Canevim Hangi Diziden Uyarlama Senaryo Çalıntı mı?

Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik'in oynadığı Canevim hangi diziden uyarlama senaryo çalıntı mı uyarlandı mı?


Haber Tarihi : 27 May 2019 18:27 Son Düzenlenme Tarihi : 27 May 2019 18:33

Kendi halinde mutlu mesut bir hayat süren ama Taylan Tanbay ve ailesinin konuya dahil olmasıyla birlikte yeni bir hikayenin içinde yer almaya başlayan Haksever ailesinin başından geçen olayları işleyen bir dizi olan Canevim'in senaryosu çalıntı mı, orijinal mi, dizinin hikayesi başka bir dizi ya da filmden mi alındı? Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Canevim hangi diziden uyarlama, filmden ya da kitaptan mi uyarlandı? Son dönemde Japon, Kore, Amerikan dizilerinden uyarlama birçok proje ekranda yer alınca seyirciler Canevim'in de çıkış kaynağını merak etmeye başladılar.

canevim hangi diziden uyarlama

Yönetmen koltuğunda Adnan Güler'in yer aldığı ve son dönemlerde ön plana çıkmayı başaran ünlü genç oyuncular Aras Aydın ile Biran Damla Yılmaz'ın başrolde olduğu Canevim dizisinde Özgür Çevik, Rıza Akın, Simge Selçuk, Zuhal Gener gibi isimler de rol alıyor. İlk bölümü Mayıs ayının son pazartesi günü saat 20:30'da yayınlanacak olan dizi yaz sezonu boyunca ekranda olacak. Bu dönemde başarılı olması halinde ekran macerasını sürdürecek olan Canevim, reytinglerde çizeceği grafiğe göre yeni sezonda da ekran yolculuğunu sürdürebilir. Ağırlıklı olarak hüzün ve dram dolu anların yer alacağı dizi, izleyenlere duygu dolu anlar yaşatacak.  Canevim Başka Bir Diziden mi Uyarlandı?

Dizinin hikayesine ve resmi kaynaklardan paylaşılan bilgilerine baktığımız zaman Canevim'in başka bir diziden ya da filmden uyarlama olmadığını görüyoruz. Dolayısıyla dizi resmi bir anlaşma ile başka bir diziden uyarlandı demek mümkün değildir. Resmi hesaplardan paylaşılan bilgilere bakıldığı zaman Koliba Film tarafından dizinin özgün bir hikaye ile, başka bir senaryodan ya da kitaptan esinlenmeden Türk televizyonları için çekildiğini söylemek mümkündür.canevim hangi diziden uyarlandı canevim dizisi uyarlama mı canevim orijinal versiyonu canevim hikayesi çalıntı mı
2019 Copa America Hangi Kanalda? Amerika Kupası Nasıl İzlenir?

2019 Copa America heyecanı hangi kanalda? Amerika Kupası maçları nerede yayınlanıyor, nasıl izlenir, karşılaşmalar şifreli mi şifresiz mi?

VİDEO HABER
Özlenen Siyasi Mizah İsmail Baki ile Dönüyor

İstanbul BŞB Başkanlığı için yarışan Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın çıkacağı ortak yayın öncesinde İsmail Baki'den mizah dolu içerik.

Yeni Sezonda Halka'dan Hangi Oyuncular Ayrıldı?

İkinci sezonda Halka dizisinden kimler ayrıldı? Heyecanla beklenen Halka'nın yeni sezonunda hangi oyuncular olmayacak?

VİDEO HABER
Rastgele Sunucusu Kimdir? Hangi Oyuncu Sunuyor?

TRT 1'de yayınlanan yeni yarışma programı Rastlege'yi hangi oyuncu sunuyor, spiker moderatör kim? Rastgele sunucusu kimdir?

Ali Naci Küçük Hürriyet Gazetesinden Ayrıldı mı?

Deneyimli Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük Hürriyet gazetesinden ayrıldı mı?

Zeynep Özyol CNN Türk'ten Ayrıldı mı?

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk ile Zeynep Özyol'un yolları ayrıldı. Kanalda Bugün programını sunan Özyol'un yerine kim geçecek?

BJK TV Neden Kapandı?

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün resmi kanalı BJK TV neden kapandı?

İmamoğlu-Yıldırım Yayınını İsmail Küçükkaya Yönetecek

Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım yayınını İsmail Küçükkaya yönetecek.

İspanyol Kanalı Nova Hangi Türk Dizilerini Yayınlıyor?

İspanyol kanalı Nova hangi Türk dizilerini yayınlıyor? Kanal, yedi Türk yapımını daha seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

ÖZEL HABER
2019 Kadınlar Dünya Kupası Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

FIFA 2019 Kadınlar Dünya Kupası hangi kanalda yayınlanıyor? Maçların yayıncısı belli oldu.

TRT World'den Fatih Er ve Selim Atalay'a Yeni Görev

TRT World yönetiminde önemli görev değişiklikleri yaşandı. Fatih Er ve Selim Atalay'ın yeni görevleri belli oldu.

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu Hangi Kanalda Karşı Karşıya Gelecek?

İstanbul adayları Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu hangi kanalda karşı karşıya gelecek?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!