Hayat Sensin Sunucusu Kim Sunuyor?

FOX TV'nin yeni kadın programı Hayat Sensin sunucusu kimdir, hangi spiker sunuyor? Hayat Sensin programını kim sunuyor?


Haber Tarihi : 13 May 2019 01:50

Geniş dizi ve program yelpazesiyle her yaştan ve gruptan seyirciyi ekrana bağlamayı başaran FOX TV'de yeni bir yapım izleyenlerle buluşmaya hazırlanıyor. Gündüz kuşağı için yeni bir kadın programının hazırlıklarına başlayan kanalın hangi sunucu ile anlaştığı da belli oldu. Yakın zamanda seyirciye merhaba diyecek olan Hayat Sensin sunucusu kimdir, programı kim sunuyor, hangi spiker görev alıyor? İşte detaylar...

hayat sensin sunucusu kim sunuyor spiker gizem hatipoğlu

ABT Yapım imzası ile yakında seyirci karşısına çıkacak olan programın ilk etapta sadece cumartesi günleri yayınlanması bekleniyor. Lifestyle formatında bir yapım olarak karşımıza çıkacak olan programın öğleden önce yayınlanması bekleniyor. Tahmin edilen yayın saati ise 11. Programda kadın içerikleri, kültür sanat etkinlikleri, giyim ve kozmetik başta olmak üzere pek çok konuya yer verilecek. Ayrıca her hafta birbirinden ünlü isimler de konuk olarak programda yer alacak.

Hayat Sensin Sunucusu Kimdir?

Programın sunucu koltuğunda Gizem Hatipoğlu oturacak. Acun Ilıcalı'nın Var mısın Yok musun ve Survivor programlarında yarışmacı olarak yer alan Hatipoğlu, bu yarışmalarda yer alan Hakan Hatipoğlu'nun da eşidir. 1988 yılında dünyaya gelen ve İstanbul doğumlu olan Gizem Hatipoğlu şu anda 31 yaşında. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde reklamcılık bölümünden mezun oldu. Ayrıca Star Life ve Ev Gezmesi gibi programların da sunuculuğunu üstlendi. hayat sensin sunucusu kimdir hayat sensin programını kim sunuyor hayat sensin sunucusu gizem hatipoğlu kimdir
Vodafone TV Kafa Doktoru ile Dijital Rekabete Katılıyor

Dijital dizi platformlarına bir yenisi daha ekleniyor. Vodafone TV, Kafa Doktoru adlı yeni internet dizisi ile dijital rekabete katılıyor.

Fanatik Oyununun Prömiyeri Kenter Tiyatrosu'nda Yapıldı

Michael Önder'in yazdığı, Salih Bademci, Neslihan Arslan ve Nurhan Özenen'in oynadığı tiyatro oyunu Fanatik'in prömiyeri yapıldı.

VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!