BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.


Haber Tarihi : 21 May 2019 17:09

Sadece ürettiği ve izleyicilerle buluşturduğu içerikleriyle değil, dünya çapındaki teknolojik atılımlarıyla da dikkat çeken BluTV, Almanya’dan tüm dünyaya yayılarak büyüyen dijital ödeme platformu Wirecard ile önemli bir ortaklığa adım attı. 

Yaklaşık 4 milyon kullanıcıya sahip olan ve ‘Masum’la başladığı yolculuğuna pek çok orijinal içerik ile dünya çapında geniş kitleler tarafından takip edilen yapımlarla devam eden BluTV, teknolojik gelişmeler konusunda da global sahada yeni atılımlar yapmaya devam ediyor. 

blutv wirecard

Dijital platform, Almanya’da kurulduktan kısa bir süre sonra dünyanın en hızlı büyüyen ve en yenilikçi çevrimiçi ödeme platformuna dönüşen Wirecard ile işbirliğine imza attı. Marka, bu yeni atılımla BluTV’ye başta Almanya olmak üzere Avrupa çapında dijital ödeme seçenekleri sunacak. 

BluTV’nin uluslararası pazarlardan sorumlu yöneticisi Alptuğ Çopuroğlu, bu yeni gelişmeyi şu sözlerle özetledi: “Türkiye’nin gerçek anlamda küreselleşen ilk dijital platformu olarak yanımızda dünya çapında uzmanlığı olan bir ortağımızın olmasından mutluluk duyuyoruz. Wirecard’ın dijital ödemeler konusundaki uzun süredir devam eden deneyimi, yayıncılık anlamında Türkiye’nin ötesinde de büyümemize yardımcı olacak. Platformumuzun zengin içeriğini dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca izleyiciye daha kolay ulaştırmak istiyoruz.”

Wirecard’ın pazarlama direktörü Boris Bongartz ise dünya çapındaki dijital platformların son bir yılda yaşadığı artışa dikkat çekerken, BluTV ile imza attıkları bu ortaklık ile “Dünyanın neresinde olursanız olsun, harika televizyon içeriğinin keyfini çıkarın” şeklinde açıkladıkları temel hedeflerine odaklandıklarını dile getiriyor. 

BluTV, Avrupa’yla birlikte Orta Doğu, Kuzey Afrika, Kuzey ve Güney Amerika gibi pazarlarda da atılımlarına devam ederek konumunu her geçen gün güçlendiriyor.  
beIN Sports Selçuk Dereli'nin Programını Neden İptal Etti?

Eski hakem Selçuk Dereli'nin beIN Sports ekranlarında yapacağı program neden iptal edildi?

Tuba Emlek Halk TV'den Neden Ayrıldı?

Halk TV'nin önemli isimlerinden Tuba Emlek kanaldan ayrıldığını duyurdu. Emlek, ayrılık nedenini de sosyal medyadan açıkladı.

Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

19.08.2019 Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta? FB Gazişehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Kasımpaşa Trabzonspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

18.08.2019 Kasımpaşa Trabzonspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Kasımpaşa TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sivasspor Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

17.08.2019 Sivasspor Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Sivas BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Denizlispor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

16.08.2019 Denizlispor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? Denizli GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Sparta Prag Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

15.08.2019 rövanş maçı Trabzonspor Sparta Prag şifresiz hangi yabancı kanalda? TS Sparta Prag maçı nasıl izlenir maç linki canlı yayın.

Galatasaray Fiorentina Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

11.08.2019 Galatasaray Fiorentina şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? GS Fiorentina maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Panathinaikos Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

10.08.2019 tarihli Beşiktaş Panathinaikos şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? BJK Panathinaikos maç linki nasıl izlenir?

Demirören Medya CEO'su Mehmet Soysal Görevden Alındı mı?

Hareketlilik sürüyor. Demirören Medya Grubu'nun CEO'su Mehmet Soysal'ın görevden alındığı belirtiliyor.

ÖZEL HABER
2019-2020 Hangi Kanalda Hangi Lig Yayınlanıyor Nasıl Şifresiz İzlenir?

2019-2020 sezonunda hangi kanalda hangi lig yayınlanıyor, lig maçlarını hangi kanal veriyor, maçlar nasıl şifresiz izlenir?

Elimi Bırakma'nın 2. Sezon Yeni Oyuncuları Belli Oldu

2019-2020 yayın döneminde iddialı hazırlanan TRT 1 dizisi Elimi Bırakma'nın 2. sezon yeni oyuncuları açıklandı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!