Hande Sarıoğlu Habertürk TV Sunucuları Arasına Katıldı

Ciner Medya Grubu'na bağlı olarak yayın yapan Habertürk TV, Hande Sarıoğlu'nu transfer etti.


Haber Tarihi : 13 May 2019 23:42

Ciner Medya Grubu bünyesinde yayınlarını sürdüren Habertürk TV, sürpriz bir ismi kadrosuna dahil etti.

19 seneden uzun zamandır model, dizi oyuncusu ve sunucu olarak ekranlarda boy gösteren Hande Sarıoğlu, Habertürk TV'nin ekran yüzleri arasına katıldı.

Hande Sarıoğlu Kimdir?

hande sarıoğlu habertürk tv

Sarıoğlu, Halid Ziya Uşaklıgil‘in eserinden uyarlanan, 2010 yılında yönetmenliğini Hilal Saral‘ın yaptığı ve başrollerinde Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Hazal Kaya, Nebahat Çehre, Zerrin Tekindor, Nur Fettahoğlu‘nun oynadığı “Aşk-ı Memnu” dizisinin son üç bölümünde Nihal ile Behlül’ün düğün organizatörü rolünü oynamıştı.

Aynı yıl çeşitli illerdeki yarışmacıların yanından gerçekleştirdiği yayınlarla Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programına katkı sağlayan Sarıoğlu, 2011 yılında ise Ümit Erdim ile birlikte Pasaport isimli yarışma programını, 2016 yılında ise TV8 ekranlarında yayınlanan "Böyle Çok Daha Güzelsin" isimli programının sunuculuğunu üstlenmişti.

Son olarak Tivibu Spor'da görev alan güzel sunucu bugünden itibaren Habertürk TV ekranlarında yer almaya başlıyor.

hande sarıoğlu habertürk tv

Kanalın spor bültenlerini sunması beklenen Sarıoğlu, ilk olarak Habertürk TV ekranlarında yayınlanan Emin Çağlar'ın moderatörlüğünü yaptığı Spor Saati programında Fatih Altaylı ile birlikte yer aldı.hande sarıoğlu kimdir ciner medya grubu
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!