Canevim Hangi Diziden Uyarlama Senaryo Çalıntı mı?

Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik'in oynadığı Canevim hangi diziden uyarlama senaryo çalıntı mı uyarlandı mı?


Haber Tarihi : 27 May 2019 18:27 Son Düzenlenme Tarihi : 29 Tem 2019 19:11

Kendi halinde mutlu mesut bir hayat süren ama Taylan Tanbay ve ailesinin konuya dahil olmasıyla birlikte yeni bir hikayenin içinde yer almaya başlayan Haksever ailesinin başından geçen olayları işleyen bir dizi olan Canevim'in senaryosu çalıntı mı, orijinal mi, dizinin hikayesi başka bir dizi ya da filmden mi alındı? Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Canevim hangi diziden uyarlama, filmden ya da kitaptan mi uyarlandı? Son dönemde Japon, Kore, Amerikan dizilerinden uyarlama birçok proje ekranda yer alınca seyirciler Canevim'in de çıkış kaynağını merak etmeye başladılar.

canevim hangi diziden uyarlama

Yönetmen koltuğunda Adnan Güler'in yer aldığı ve son dönemlerde ön plana çıkmayı başaran ünlü genç oyuncular Aras Aydın ile Biran Damla Yılmaz'ın başrolde olduğu Canevim dizisinde Özgür Çevik, Rıza Akın, Simge Selçuk, Zuhal Gener gibi isimler de rol alıyor. İlk bölümü Mayıs ayının son pazartesi günü saat 20:30'da yayınlanacak olan dizi yaz sezonu boyunca ekranda olacak. Bu dönemde başarılı olması halinde ekran macerasını sürdürecek olan Canevim, reytinglerde çizeceği grafiğe göre yeni sezonda da ekran yolculuğunu sürdürebilir. Ağırlıklı olarak hüzün ve dram dolu anların yer alacağı dizi, izleyenlere duygu dolu anlar yaşatacak.  Canevim Başka Bir Diziden mi Uyarlandı?

Dizinin hikayesine ve resmi kaynaklardan paylaşılan bilgilerine baktığımız zaman Canevim'in başka bir diziden ya da filmden uyarlama olmadığını görüyoruz. Dolayısıyla dizi resmi bir anlaşma ile başka bir diziden uyarlandı demek mümkün değildir. Resmi hesaplardan paylaşılan bilgilere bakıldığı zaman Koliba Film tarafından dizinin özgün bir hikaye ile, başka bir senaryodan ya da kitaptan esinlenmeden Türk televizyonları için çekildiğini söylemek mümkündür.  

canevim hangi diziden uyarlandı canevim dizisi uyarlama mı canevim orijinal versiyonu canevim hikayesi çalıntı mı
beIN Sports Selçuk Dereli'nin Programını Neden İptal Etti?

Eski hakem Selçuk Dereli'nin beIN Sports ekranlarında yapacağı program neden iptal edildi?

Tuba Emlek Halk TV'den Neden Ayrıldı?

Halk TV'nin önemli isimlerinden Tuba Emlek kanaldan ayrıldığını duyurdu. Emlek, ayrılık nedenini de sosyal medyadan açıkladı.

Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

19.08.2019 Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta? FB Gazişehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Kasımpaşa Trabzonspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

18.08.2019 Kasımpaşa Trabzonspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Kasımpaşa TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sivasspor Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

17.08.2019 Sivasspor Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Sivas BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Denizlispor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

16.08.2019 Denizlispor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? Denizli GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Sparta Prag Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

15.08.2019 rövanş maçı Trabzonspor Sparta Prag şifresiz hangi yabancı kanalda? TS Sparta Prag maçı nasıl izlenir maç linki canlı yayın.

Galatasaray Fiorentina Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

11.08.2019 Galatasaray Fiorentina şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? GS Fiorentina maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Panathinaikos Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

10.08.2019 tarihli Beşiktaş Panathinaikos şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? BJK Panathinaikos maç linki nasıl izlenir?

Demirören Medya CEO'su Mehmet Soysal Görevden Alındı mı?

Hareketlilik sürüyor. Demirören Medya Grubu'nun CEO'su Mehmet Soysal'ın görevden alındığı belirtiliyor.

ÖZEL HABER
2019-2020 Hangi Kanalda Hangi Lig Yayınlanıyor Nasıl Şifresiz İzlenir?

2019-2020 sezonunda hangi kanalda hangi lig yayınlanıyor, lig maçlarını hangi kanal veriyor, maçlar nasıl şifresiz izlenir?

Elimi Bırakma'nın 2. Sezon Yeni Oyuncuları Belli Oldu

2019-2020 yayın döneminde iddialı hazırlanan TRT 1 dizisi Elimi Bırakma'nın 2. sezon yeni oyuncuları açıklandı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!