BluTV ve Wirecard Önemli Bir Ortaklığa İmza Attı

Yeni nesil medyanın önemli temsilcilerinden olan Blutv, Wirecard ile önemli bir anlaşmaya imza attı.


Haber Tarihi : 21 May 2019 17:09

Sadece ürettiği ve izleyicilerle buluşturduğu içerikleriyle değil, dünya çapındaki teknolojik atılımlarıyla da dikkat çeken BluTV, Almanya’dan tüm dünyaya yayılarak büyüyen dijital ödeme platformu Wirecard ile önemli bir ortaklığa adım attı. 

Yaklaşık 4 milyon kullanıcıya sahip olan ve ‘Masum’la başladığı yolculuğuna pek çok orijinal içerik ile dünya çapında geniş kitleler tarafından takip edilen yapımlarla devam eden BluTV, teknolojik gelişmeler konusunda da global sahada yeni atılımlar yapmaya devam ediyor. 

blutv wirecard

Dijital platform, Almanya’da kurulduktan kısa bir süre sonra dünyanın en hızlı büyüyen ve en yenilikçi çevrimiçi ödeme platformuna dönüşen Wirecard ile işbirliğine imza attı. Marka, bu yeni atılımla BluTV’ye başta Almanya olmak üzere Avrupa çapında dijital ödeme seçenekleri sunacak. 

BluTV’nin uluslararası pazarlardan sorumlu yöneticisi Alptuğ Çopuroğlu, bu yeni gelişmeyi şu sözlerle özetledi: “Türkiye’nin gerçek anlamda küreselleşen ilk dijital platformu olarak yanımızda dünya çapında uzmanlığı olan bir ortağımızın olmasından mutluluk duyuyoruz. Wirecard’ın dijital ödemeler konusundaki uzun süredir devam eden deneyimi, yayıncılık anlamında Türkiye’nin ötesinde de büyümemize yardımcı olacak. Platformumuzun zengin içeriğini dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca izleyiciye daha kolay ulaştırmak istiyoruz.”

Wirecard’ın pazarlama direktörü Boris Bongartz ise dünya çapındaki dijital platformların son bir yılda yaşadığı artışa dikkat çekerken, BluTV ile imza attıkları bu ortaklık ile “Dünyanın neresinde olursanız olsun, harika televizyon içeriğinin keyfini çıkarın” şeklinde açıkladıkları temel hedeflerine odaklandıklarını dile getiriyor. 

BluTV, Avrupa’yla birlikte Orta Doğu, Kuzey Afrika, Kuzey ve Güney Amerika gibi pazarlarda da atılımlarına devam ederek konumunu her geçen gün güçlendiriyor.  
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!