ümit Çırak'tan almıştı. Başarılı oyuncu bu dizide Gülper Özdemir ve Oya Başar gibi oyuncularla birlikte rol alıp Yağmur karakterine hayat vermişti.kardeş çocukları dizisinde savaş kimdir kardeş çocukları savaş karakterini kim oynuyor berkay hardal kardeş çocuklarında hangi rolde
Babacan ve Gül Kendi Medyasını Kuruyor

AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile birlikte yeni bir medya kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook'a 5 Milyar Dolarlık Ceza

Sosyal medya devi Facebook'a kişisel bilgileri izinsiz ve usulsüz kullandığı sebebiyle 5 milyar dolar ceza kesildi.

Medya Kuruluşlarından Erdoğan'a Tepki

15 Temmuz öncesi Vahdettin Köşkü'nde medya temsilcileriyle buluşan gelen Erdoğan bazı yayın kuruluşlarını toplantıya davet etmemişti.

Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.

RTÜK'ün 3 Yeni Üyesi Belli Oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda oylama yapıldı. RTÜK'ün 3 yeni üyesi belli oldu.

Ezgi Cantekin Dream TV'den Ayrıldı

Dream TV Müzik Direktörü Ezgi Cantekin kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Denizbank'ın Yeni Sahibi Kim Oldu?

Denizbank'ın satışına Rekabet Kurulu onay verdi. Denizbank'ın yeni sahibi kim oldu, banka hangi ülkenin şirketine satıldı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın Partisinde Yer Alacak mı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacak mı?

VİDEO HABER
Acun Ilıcalı'nın Yeni Hedefi Almanya

Acun Medya ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni pazar hedefi Almanya...

ÖZEL HABER
Afili Aşk Reytingleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Afili Aşk reytingleri iyi mi, ne kadar izlendi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?

RTÜK Çağrı Merkezi Numarası ALO 178 Devreye Girdi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni numarasını duyurdu. RTÜK çağrı merkezi numarası ALO 178 devreye girdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!