Erkenci Kuş Bulut Cevher Gerçek Adı Kimdir? Çiftlik Ortağı

Star TV'de yayınlanan dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher kimdir, hangi oyuncu kaç yaşında? Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 18 May 2019 16:05

Gold Film imzasıyla cumartesi akşamları yeni bölümü yayınlanan Erkenci Kuş'a yeni bir karakter daha katılıyor. Can Yaman ile Demet Özdemir'in başrol olduğu ve yaz tatili arasına girmeyip ekran macerasına devam edecek olan yapım kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Faruk Turgut'un yapımcısı olduğu dizide Erkenci Kuş Bulut Cevher gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi oyuncu canlandırıyor? Erkenci Kuş Sanem'in çiftlik ortağı Bulut kimdir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

erkenci kuş bulut cevher gerçek adı kimdir

Bir yıllık zaman atlamanın sonucunda yeni bir hikayenin kapısının aralandığı dizide geçen bölümde Can ile Sanem yeniden bir araya gelmişti. Bu karşılaşma ile taşların yeniden yavaş yavaş yerine oturacağına dair sinyaller de izleyenlere verilmişti. Yaz döneminde Star TV'nin en iddialı yapımlarından birisi olan dizi, genişletilmiş karakter havuzu ile hikayeyi daha renkli bir hale getirmeye devam ediyor. Çağrı Bayrak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizide karşımıza çıkacak olan Bulut Cevher karakteri, Sanem'in yeni hayatını kurduğu çiftlik arazisinin ortağı olarak karşımıza çıkacak.. Erkenci Kuş Bulut Cevher Kimdir?

Dizide bu role hayat veren oyuncu Ahmet Olgun Sünear'dır. 24 Aralık 1982 tarihinde dünyaya gelen Sünear şu an 37 yaşında. İstanbul doğumlu olan ünlü oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde lisans eğitimini aldı. Bir dönem modellik de yapan Sünear, kola reklamlarında da boy göstermişti. 2014-2015 senesinde TV8 ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Aras Bulut İynemli ile Hazal Kaya'nın başrolde olduğu Maral dizisinde Benan rolüne can veren yakışıklı oyuncu Çilek adlı 2014 yapımı sinema filminde ise İlker Aksum, Azra Akın, Halil Sezai, Bülent Şakrak gibi isimler ile birlikte rol almıştı.

2015 Ekim'de Show TV'de başlayan ve yapımcılığını Birol Güven'in üstlendiği Mayıs Kraliçesi adlı dizide Yağmur Tanrısevsin, Hatice Aslan, Burak Hakkı, Derya Şensoy gibi oyuncularla beraber rol alıp Oğuz karakterini canlandıran Sünaer geçmişte Kampüste Çıplak Ayaklar, Boynu Bükükler gibi yapımlarda da boy göstermişti.erkenci kuş bulut cevher kimdir ahmet olgun sünear erkenci kuş dizisinde hangi rolde
Kulak Üstü Kulaklık

Well Dermo Cilt Bakım Ürünleri

Tulum Modelleri Sizlerle

Fenerbahçe Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

29.11.2020 Fenerbahçe Beşiktaş şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda maç linki canlı yayın nasıl izlenir? FB BJK frekans, kanal bilgi

Rizespor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

28.11.2020 Çaykur Rizespor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? Rize GS uydu, frekans bilgileri.

Galatasaray Kayserispor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

23.11.2020 Galatasaray Kayserispor şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? GS Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Başakşehir Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Beşiktaş Başakşehir şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? BJK İBFK hangi uyduda frekansta?

Gençlerbirliği Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Gençlerbirliği Fenerbahçe şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? GB - FB hangi uyduda frekansta?

Sivasspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

08.11.2020 Sivasspor Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Sivas GS yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Maç linki canlı yayın nerede...

Fenerbahçe Konyaspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

07.11.2020 Fenerbahçe Konyaspor şifresiz nasıl izlenir? FB Konya yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda? Maç linki canlı yayın nerede...

Başakşehir Manchester United Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

04.11.2020 Başakşehir Manchester United şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda frekansta?

Antalyaspor Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

02.11.2020 Antalyaspor Fenerbahçe şifresiz nasıl izlenir? FB Antalya hangi yabancı kanalda, uyduda, maç linki canlı yayın nerede?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!