Her Yerde Sen Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede?

Furkan Andıç ve Aybüke Pusat'lı Her Yerde Sen nerede çekiliyor, set adres ve konum. Her Yerde Sen hangi şehirde ilçede çekimler yapılıyor?


Haber Tarihi : 12 May 2019 13:53 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Tem 2019 23:44

Karga Seven Pictures imzasıyla yaz döneminde FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya başlayacak olan Her Yerde Sen dizisinin çekimlerinin nerede yapıldığı merak konusu oldu. Başrol oyuncuları arasında Aybüke Pusat ile Furkan Andıç'ın yer aldığı ve geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan Her Yerde Sen nerede çekiliyor, dizinin setinin bulunduğu konum ve adres neresi? Geçtiğimiz günlerde sete çıkan ve hazırlıkları devam eden dizinin mekanlarına dair tüm detaylar...

her yerde sen nerede çekiliyor hangi şehirde ilçede

Kadrosunda Andıç ve Pusat'a ek olarak Aslıhan Malbora, Ali Yağcı, Ali Barkın, Ali Gözüşirin, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Barış Yıldız, Aziz Caner, Binnur Şerbetçioğlu ve Ayşe Tunaboylu gibi sevilen oyuncuların da yer aldığı dizi yaz sezonunda yayına girecek ve başarı yakalaması halinde normal sezonda da izleyici ile buluşmaya devam edecek. Demir ile Selin karakterlerinin hikayesini işleyecek olan Her Yerde Sen hangi şehirde, ilçede, mahallede çekiliyor sorusu izleyenlerin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Ender Mıhlar'ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunda Esra Çetek Yılmazer ile Deniz Yeşilgün'ün imzasının olduğu romantik komedi dizisi seyirci karşısına çıkmak için gün saymaya başladı bile.  Her Yerde Sen Dizisi Nerede Çekiliyor?

Eğlenceli bir aşk öyküsünü ekrana yansıtacak bir senaryo ile gümbür gümbür gelen dizinin çekimleri İstanbul'da yapılıyor. Türkiye'nin en büyük şehri olan İstanbul'un çeşitli bölgelerinde çekilen dizinin çekimlerinin gerçekleştirildiği ilçeler ilk bölümün ardından sizlerle paylaşılacak. Konuyla ilgili en çok merak edilenlerden biri de dizinin çekildiği ev ve bahçenin nerede bulunduğudur. Dizi, müstakil bir ev ile ilgili verilen mücadeleyi işlediği için bu mekan son derece önemlidir.   Dizinin konusunu kısaca şu şekilde özetlemek mümkün:

Adına isterseniz hayat deyin isterseniz kader; bir insanın başına gelen en güzel şeyler genelde içinden çıkmanın mümkün olmadığı problemlerin arkasında gizli olur. Furkan Andıç'ın Demir, Aybüke Pusat'ın ise Selin karakterini canlandıracağı dizi, aynı evde hak iddia eden ve keçi inadı ile bilinen Selin ve Demir'in birlikte yaşamasını konu alıyor. Ayrıca bu yetmezmiş gibi bir de birinin çalışıyor olduğu şirkete diğeri yönetici olarak transfer olur. Bu gelişme ile birlikte olaylar iyice işin içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. her yerde sen çekimleri nerede yapılıyor her yerde sen dizisindeki ev nerede her yerde sen hangi ilçede çekiliyor
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!