Canevim Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede Çekim Yapılıyor?

ATV dizisi Canevim nerede çekiliyor set hangi adres konumda kuruluyor? Canevim hangi şehirde ilçede çekimleri yapılıyor çekim yeri neresi?


Haber Tarihi : 27 May 2019 16:28 Son Düzenlenme Tarihi : 29 Tem 2019 19:10

Birbirine deliler gibi aşık olan Ceylan ile Ömer çiftinin arasına bir anda giren Taylan'ın dahil olmasıyla olayların geliştiği Canevim dizisi nerede çekiliyor? Genç ve deneyimli oyuncuların bir arada yer aldığı kadrosu ile dikkat çeken ve hüzünlü bir öyküyü ekrana yansıtacak olan Canevim'in çekimleri hangi şehirde, ilçede, semtte, mahallede yapılıyor? Set konum ve adres bilgileri nedir, dizideki ev, ofis, villa, yalı, deniz, okul, üniversite, hastane, sahil sahnelerinin çekimlerinin yapıldığı yer neresi? İşte konuya ilişkin tüm detaylar...

canevim nerede çekiliyor hangi şehirde ilçede mahallede set konum adres

Ata Türkoğlu'nun sahibi olduğu Koliba Film'in ATV seyircisi için çektiği, yönetmen koltuğunda Adnan Güler'in oturduğu ve hikayesini Eylem Akın, Filiz Alpgezmen ve Murat Can Tura'nın kaleme aldığı dizinin başrol oyuncuları arasında Özgürcan Çevik, Biran Damla Yılmaz ve Aras Aydın gibi genç oyuncular yer alıyor. Bu üç oyuncuya eşlik eden isimler arasında Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna gibi deneyimli oyuncular yer alıyor. Pazartesi akşamları yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkacak olan dizinin çekim yerleri izleyenler tarafından merak ediliyor. Hikayenin nerede çekildiği, set ziyareti için hangi ilçe sınırları içerisine gidilmesi gerektiği gibi detaylar seyircilerin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Bölümler ilerledikçe gelişen çekim alanları dönem dönem izleyici ziyaretlerine açık hale geliyor ve oyuncular ile seyirciler bir araya gelerek eğlenceli anlar yaşayabiliyor. Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor?

Canevim'in çekimleri İstanbul şehrinde gerçekleştiriliyor. İlk bölüm itibarıyla çekimlerin ağırlıklı olarak Beykoz ilçesinde yapıldığını görmekteyiz. Anadolu yakasında yer alan bu ilçede Haksever ailesinin evi, Taylan Tanbay ve ailesinin lüks konutları gibi birçok mekan bulunuyor. Dizinin diğer çekim alanlarına ilişkin bilgiler ise ilk bölümün yayınlanmasından hemen sonra okurlarla paylaşılacaktır.  

canevim dizisi nerede çekiliyor canevim çekimleri hangi şehirde ve ilçede yapılıyor canevim ceylan ve ailesinin evi nerede canevim taylan tanbay'ın evi hangi ilçede canevim dizi setinin adres ve konum bilgileri canevim hangi şehirde çekiliyor
beIN Sports Selçuk Dereli'nin Programını Neden İptal Etti?

Eski hakem Selçuk Dereli'nin beIN Sports ekranlarında yapacağı program neden iptal edildi?

Tuba Emlek Halk TV'den Neden Ayrıldı?

Halk TV'nin önemli isimlerinden Tuba Emlek kanaldan ayrıldığını duyurdu. Emlek, ayrılık nedenini de sosyal medyadan açıkladı.

Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

19.08.2019 Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta? FB Gazişehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Kasımpaşa Trabzonspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

18.08.2019 Kasımpaşa Trabzonspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Kasımpaşa TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sivasspor Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

17.08.2019 Sivasspor Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Sivas BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Denizlispor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

16.08.2019 Denizlispor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? Denizli GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Sparta Prag Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

15.08.2019 rövanş maçı Trabzonspor Sparta Prag şifresiz hangi yabancı kanalda? TS Sparta Prag maçı nasıl izlenir maç linki canlı yayın.

Galatasaray Fiorentina Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

11.08.2019 Galatasaray Fiorentina şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? GS Fiorentina maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Panathinaikos Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

10.08.2019 tarihli Beşiktaş Panathinaikos şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? BJK Panathinaikos maç linki nasıl izlenir?

Demirören Medya CEO'su Mehmet Soysal Görevden Alındı mı?

Hareketlilik sürüyor. Demirören Medya Grubu'nun CEO'su Mehmet Soysal'ın görevden alındığı belirtiliyor.

ÖZEL HABER
2019-2020 Hangi Kanalda Hangi Lig Yayınlanıyor Nasıl Şifresiz İzlenir?

2019-2020 sezonunda hangi kanalda hangi lig yayınlanıyor, lig maçlarını hangi kanal veriyor, maçlar nasıl şifresiz izlenir?

Elimi Bırakma'nın 2. Sezon Yeni Oyuncuları Belli Oldu

2019-2020 yayın döneminde iddialı hazırlanan TRT 1 dizisi Elimi Bırakma'nın 2. sezon yeni oyuncuları açıklandı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!