ÖZEL HABER

Canevim Reytingleri

ATV'de yayınlanan Canevim reytingleri, rating sonuçları, izlenme oranı. Canevim dizisi reytinglerde kaçıncı oldu ne kadar izlendi?


Haber Tarihi : 27 May 2019 04:12 Son Düzenlenme Tarihi : 28 May 2019 13:30

Bu sayfada ATV'de yayınlanan 'Canevim' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Canevim reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Canevim dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

canevim reytingleri sonuçları ne kadar izlendi kaçıncı oldu

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Canevim 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü Total'de 23. oldu. 2,41 reyting alan dizi 6,20 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 28. oldu. 1,41 reyting alan dizi 3,91 share aldı.

canevim reyting sonuçları

Canevim dizisinin konusu:

Yaşamın bütün zorluklarına beraberce göğüs geren Haksever ailesinin üyeleri birbirlerine çok sıkı bir şekilde bağlıdır. Hamza ve Günnur, kızları Müjgan, Ceylan ve Ayşe'nin daha iyi şartlarda yaşaması ve daha güzel bir hayat sürebilmesi için ellerinden geleni yaparlar ve dişlerini tırnaklarına takarak çalışmaya devam ederler. Her ne kadar çeşitli zorluklar çekseler bile şükür etmeyi de ihmal etmezler. Fakat bu sıcak ve samimi ailenin yaşantısı büyük kızları Elvan'ın eve dönmesi ile birlikte değişecektir. Hanenin fedakar kızı Ceylan ise sevgilisi Ömer'e büyük bir aşk beslemektedir. Güçlü ve zengin bir aile olan Tanbay'ların evinde çalışmaya başlayan Ceylan, yeni işindeki ilk gününde ailenin takıntılı ve değişik bir karaktere sahip üyesi olan Taylan Tanbay'la hiç de hoş olmayan bir karşılaşma yaşamak durumunda kalır. Genç kızın damarına basan Taylan, Ceylan tarafından küçük düşürülür ve bir hesaplaşma meselesi ortaya çıkar. Bu noktadan sonra Can Evim dizisinde tüm hikaye farklı bir yöne doğru gidecektir. 

ATV ekranlarında ilk bölümü ile 27 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı saat 20:30'da izleyenlerin karşısına çıkan Canevim reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Canevim reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Koliba Film imzasıyla ekrana gelen, yönetmen koltuğunda Adnan Güler'in oturduğu, oyuncu kadrosunda Biran Damla Yılmaz, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ömrüm Nur Çamçakallı gibi isimlerin yer aldığı Canevim dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?canevim reyting sonuçları canevim reyting karnesi can evim reytingleri nasıl can evim reyting sıralamasında kaçıncı oldu canevim dizisi ne kadar izlendi
2019 Copa America Hangi Kanalda? Amerika Kupası Nasıl İzlenir?

2019 Copa America heyecanı hangi kanalda? Amerika Kupası maçları nerede yayınlanıyor, nasıl izlenir, karşılaşmalar şifreli mi şifresiz mi?

VİDEO HABER
Özlenen Siyasi Mizah İsmail Baki ile Dönüyor

İstanbul BŞB Başkanlığı için yarışan Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın çıkacağı ortak yayın öncesinde İsmail Baki'den mizah dolu içerik.

Yeni Sezonda Halka'dan Hangi Oyuncular Ayrıldı?

İkinci sezonda Halka dizisinden kimler ayrıldı? Heyecanla beklenen Halka'nın yeni sezonunda hangi oyuncular olmayacak?

VİDEO HABER
Rastgele Sunucusu Kimdir? Hangi Oyuncu Sunuyor?

TRT 1'de yayınlanan yeni yarışma programı Rastlege'yi hangi oyuncu sunuyor, spiker moderatör kim? Rastgele sunucusu kimdir?

Ali Naci Küçük Hürriyet Gazetesinden Ayrıldı mı?

Deneyimli Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük Hürriyet gazetesinden ayrıldı mı?

Zeynep Özyol CNN Türk'ten Ayrıldı mı?

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk ile Zeynep Özyol'un yolları ayrıldı. Kanalda Bugün programını sunan Özyol'un yerine kim geçecek?

BJK TV Neden Kapandı?

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün resmi kanalı BJK TV neden kapandı?

İmamoğlu-Yıldırım Yayınını İsmail Küçükkaya Yönetecek

Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım yayınını İsmail Küçükkaya yönetecek.

İspanyol Kanalı Nova Hangi Türk Dizilerini Yayınlıyor?

İspanyol kanalı Nova hangi Türk dizilerini yayınlıyor? Kanal, yedi Türk yapımını daha seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

ÖZEL HABER
2019 Kadınlar Dünya Kupası Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

FIFA 2019 Kadınlar Dünya Kupası hangi kanalda yayınlanıyor? Maçların yayıncısı belli oldu.

TRT World'den Fatih Er ve Selim Atalay'a Yeni Görev

TRT World yönetiminde önemli görev değişiklikleri yaşandı. Fatih Er ve Selim Atalay'ın yeni görevleri belli oldu.

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu Hangi Kanalda Karşı Karşıya Gelecek?

İstanbul adayları Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu hangi kanalda karşı karşıya gelecek?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!