VİDEO HABER

Rastgele Sunucusu Kimdir? Hangi Oyuncu Sunuyor?

TRT 1'de yayınlanan yeni yarışma programı Rastlege'yi hangi oyuncu sunuyor, spiker moderatör kim? Rastgele sunucusu kimdir?


Haber Tarihi : 15 Haz 2019 16:45 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Tem 2019 00:08

Haziran 2019 itibarıyla TRT 1 ekranlarında yepyeni bir yarışma programı izleyenlere merhaba diyor. Bilgili ve güçlü olanın değil, şanslı olanın kazanacağı yapımda Rastgele sunucusu kimdir, programı hangi ünlü oyuncu sunuyor? Cumartesi akşamları yayınlanacak olan Rastgele'nin spikeri, moderatörü kim? İşte tüm detaylar...

rastgele sunucusu kimdir

Enerji ve kahkaha dolu TRT 1'in yeni yarışması Rastgele tamamıyla yerli ve özgün bir format olarak dikkat çekiyor. Gücün ve bilginin değil, şansın kazanacağı bu yarışma programında kendine güveni olan, atlayıp zıplamaya erinmeyen, riske girmeyi seven dört yarışmacı büyük ödül için mücadele edecekler. Final turuna kalan yarışmacılar şanslarını avantaja çevirebilmek için becerilerini kullanıp başarıya ulaşmaya çalışacaklar. Finalden başarıyla ayrılanlar ise büyük ödülün sahibi olacak.    

Rastgele Programının Sunucusu Kimdir?

TRT 1'de ekrana gelen ve şansı bol, gözü pek olanların yarışması olarak öne çıkan Rastgele'yi ünlü sunucu ve oyuncu Şoray Uzun yönetecek. İlk bölümüyle 15 Haziran 2019 tarihinde seyirci karşısına çıkacak olan yarışma özgün formatıyla izleyenlerin beğenisini toplayacak.

Rastgele hakkında  

TRT 1 ekranlarından yayınlanacak olan Rastgele; şansa dayalı fiziki etaplar geçilerek oynanan, finale gelindiğinde ise beceriye dayalı bir oyun sonunda büyük ödüle ulaşılan, seyircili orijinal bir yarışma programı formatıdır. Rastgele’nin yapımını ARC Film üstlenmektedir. 

rastgele programını kim sunuyor rastgele sunucusu kimdir rastgele hangi oyuncu sunuyor rastgele yarışmasının spikeri kim şoray uzun rastgele programı
Gençlerbirliği Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

05.10.2019 Gençlerbirliği Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? GB - GS şifresiz nasıl izlenir?

TRT Maç Özetleri Krizini Çözdü

Hasret bitiyor. 6 haftalık kriz çözüldü ve TRT Süper Lig ile 1. Lig maç özetlerini yayınlamaya başlıyor.

Oğuz Haksever Haber Global'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Oğuz Haksever'in Haber Global'e transfer olduğu öğrenildi.

Best FM Yeni Logosu ile Yeni Yayın Dönemine Hazır

Best Medya bünyesinde yayın yapan Best FM yeni logosu ile yeni yayın dönemine giriyor.

ÖZEL HABER
Şampiyon Dizisi Reytingleri

TRT 1'de yayınlanan Şampiyon dizisi reytingleri izlenme oranı kaçıncı oldu? Şampiyon reyting sonuçları kaçıncı sırada ne kadar izlendi?

ÖZEL HABER
Mucize Doktor Reytingleri

FOX TV dizisi Mucize Doktor reyting sonuçları izlenme oranı ne kadar izlendi kaçıncı oldu? Mucize Doktor reytingleri nasıl, kaçıncı sırada?

Jülide Yiğittürk Dünya Gazetesi'nden Ayrıldı

Ekonomi medyasının güçlü temsilcilerinden Dünya Gazetesi ile Jülide Yiğittürk'ün yolları ayrıldı.

Eylem Doğan NTV'den Ayrıldı

Doğuş Medya bünyesindeki NTV'de Eylem Doğan ile yollar ayrıldı.

Zeliha Saraç Bloomberg HT'ye Transfer Oldu

24 TV'den ayrılan Zeliha Saraç, Ciner Medya bünyesindeki ekonomi kanalı Bloomberg HT'ye transfer oldu.

ÖZEL HABER
Çocuk Dizisi Reytingleri

Star TV'de yayınlanan Çocuk dizisi reytingleri nasıl kaçıncı oldu ne kadar izlendi? Çocuk dizisi reyting sonuçları rating ve izlenme oranı.

Ali Babacan Konuştu

Yeni parti hazırlığında olan Ali Babacan Karar'a konuştu.

ÖZEL HABER
Aşk Ağlatır Reytingleri

Show TV dizisi Aşk Ağlatır reyting sonuçları ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Aşk Ağlatır reytingleri, kaçıncı sırada, rating durumu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!