ÖZEL HABER

Kimse Bilmez Reytingleri

ATV dizisi Kimse Bilmez reytingleri nasıl, ne kadar izlendi? Kimse Bilmez reyting sonuçları, rating karnesi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?


Haber Tarihi : 18 Haz 2019 19:34 Son Düzenlenme Tarihi : 19 Haz 2019 11:20

Bu sayfada ATV'de yayınlanan 'Kimse Bilmez' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Kimse Bilmez reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Kimse Bilmez dizisi reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında. Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.

Yeni bölümden bir sonraki gün en geç 13'de güncellenir.

kimse bilmez reytingleri sonuçları ne kadar izlendi kaçıncı oldu

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kimse Bilmez 11 Haziran 2019 Salı günü Total'de 4. oldu. 3,92 reyting alan dizi 10,79 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 6. oldu. 2,55 reyting alan dizi 7,18 share aldı.

2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Kimse Bilmez 18 Haziran 2019 Salı günü Total'de 2. oldu. 5,50 reyting alan dizi 15,55 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 2. oldu. 3,94 reyting alan dizi 11,81 share aldı.

kimse bilmez reyting sonuçları

Kimse Bilmez dizisinin konusu:

Sevda, o gün bir markanın yüzü seçilmiş ve yıldız olma hayallerine yaklaşmıştır. Artık her şeyin yolunda gideceğini zannederken beklemediği bir haberle sarsılır. Kardeşinin Pilot adında acımasız bir mafyanın eline geçtiği ve para bulmazsa öldürüleceğini öğrenir. Sevda, kardeşini kurtarmak için kendisine saplantılı bir şekilde aşık olan Uygar Sarıkaya'dan para ister. Ancak hiç beklemediği bir teklifle karşılaşır. Başka bir çözüm bulamayan Sevda kardeşini kurtaracak parayı alıp kaçar ama sonunda sıkışır. Gidecek bir yer bulamaz ve Sevda'nın kaçışı Ali Hüroğlu'nun evinde sonlanır. Yaptığı iyiliklerle "Ali Hoca" olarak ünlenen Ali'nin hayattaki tek amacı, kayıp kardeşini bulmaktır. Ali ve Sevda yakınlaşırken, Uygar'ın, Sevda'dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Uygar'ın planlarında yüzünden, Ali'nin kayıp kardeşiyle karşılaşması hiç de hayal ettiği gibi olmaz. Öte yandan Sevda'nın Ali'ye olan ilgisi korkunç bir sırrın kapılarını aralar. Bu sır Sevda'yı Ali'ye imkansız kılmaktadır.

ATV ekranlarında birinci bölümü ile 11 Haziran 2019 Salı akşamı saat 20'de seyirciye merhaba diyen Kimse Bilmez reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Kimse Bilmez reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Baba Yapım imzasıyla ekrana gelen, yönetmen koltuğunda Kartal Çidamlı ve Hakan Eren'in oturduğu, oyuncu kadrosunda Keremcem, Engin Hepileri, Özgü Kaya, Burak Serdar Şanal, Zehra Yılmaz, Zeynep Elçin, Kubilay Penbeklioğlu gibi isimlerin yer aldığı Kimse Bilmez dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç, ne kadar izlendi?kimse bilmez reyting sonuçları kimse bilmez reyting karnesi kimse bilmez izlenme oranı kimse bilmez reytinglerde kaçıncı oldu kimse bilmez ne kadar izlendi kimse bilmez rating tablosu
Gençlerbirliği Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

05.10.2019 Gençlerbirliği Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? GB - GS şifresiz nasıl izlenir?

TRT Maç Özetleri Krizini Çözdü

Hasret bitiyor. 6 haftalık kriz çözüldü ve TRT Süper Lig ile 1. Lig maç özetlerini yayınlamaya başlıyor.

Oğuz Haksever Haber Global'e Transfer Oldu

Medya sektörünün deneyimli isimlerinden Oğuz Haksever'in Haber Global'e transfer olduğu öğrenildi.

Best FM Yeni Logosu ile Yeni Yayın Dönemine Hazır

Best Medya bünyesinde yayın yapan Best FM yeni logosu ile yeni yayın dönemine giriyor.

ÖZEL HABER
Şampiyon Dizisi Reytingleri

TRT 1'de yayınlanan Şampiyon dizisi reytingleri izlenme oranı kaçıncı oldu? Şampiyon reyting sonuçları kaçıncı sırada ne kadar izlendi?

ÖZEL HABER
Mucize Doktor Reytingleri

FOX TV dizisi Mucize Doktor reyting sonuçları izlenme oranı ne kadar izlendi kaçıncı oldu? Mucize Doktor reytingleri nasıl, kaçıncı sırada?

Jülide Yiğittürk Dünya Gazetesi'nden Ayrıldı

Ekonomi medyasının güçlü temsilcilerinden Dünya Gazetesi ile Jülide Yiğittürk'ün yolları ayrıldı.

Eylem Doğan NTV'den Ayrıldı

Doğuş Medya bünyesindeki NTV'de Eylem Doğan ile yollar ayrıldı.

Zeliha Saraç Bloomberg HT'ye Transfer Oldu

24 TV'den ayrılan Zeliha Saraç, Ciner Medya bünyesindeki ekonomi kanalı Bloomberg HT'ye transfer oldu.

ÖZEL HABER
Çocuk Dizisi Reytingleri

Star TV'de yayınlanan Çocuk dizisi reytingleri nasıl kaçıncı oldu ne kadar izlendi? Çocuk dizisi reyting sonuçları rating ve izlenme oranı.

Ali Babacan Konuştu

Yeni parti hazırlığında olan Ali Babacan Karar'a konuştu.

ÖZEL HABER
Aşk Ağlatır Reytingleri

Show TV dizisi Aşk Ağlatır reyting sonuçları ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Aşk Ağlatır reytingleri, kaçıncı sırada, rating durumu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!