Canevim Karakterleri Gerçek Adı Kimdir?

Canevim dizisinde kim kimdir? Canevim Ceylan Müjgan Feryal Taylan Ömer Hamza Elvan Melis Günnur Hacı Anne gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 27 May 2019 16:02 Son Düzenlenme Tarihi : 29 Tem 2019 19:11

ATV ekranlarında ilk bölümü ile 27 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı izleyenlerine merhaba diyen ekranların yeni dram dizisi Canevim'de kim kimi canlandırıyor, hangi oyuncu hangi rolde? Geniş ve güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Canevim karakterlerinin gerçek adı, asıl ismi nedir? Karakterlere can veren oyuncuların isimleri, karakter özellikleri ve diğer tüm detayları aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz. Koliba Film tarafından çekilen ve yaz aylarında izleyiciyi ekrana bağlaması beklenen dizinin cast seçimi özenle gerçekleştirildi ve roller de buna göre dağıtıldı. Ata Türkoğlu'nun yapımcısı olduğu dizinin kadrosunda Biran Damla Yılmaz, Özgür Çevik, Aras Aydın, Simge Selçuk, Ezgi Şenler, Nihan Büyükağaç, Burcu Tuna, Rıza Akın, Zuhal Gencer Erkaya, Bedia Ener gibi isimler yer alıyor.

Canevim Ceylan Gerçek Adı

canevim ceylan kimdir ömerin sevgilisi gerçek adı

Dizide Ceylan Haksever rolünü Biran Damla Yılmaz canlandırıyor. Elvan'ın ve Müjgan'ın kız kardeşi, Hakkı'nın ve Günnur'un kızı. Ceylan ailenin ortanca kızıdır ve ailesi onun için çok kıymetlidir. İyi kalpli, gururlu, fedakar, namuslu, merhametli, dürüst sevdiklerini mutlu etmek için uğraşan, çalışkan ve sahip olduklarının değerini bilen yaşına göre çok olgun bir genç kızdır. Ceylan'ın ilk ve tek aşkı Ömer, en büyük hayali ise sevgilisi Ömer'le evlenip çocuk sahibi olup ölene kadar onunla mutlu olmaktır. Canevim Ömer Kimdir?

canevim ömer gerçek adı ceylanın nişanlısı sevgilisi kimdir

Dizide Ceylan'ın sevgilisi Ömer karakterini oynayan oyuncu Aras Aydın'dır. Ömer Kılıç küçük yaştan beri yaşam mücadelesi içindedir. Cesur, dürüst, gözü pek, sözünün eri, yaptığı işi en iyi şekilde yapan, yardımsever, çevresinde saygı duyulan, çok sevilen, genç bir adamdır. Sevdiklerine çok düşkündür. Özellikle onu büyütüp yetiştiren Hacı Anne'si onun için çok değerlidir. Ceylan ise hayatının aşkı, Ömer'in eksik yanıdır, ruhunun diğer yarısıdır.

Canevim Taylan Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

canevim taylan kimdir hangi oyuncu feryal'in oğlu sarışın erkek oyuncu gerçek adı

Taylan Tanbay karakterini Özgür Çevik canlandırıyor. Tutkulu, güçlü, sahip olmak istediği şeyler konusunda ısrarcı, arzuları ve istekleri için sınırları zorlayan ve tutkusunun boyutuna göre kötüleşmeyi göze alan biridir. Çekici, yakışıklı, etkileyici, kendine has bir aurası olan genç bir adamdır Hayatı boyunca istediği her kızı kolayca elde edebildiği için aşk konusunda tatminsizdir. Reddedilmekten nefret eder. Ceylan'dan istediği karşılığı alamayınca iyice hırslanır ve Ceylan onda bir saplantıya dönüşmeye başlar.  Canevim Müjgan Gerçek Adı

canevim müjgan gerçek adı ceylanın kardeşi kimdir kaç yaşında

Canevim dizisinde Müjgan karakterini oynayan kadın oyuncunun ismi Ezgi Şenler'dir. Haksever Ailesi'nin Elvan ve Ceylan'dan sonra gelen kızlarıdır. Elvan'ın ve Ceylan'ın kardeşi olarak karşımıza çıkar. Kendine güvenli, zeki, insanları etkilemeyi bilen, esprili, tutkulu, hayattan hep daha fazlasını bekleyen ve en iyisini hak ettiğini düşünen genç bir kızdır. İnsanları çok iyi gözlemler, zayıf noktalarını, isteklerini tespit eder ve ona göre davranır. Ailesine çok düşkündür. Onlarla çatışsa bile ailesi onun için her şeyden önce gelir. Ailesi söz konusu olduğunda çok korumacıdır. Hayatında bu güne kadar büyük bir aşk ya da uzun süreli bir ilişki yaşamamıştır. Kalbini kimseye gerçek anlamda açmamıştır.

Canevim Günnur Kimdir?

canevim ceylanın annesi gerçek adı günnur kimdir hamza'nın karısı

Kızların annesi ve Hamza'nın karısı Günnur rolüne Zuhal Gencer Akkaya can veriyor. Haksever Ailesi'nin annesidir… İyi niyetli, ailesini çok seven, onları bir arada tutmak ve korumak için mücadele eden, ailesini her şeyin ve herkesin üzerinde tutan, zorluklarla baş etmeye alışmış, ayakta kalmak için çareler üreten bir kadındır. Bazen doğru olduğuna inandığı bir şeyi yaparken farkında olmadan sevdiklerini kırdığı olur. Bazen de problemleri kendi başına çözmeye çalışırken daha büyük sıkıntıların olmasına yol açar. Fakat hiçbir zaman art niyetli değildir. Daima sevdiklerinin iyiliğini ister.

Canevim Melis Gerçek İsmi

canevim melis gerçek adı taylan'ın teyzesi kimdir feryal'in kız kardeşi hangi oyuncu sarışın

Dizide Melis Korkmaz karakterini oynayan kadın oyuncunun asıl adı Simge Selçuk'tur. Feryal'in kız kardeşi, Taylan'ın teyzesi olarak izlediğimiz karakter sarışın, çekici bir görünüme sahiptir. Sarkastik, gerçek duygularını saklayan, derin ilişkiler kurmaktan kaçınan, esprili bir kadındır. Kendi içinde ise çoğu zaman çok mutsuzdur ama eğlenceli tavrıyla bu mutsuzluğunu maskelemeye çalışır. Ablası gibi sınıf farkı, sosyal statü gibi kavramlara takılmaz ama ait olduğu sosyal sınıfa uygun şekilde yaşar. Ruhsal olarak çok yaralıdır. Hayatındaki olumsuzlukların sebebi olarak ablasını görür. Taylan onun için değerlidir, ona her konuda destek olur ve onun yanında yer alır.

Canevim Hamza'yı Kim Canlandırıyor?

canevim hamza gerçek adı ceylan'ın babası günnur'un kocası kimdir

Kızların babası ve Günnur'un kocası Hamza Haksever karakterine deneyimli oyuncu Rıza Akın can veriyor. Haksever Ailesi'nin babasıdır. Sakin, dingin yaşadığı acıların ve zorlukların sessizleştirdiği; hüznünü, sıkıntısını içine atan, duygularını çok belli etmeyen acı çeken bir adamdır. Etrafındakiler tarafından çok sevilip sayılır. Bir ağırlığı ve saygınlığı vardır. Ailesine çok bağlıdır. Onlar için yaşar. Çok gururludur. Kimseye el açmak istemez. Fakirlik, zorluklar ve kaderiyle mücadele halindedir. Ailesini koruyup kollamak için ise canını bile vermeye hazırdır. Elvan'a dair hissettiği vicdan azabı nedeniyle kendini cezalandırır.

Canevim Feryal Gerçek Adı Nedir?

canevim feryal gerçek adı taylan'ın annesi kimdir

Dizide Taylan'ın annesi Feryal Tanbay rolüne can veren oyuncu Nihan Büyükağaç'tır. Taylan'ın annesi, ailenin güç odağı. Güçlü, başarılı, ne istediğini bilen, kararlı, insanları manipüle edebilen bir iş kadındır. Statüye, kökene çok önem verir. Mücadelecidir. Kendi doğrularına göre yaşar ve çevresindeki herkesten de bunu bekler. Özellikle yakın çevresinin hayatına müdahale etmekten, onlar adına kararlar verip uygulamaktan çekinmez. Feryal ilişkilerinde istikrarlı ve tutarlıdır. Sadece herşeyden çok sevdiği oğlu Taylan'la karmaşık bir ilişkisi vardır. Çünkü Taylan onun yumuşak karnıdır. Taylan'a söz geçirmekte onu kendi istediği kalıba sokmakta zorlanır ama asla pes etmez.

Canevim Elvan Kimdir?

canevim elvan gerçek adı ceylan'ın ablası kimdir

Elvan Haksever rolünü Burcu Tuna canlandırıyor. Ceylan'ın ablası, Haksever Ailesi'nin ilk kızları olan Elvan çok yaralı bir genç kadındır. Bu yüzden de soğuk, keskin, ketum bir insana dönüşmüştür. Hayat onu sertleştirmiş, kabuk bağlamıştır. Yüzü pek gülmez, insanlarla mesafelidir ve kimseye güvenmez. Hiç kimseye kalbini açmaz. Ona ulaşmak neredeyse imkansızdır. Aslında sevilmeye, korunup kollanmaya ve birini sevmeye çok ihtiyaç duyar ama insanlarla etrafına öyle bir duvar örmüştür ki bu duvarı yıkacak bir olay olduğunda ve kalbi biraz yumuşaya başladığında hemen kendini geri çeker.

Canevim Hacı Anne Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

canevim hacı anne gerçek adı ömer'in büyükannesi kimdir

Ömer'in babaannesi olarak izleyeceğimiz Hacı Anne karakterini Bedia Ener canlandırıyor. Ömer'in yetiştiren, büyüten babaannesi…Olgun, asil, görmüş geçirmiş, akılcı, çok iyi ve temiz kalpli bir kadındır. Bilgeliği ve olgunluğu yüzüne yansımıştır. Girdiği ortamda varlığını belli eder. Affediciliğe, insanların içindeki güzelliğe, herkesin ikinci bir şansı hak ettiğine inanır. Dini inancı çok kuvvetlidir. Alın yazısına inanır ama Allah'ın verdiği aklı doğru kullanmayı daha çok önemser. Nefretin, kötülüğün sadece ve sadece iyilikle ve sağduyuyla bertaraf edilebileceğine inanır. Sabırlı ve anlayışlıdır. Çok büyük, sevgi dolu bir kalbi vardır. Hayattaki en kıymetli varlığı torunu Ömer'dir.

Diğer Oyuncular:

  • Münire Apaydın
  • Ömrüm Nur Çamçakıllı

Canevim dizisinde kim kimi canlandırıyor hangi oyuncu hangi rolde karakterlerin sevgilisi karısı kocası eşi hanımı beyi nişanlısı sözlüsü kimdir? ceylan'ın annesi babası abisi ablası kız kardeşi dayısı amcası teyzesi halası kuzeni patronu hocası hangi oyuncu gerçek adı asıl ismi nedir, ninesi dedesi ananesi büyükannesi komşusu arkadaşı kankası rolünü kim oynuyor, dizideki sarışın esmer kumral kadın ve erkek oyuncuların adı ne kaç yaşında nereli daha önce hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?canevim dizisinde kim kimdir canevim dizisinde hangi oyuncu hangi rolde canevim oyuncu kadrosu canevim karakterleri canevim oyuncuları canevim ceylan gerçek adı canevim ömer hangi oyuncu oynuyor canevim taylan kimdir canevim ceylanın sevgilisi hangi oyuncu canevim taylan'ın annesi gerçek adı canevim hacı anne kaç yaşında canevim ceylanın babası hamza gerçek adı canevim ceylanın annesi günnur asıl ismi canevim taylanın teyzesi melis kimdir canevim feryal hangi oyuncu canevim sarışın kadın oyuncu kimdir canevim müjgan kimdir canevim elvan hangi oyuncu canlandırıyor
beIN Sports Selçuk Dereli'nin Programını Neden İptal Etti?

Eski hakem Selçuk Dereli'nin beIN Sports ekranlarında yapacağı program neden iptal edildi?

Tuba Emlek Halk TV'den Neden Ayrıldı?

Halk TV'nin önemli isimlerinden Tuba Emlek kanaldan ayrıldığını duyurdu. Emlek, ayrılık nedenini de sosyal medyadan açıkladı.

Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

19.08.2019 Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta? FB Gazişehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Kasımpaşa Trabzonspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

18.08.2019 Kasımpaşa Trabzonspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Kasımpaşa TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sivasspor Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

17.08.2019 Sivasspor Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Sivas BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Denizlispor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

16.08.2019 Denizlispor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? Denizli GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Sparta Prag Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

15.08.2019 rövanş maçı Trabzonspor Sparta Prag şifresiz hangi yabancı kanalda? TS Sparta Prag maçı nasıl izlenir maç linki canlı yayın.

Galatasaray Fiorentina Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

11.08.2019 Galatasaray Fiorentina şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? GS Fiorentina maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Panathinaikos Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

10.08.2019 tarihli Beşiktaş Panathinaikos şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? BJK Panathinaikos maç linki nasıl izlenir?

Demirören Medya CEO'su Mehmet Soysal Görevden Alındı mı?

Hareketlilik sürüyor. Demirören Medya Grubu'nun CEO'su Mehmet Soysal'ın görevden alındığı belirtiliyor.

ÖZEL HABER
2019-2020 Hangi Kanalda Hangi Lig Yayınlanıyor Nasıl Şifresiz İzlenir?

2019-2020 sezonunda hangi kanalda hangi lig yayınlanıyor, lig maçlarını hangi kanal veriyor, maçlar nasıl şifresiz izlenir?

Elimi Bırakma'nın 2. Sezon Yeni Oyuncuları Belli Oldu

2019-2020 yayın döneminde iddialı hazırlanan TRT 1 dizisi Elimi Bırakma'nın 2. sezon yeni oyuncuları açıklandı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!