Hakan: Muhafız'a 3. Sezonda Hangi Oyuncular Katılıyor?

Hakan Muhafız (The Protector) dizisine 3. sezonda hangi oyuncular katılıyor?


Haber Tarihi : 18 May 2019 15:02

Başrolünde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü gibi isimlerin yer aldığı Netflix'in ilk Türk dizisi Hakan:Muhafız'ın yeni sezonunda kadroya yeni oyuncular katılıyor. 3. sezon için hazırlıklara başlayan The Protector (Hakan: Muhafız)'a Çukur'da Akşın karakterine hayat veren İlayda Alişan, Çukur'da rol alan Emre Mutlu, Diriliş Ertuğrul'da oynayan Halit Özgür Sarı, Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Bige Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı, Hasan Üner katılacak.

hakan muhafız yeni oyuncular 3. sezon

HAKAN MUHAFIZ 3. SEZONDA NELER OLACAK?

Dizinin yeni sezonlarında Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisi tarafından cehennem yerine dönen İstanbul'u kurtarmak için kıyasıya bir savaşa giriyor. Şehir Ölümsüzler'in saldırısı sonucu yayılan bir virüsle mücadele ederken, Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmaya çok yaklaşıyor.

MACERA BAŞLIYOR

Hakan panzehiri yapması için ulaşacağı Nisan (Funda Eryiğit) ve bu yolda karşılaşacağı Burak (Taner Ölmez) ile şehrin insanlarını kurtarmak için maceraya koyulur. Tüm bunlara karşı ayakta kalmaya çalışan Hakan aynı zamanda altı yüz yıllık bir öfkeyle İstanbul'u kendisine dar etmeye hazırlanan Vezir'i bulması gerekir. Atalarının yaşadıkları Hakan'ın bugünkü mücadelesine ışık tutar ve geçmişle şu an arasında gidip gelen bir yolculuk için kolları sıvar.the protector
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!