VİDEO HABER

Rastgele Sunucusu Kimdir? Hangi Oyuncu Sunuyor?

TRT 1'de yayınlanan yeni yarışma programı Rastlege'yi hangi oyuncu sunuyor, spiker moderatör kim? Rastgele sunucusu kimdir?


Haber Tarihi : 15 Haz 2019 16:45

Haziran 2019 itibarıyla TRT 1 ekranlarında yepyeni bir yarışma programı izleyenlere merhaba diyor. Bilgili ve güçlü olanın değil, şanslı olanın kazanacağı yapımda Rastgele sunucusu kimdir, programı hangi ünlü oyuncu sunuyor? Cumartesi akşamları yayınlanacak olan Rastgele'nin spikeri, moderatörü kim? İşte tüm detaylar...

rastgele sunucusu kimdir

Enerji ve kahkaha dolu TRT 1'in yeni yarışması Rastgele tamamıyla yerli ve özgün bir format olarak dikkat çekiyor. Gücün ve bilginin değil, şansın kazanacağı bu yarışma programında kendine güveni olan, atlayıp zıplamaya erinmeyen, riske girmeyi seven dört yarışmacı büyük ödül için mücadele edecekler. Final turuna kalan yarışmacılar şanslarını avantaja çevirebilmek için becerilerini kullanıp başarıya ulaşmaya çalışacaklar. Finalden başarıyla ayrılanlar ise büyük ödülün sahibi olacak.  Rastgele Programının Sunucusu Kimdir?

TRT 1'de ekrana gelen ve şansı bol, gözü pek olanların yarışması olarak öne çıkan Rastgele'yi ünlü sunucu ve oyuncu Şoray Uzun yönetecek. İlk bölümüyle 15 Haziran 2019 tarihinde seyirci karşısına çıkacak olan yarışma özgün formatıyla izleyenlerin beğenisini toplayacak.

Rastgele hakkında

TRT 1 ekranlarından yayınlanacak olan Rastgele; şansa dayalı fiziki etaplar geçilerek oynanan, finale gelindiğinde ise beceriye dayalı bir oyun sonunda büyük ödüle ulaşılan, seyircili orijinal bir yarışma programı formatıdır. Rastgele’nin yapımını ARC Film üstlenmektedir.rastgele programını kim sunuyor rastgele sunucusu kimdir rastgele hangi oyuncu sunuyor rastgele yarışmasının spikeri kim şoray uzun rastgele programı
Babacan ve Gül Kendi Medyasını Kuruyor

AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile birlikte yeni bir medya kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook'a 5 Milyar Dolarlık Ceza

Sosyal medya devi Facebook'a kişisel bilgileri izinsiz ve usulsüz kullandığı sebebiyle 5 milyar dolar ceza kesildi.

Medya Kuruluşlarından Erdoğan'a Tepki

15 Temmuz öncesi Vahdettin Köşkü'nde medya temsilcileriyle buluşan gelen Erdoğan bazı yayın kuruluşlarını toplantıya davet etmemişti.

Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.

RTÜK'ün 3 Yeni Üyesi Belli Oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda oylama yapıldı. RTÜK'ün 3 yeni üyesi belli oldu.

Ezgi Cantekin Dream TV'den Ayrıldı

Dream TV Müzik Direktörü Ezgi Cantekin kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Denizbank'ın Yeni Sahibi Kim Oldu?

Denizbank'ın satışına Rekabet Kurulu onay verdi. Denizbank'ın yeni sahibi kim oldu, banka hangi ülkenin şirketine satıldı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın Partisinde Yer Alacak mı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacak mı?

VİDEO HABER
Acun Ilıcalı'nın Yeni Hedefi Almanya

Acun Medya ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni pazar hedefi Almanya...

ÖZEL HABER
Afili Aşk Reytingleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Afili Aşk reytingleri iyi mi, ne kadar izlendi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?

RTÜK Çağrı Merkezi Numarası ALO 178 Devreye Girdi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni numarasını duyurdu. RTÜK çağrı merkezi numarası ALO 178 devreye girdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!