BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.


Haber Tarihi : 21 May 2019 17:09

Sadece ürettiği ve izleyicilerle buluşturduğu içerikleriyle değil, dünya çapındaki teknolojik atılımlarıyla da dikkat çeken BluTV, Almanya’dan tüm dünyaya yayılarak büyüyen dijital ödeme platformu Wirecard ile önemli bir ortaklığa adım attı. 

Yaklaşık 4 milyon kullanıcıya sahip olan ve ‘Masum’la başladığı yolculuğuna pek çok orijinal içerik ile dünya çapında geniş kitleler tarafından takip edilen yapımlarla devam eden BluTV, teknolojik gelişmeler konusunda da global sahada yeni atılımlar yapmaya devam ediyor. 

blutv wirecard

Dijital platform, Almanya’da kurulduktan kısa bir süre sonra dünyanın en hızlı büyüyen ve en yenilikçi çevrimiçi ödeme platformuna dönüşen Wirecard ile işbirliğine imza attı. Marka, bu yeni atılımla BluTV’ye başta Almanya olmak üzere Avrupa çapında dijital ödeme seçenekleri sunacak. 

BluTV’nin uluslararası pazarlardan sorumlu yöneticisi Alptuğ Çopuroğlu, bu yeni gelişmeyi şu sözlerle özetledi: “Türkiye’nin gerçek anlamda küreselleşen ilk dijital platformu olarak yanımızda dünya çapında uzmanlığı olan bir ortağımızın olmasından mutluluk duyuyoruz. Wirecard’ın dijital ödemeler konusundaki uzun süredir devam eden deneyimi, yayıncılık anlamında Türkiye’nin ötesinde de büyümemize yardımcı olacak. Platformumuzun zengin içeriğini dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca izleyiciye daha kolay ulaştırmak istiyoruz.”

Wirecard’ın pazarlama direktörü Boris Bongartz ise dünya çapındaki dijital platformların son bir yılda yaşadığı artışa dikkat çekerken, BluTV ile imza attıkları bu ortaklık ile “Dünyanın neresinde olursanız olsun, harika televizyon içeriğinin keyfini çıkarın” şeklinde açıkladıkları temel hedeflerine odaklandıklarını dile getiriyor. 

BluTV, Avrupa’yla birlikte Orta Doğu, Kuzey Afrika, Kuzey ve Güney Amerika gibi pazarlarda da atılımlarına devam ederek konumunu her geçen gün güçlendiriyor.  
Kulak Üstü Kulaklık

Well Dermo Cilt Bakım Ürünleri

Tulum Modelleri Sizlerle

Fenerbahçe Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

29.11.2020 Fenerbahçe Beşiktaş şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda maç linki canlı yayın nasıl izlenir? FB BJK frekans, kanal bilgi

Rizespor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

28.11.2020 Çaykur Rizespor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? Rize GS uydu, frekans bilgileri.

Galatasaray Kayserispor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

23.11.2020 Galatasaray Kayserispor şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? GS Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Başakşehir Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Beşiktaş Başakşehir şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? BJK İBFK hangi uyduda frekansta?

Gençlerbirliği Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Gençlerbirliği Fenerbahçe şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? GB - FB hangi uyduda frekansta?

Sivasspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

08.11.2020 Sivasspor Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Sivas GS yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Maç linki canlı yayın nerede...

Fenerbahçe Konyaspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

07.11.2020 Fenerbahçe Konyaspor şifresiz nasıl izlenir? FB Konya yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda? Maç linki canlı yayın nerede...

Başakşehir Manchester United Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

04.11.2020 Başakşehir Manchester United şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda frekansta?

Antalyaspor Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

02.11.2020 Antalyaspor Fenerbahçe şifresiz nasıl izlenir? FB Antalya hangi yabancı kanalda, uyduda, maç linki canlı yayın nerede?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!