Her Yerde Sen Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede?

Furkan Andıç ve Aybüke Pusat'lı Her Yerde Sen nerede çekiliyor, set adres ve konum. Her Yerde Sen hangi şehirde ilçede çekimler yapılıyor?


Haber Tarihi : 12 May 2019 13:53 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Tem 2019 23:44

Karga Seven Pictures imzasıyla yaz döneminde FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya başlayacak olan Her Yerde Sen dizisinin çekimlerinin nerede yapıldığı merak konusu oldu. Başrol oyuncuları arasında Aybüke Pusat ile Furkan Andıç'ın yer aldığı ve geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan Her Yerde Sen nerede çekiliyor, dizinin setinin bulunduğu konum ve adres neresi? Geçtiğimiz günlerde sete çıkan ve hazırlıkları devam eden dizinin mekanlarına dair tüm detaylar...

her yerde sen nerede çekiliyor hangi şehirde ilçede

Kadrosunda Andıç ve Pusat'a ek olarak Aslıhan Malbora, Ali Yağcı, Ali Barkın, Ali Gözüşirin, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Barış Yıldız, Aziz Caner, Binnur Şerbetçioğlu ve Ayşe Tunaboylu gibi sevilen oyuncuların da yer aldığı dizi yaz sezonunda yayına girecek ve başarı yakalaması halinde normal sezonda da izleyici ile buluşmaya devam edecek. Demir ile Selin karakterlerinin hikayesini işleyecek olan Her Yerde Sen hangi şehirde, ilçede, mahallede çekiliyor sorusu izleyenlerin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Ender Mıhlar'ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunda Esra Çetek Yılmazer ile Deniz Yeşilgün'ün imzasının olduğu romantik komedi dizisi seyirci karşısına çıkmak için gün saymaya başladı bile.  Her Yerde Sen Dizisi Nerede Çekiliyor?

Eğlenceli bir aşk öyküsünü ekrana yansıtacak bir senaryo ile gümbür gümbür gelen dizinin çekimleri İstanbul'da yapılıyor. Türkiye'nin en büyük şehri olan İstanbul'un çeşitli bölgelerinde çekilen dizinin çekimlerinin gerçekleştirildiği ilçeler ilk bölümün ardından sizlerle paylaşılacak. Konuyla ilgili en çok merak edilenlerden biri de dizinin çekildiği ev ve bahçenin nerede bulunduğudur. Dizi, müstakil bir ev ile ilgili verilen mücadeleyi işlediği için bu mekan son derece önemlidir.   Dizinin konusunu kısaca şu şekilde özetlemek mümkün:

Adına isterseniz hayat deyin isterseniz kader; bir insanın başına gelen en güzel şeyler genelde içinden çıkmanın mümkün olmadığı problemlerin arkasında gizli olur. Furkan Andıç'ın Demir, Aybüke Pusat'ın ise Selin karakterini canlandıracağı dizi, aynı evde hak iddia eden ve keçi inadı ile bilinen Selin ve Demir'in birlikte yaşamasını konu alıyor. Ayrıca bu yetmezmiş gibi bir de birinin çalışıyor olduğu şirkete diğeri yönetici olarak transfer olur. Bu gelişme ile birlikte olaylar iyice işin içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. her yerde sen çekimleri nerede yapılıyor her yerde sen dizisindeki ev nerede her yerde sen hangi ilçede çekiliyor
2 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

02.06.2020 Salı reytingleri açıklandı. 2 Haziran 2020 reyting sonuçlarında Survivor, Çarkıfelek, Doktor Strange, Kral Şakir kaçıncı oldu?

1 Haziran 2020 Reyting Sonuçları

1 Haziran 2020 reyting sonuçları açıklandı.

Farklı Pikap Seçenekleri

31 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

31 Mayıs 2020 reyting sonuçları: John Wick, Survivor, ÇGH 2, Kayıp Balık Dori, Özgür Dünya kaçıncı oldu? İşte pazarın reytingleri.

30 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

30 Mayıs 2020 reyting sonuçlarına göre birinci hangi kanal oldu? Cumartesi akşamı en çok izlenen diziler ve programlar açıklandı.

29 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

29 Mayıs 2020 reyting sonuçları açıklandı. Cuma akşamının en çok izlenen yapımları ve kanalları belli oldu. Arka Sokaklar kaçıncı oldu?

28 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

28 Mayıs 2020 reyting sonuçları belli oldu. 28.05.2020 Perşembe günü Survivor, Gora, Çakallarla Dans 4, Ev Yapımı ne kadar izlendi?

18-23 Mayıs 2020 Tiraj Sonuçları

Tiraj sonuçları belli oldu. 18-23 Mayıs 2020 haftasında en çok hangi gazeteler okundu?

Türk Dizilerinin Pakistan Seyircisi Üzerindeki Etkisi

TRT World önemli bir çalışmaya imza attı ve Türk dizilerinin Pakistan seyircisi üzerindeki etkisini inceledi.

Gün On4: Yeni Puhutv Dizisi

puhutv'nin yeni dizisi Gün On4'ün ilk detayları belli oldu. Dizinin oyuncu kadrosu, yönetmeni ve konusu açıklandı.

27 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

27.05.2020 Çarşamba reytingleri belli oldu. 27 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında Survivor mı yoksa Kuruluş Osman mı birinci oldu? Sıralama...

26 Mayıs 2020 Reyting Sonuçları

26.05.2020 Salı reytingleri belli oldu mu? 26 Mayıs 2020 reyting sonuçlarında hangi yapım kaçıncı oldu? İşte günün birincisi...Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!