VİDEO HABER

Temizlik Avcıları TLC'de Başladı

TLC'nin yeni programı Temizlik Avcıları hangi gün, saat kaçta yayınlanıyor? Temizlik Avcıları kimdir, ekipte hangi isimler bulunuyor?


Haber Tarihi : 12 May 2019 02:58

TLC ekranlarında bir yeni yerli yapım daha izleyicilerle buluştu. Kanalın beğeniyle seyredilen temizlik programlarının yerel versiyonu ilk bölümüyle 11 Mayıs 2019 Cumartesi akşamı seyircilere merhaba dedi.

Temizlik Avcıları adıyla yayınlanan program bundan böyle her cumartesi akşamı saat 19:30'da TLC ekranlarında olacak.

temizlik avcıları tlc

Temizlik Avcıları ekibi, temizlik ve düzeni takıntı haline getiren ve her gün temizlik yapmadan duramayan, temizliğe saatlerini harcayan üç kişiden oluşuyor. Ekip, hiç tanımadıkları evlere misafir olarak gidiyor, heyecanlı ve endişeli temizlik macerasına başlıyor.

Ekip üyeleri Arzu, Kadir ve Hülya için temizlik vazgeçilmez bir tutku ve en büyük mutluluk kaynağı! Ne var ki yakınları için aynı şeyi söylemek güç! Zira ekip üyeleri; mikrop kapmasın diye çocuğunun emeklemesini bile istemeyen bir anne, annesinin yaptığı temizliği beğenmeyen bir genç adam ve temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı yeni evli bir hanımdan oluşuyor.

Büyük bir heyecan ve biraz da endişeyle temizleyecekleri evi merak eden Temizlik Avcıları ekibi temizlik yapacakları eve geliyor ve kendilerini karşılayan ev sahibiyle kısa bir sohbet ediyor. Daha eve girer girmez tepkilerini belli eden ekipten kimisi sözleriyle ev sahibinin temizlik anlayışını sorgulayıp eleştirirken kimisi koltuğa dahi oturmak istemiyor.temizlik avcıları programında kimler var temizlik avcıları hangi kanalda yayınlanıyor temizlik avcıları hangi gün saat kaçta başlıyor temizlik avcıları yayın günü ve saati
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!