Canevim Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede Çekim Yapılıyor?

ATV dizisi Canevim nerede çekiliyor set hangi adres konumda kuruluyor? Canevim hangi şehirde ilçede çekimleri yapılıyor çekim yeri neresi?


Haber Tarihi : 27 May 2019 16:28 Son Düzenlenme Tarihi : 27 May 2019 16:29

Birbirine deliler gibi aşık olan Ceylan ile Ömer çiftinin arasına bir anda giren Taylan'ın dahil olmasıyla olayların geliştiği Canevim dizisi nerede çekiliyor? Genç ve deneyimli oyuncuların bir arada yer aldığı kadrosu ile dikkat çeken ve hüzünlü bir öyküyü ekrana yansıtacak olan Canevim'in çekimleri hangi şehirde, ilçede, semtte, mahallede yapılıyor? Set konum ve adres bilgileri nedir, dizideki ev, ofis, villa, yalı, deniz, okul, üniversite, hastane, sahil sahnelerinin çekimlerinin yapıldığı yer neresi? İşte konuya ilişkin tüm detaylar...

canevim nerede çekiliyor hangi şehirde ilçede mahallede set konum adres

Ata Türkoğlu'nun sahibi olduğu Koliba Film'in ATV seyircisi için çektiği, yönetmen koltuğunda Adnan Güler'in oturduğu ve hikayesini Eylem Akın, Filiz Alpgezmen ve Murat Can Tura'nın kaleme aldığı dizinin başrol oyuncuları arasında Özgürcan Çevik, Biran Damla Yılmaz ve Aras Aydın gibi genç oyuncular yer alıyor. Bu üç oyuncuya eşlik eden isimler arasında Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna gibi deneyimli oyuncular yer alıyor. Pazartesi akşamları yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkacak olan dizinin çekim yerleri izleyenler tarafından merak ediliyor. Hikayenin nerede çekildiği, set ziyareti için hangi ilçe sınırları içerisine gidilmesi gerektiği gibi detaylar seyircilerin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Bölümler ilerledikçe gelişen çekim alanları dönem dönem izleyici ziyaretlerine açık hale geliyor ve oyuncular ile seyirciler bir araya gelerek eğlenceli anlar yaşayabiliyor. Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor?

Canevim'in çekimleri İstanbul şehrinde gerçekleştiriliyor. İlk bölüm itibarıyla çekimlerin ağırlıklı olarak Beykoz ilçesinde yapıldığını görmekteyiz. Anadolu yakasında yer alan bu ilçede Haksever ailesinin evi, Taylan Tanbay ve ailesinin lüks konutları gibi birçok mekan bulunuyor. Dizinin diğer çekim alanlarına ilişkin bilgiler ise ilk bölümün yayınlanmasından hemen sonra okurlarla paylaşılacaktır.canevim dizisi nerede çekiliyor canevim çekimleri hangi şehirde ve ilçede yapılıyor canevim ceylan ve ailesinin evi nerede canevim taylan tanbay'ın evi hangi ilçede canevim dizi setinin adres ve konum bilgileri canevim hangi şehirde çekiliyor
2019 Copa America Hangi Kanalda? Amerika Kupası Nasıl İzlenir?

2019 Copa America heyecanı hangi kanalda? Amerika Kupası maçları nerede yayınlanıyor, nasıl izlenir, karşılaşmalar şifreli mi şifresiz mi?

VİDEO HABER
Özlenen Siyasi Mizah İsmail Baki ile Dönüyor

İstanbul BŞB Başkanlığı için yarışan Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın çıkacağı ortak yayın öncesinde İsmail Baki'den mizah dolu içerik.

Yeni Sezonda Halka'dan Hangi Oyuncular Ayrıldı?

İkinci sezonda Halka dizisinden kimler ayrıldı? Heyecanla beklenen Halka'nın yeni sezonunda hangi oyuncular olmayacak?

VİDEO HABER
Rastgele Sunucusu Kimdir? Hangi Oyuncu Sunuyor?

TRT 1'de yayınlanan yeni yarışma programı Rastlege'yi hangi oyuncu sunuyor, spiker moderatör kim? Rastgele sunucusu kimdir?

Ali Naci Küçük Hürriyet Gazetesinden Ayrıldı mı?

Deneyimli Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük Hürriyet gazetesinden ayrıldı mı?

Zeynep Özyol CNN Türk'ten Ayrıldı mı?

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk ile Zeynep Özyol'un yolları ayrıldı. Kanalda Bugün programını sunan Özyol'un yerine kim geçecek?

BJK TV Neden Kapandı?

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün resmi kanalı BJK TV neden kapandı?

İmamoğlu-Yıldırım Yayınını İsmail Küçükkaya Yönetecek

Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım yayınını İsmail Küçükkaya yönetecek.

İspanyol Kanalı Nova Hangi Türk Dizilerini Yayınlıyor?

İspanyol kanalı Nova hangi Türk dizilerini yayınlıyor? Kanal, yedi Türk yapımını daha seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

ÖZEL HABER
2019 Kadınlar Dünya Kupası Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

FIFA 2019 Kadınlar Dünya Kupası hangi kanalda yayınlanıyor? Maçların yayıncısı belli oldu.

TRT World'den Fatih Er ve Selim Atalay'a Yeni Görev

TRT World yönetiminde önemli görev değişiklikleri yaşandı. Fatih Er ve Selim Atalay'ın yeni görevleri belli oldu.

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu Hangi Kanalda Karşı Karşıya Gelecek?

İstanbul adayları Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu hangi kanalda karşı karşıya gelecek?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!