BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.


Haber Tarihi : 21 May 2019 17:09

Sadece ürettiği ve izleyicilerle buluşturduğu içerikleriyle değil, dünya çapındaki teknolojik atılımlarıyla da dikkat çeken BluTV, Almanya’dan tüm dünyaya yayılarak büyüyen dijital ödeme platformu Wirecard ile önemli bir ortaklığa adım attı. 

Yaklaşık 4 milyon kullanıcıya sahip olan ve ‘Masum’la başladığı yolculuğuna pek çok orijinal içerik ile dünya çapında geniş kitleler tarafından takip edilen yapımlarla devam eden BluTV, teknolojik gelişmeler konusunda da global sahada yeni atılımlar yapmaya devam ediyor. 

blutv wirecard

Dijital platform, Almanya’da kurulduktan kısa bir süre sonra dünyanın en hızlı büyüyen ve en yenilikçi çevrimiçi ödeme platformuna dönüşen Wirecard ile işbirliğine imza attı. Marka, bu yeni atılımla BluTV’ye başta Almanya olmak üzere Avrupa çapında dijital ödeme seçenekleri sunacak. 

BluTV’nin uluslararası pazarlardan sorumlu yöneticisi Alptuğ Çopuroğlu, bu yeni gelişmeyi şu sözlerle özetledi: “Türkiye’nin gerçek anlamda küreselleşen ilk dijital platformu olarak yanımızda dünya çapında uzmanlığı olan bir ortağımızın olmasından mutluluk duyuyoruz. Wirecard’ın dijital ödemeler konusundaki uzun süredir devam eden deneyimi, yayıncılık anlamında Türkiye’nin ötesinde de büyümemize yardımcı olacak. Platformumuzun zengin içeriğini dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca izleyiciye daha kolay ulaştırmak istiyoruz.”

Wirecard’ın pazarlama direktörü Boris Bongartz ise dünya çapındaki dijital platformların son bir yılda yaşadığı artışa dikkat çekerken, BluTV ile imza attıkları bu ortaklık ile “Dünyanın neresinde olursanız olsun, harika televizyon içeriğinin keyfini çıkarın” şeklinde açıkladıkları temel hedeflerine odaklandıklarını dile getiriyor. 

BluTV, Avrupa’yla birlikte Orta Doğu, Kuzey Afrika, Kuzey ve Güney Amerika gibi pazarlarda da atılımlarına devam ederek konumunu her geçen gün güçlendiriyor.  
2019 Copa America Hangi Kanalda? Amerika Kupası Nasıl İzlenir?

2019 Copa America heyecanı hangi kanalda? Amerika Kupası maçları nerede yayınlanıyor, nasıl izlenir, karşılaşmalar şifreli mi şifresiz mi?

VİDEO HABER
Özlenen Siyasi Mizah İsmail Baki ile Dönüyor

İstanbul BŞB Başkanlığı için yarışan Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın çıkacağı ortak yayın öncesinde İsmail Baki'den mizah dolu içerik.

Yeni Sezonda Halka'dan Hangi Oyuncular Ayrıldı?

İkinci sezonda Halka dizisinden kimler ayrıldı? Heyecanla beklenen Halka'nın yeni sezonunda hangi oyuncular olmayacak?

VİDEO HABER
Rastgele Sunucusu Kimdir? Hangi Oyuncu Sunuyor?

TRT 1'de yayınlanan yeni yarışma programı Rastlege'yi hangi oyuncu sunuyor, spiker moderatör kim? Rastgele sunucusu kimdir?

Ali Naci Küçük Hürriyet Gazetesinden Ayrıldı mı?

Deneyimli Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük Hürriyet gazetesinden ayrıldı mı?

Zeynep Özyol CNN Türk'ten Ayrıldı mı?

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk ile Zeynep Özyol'un yolları ayrıldı. Kanalda Bugün programını sunan Özyol'un yerine kim geçecek?

BJK TV Neden Kapandı?

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün resmi kanalı BJK TV neden kapandı?

İmamoğlu-Yıldırım Yayınını İsmail Küçükkaya Yönetecek

Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım yayınını İsmail Küçükkaya yönetecek.

İspanyol Kanalı Nova Hangi Türk Dizilerini Yayınlıyor?

İspanyol kanalı Nova hangi Türk dizilerini yayınlıyor? Kanal, yedi Türk yapımını daha seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

ÖZEL HABER
2019 Kadınlar Dünya Kupası Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

FIFA 2019 Kadınlar Dünya Kupası hangi kanalda yayınlanıyor? Maçların yayıncısı belli oldu.

TRT World'den Fatih Er ve Selim Atalay'a Yeni Görev

TRT World yönetiminde önemli görev değişiklikleri yaşandı. Fatih Er ve Selim Atalay'ın yeni görevleri belli oldu.

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu Hangi Kanalda Karşı Karşıya Gelecek?

İstanbul adayları Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu hangi kanalda karşı karşıya gelecek?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!