Gel Yazın Konuşalım Sunucusu Kimdir? Kadın ve Erkek Spiker

Gel Yazın Konuşalım programın kim sunuyor, yorumcu erkek ve kadın spikerin ismi nedir? Gel Yazın Konuşalım sunucusu kimdir?


Haber Tarihi : 05 Tem 2019 00:26

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında Temmuz 2019 itibarıyla yeni bir gündüz kuşağı programı başlıyor. Hafta içi her gün yayınlanacak olan Gel Yazın Konuşalım sunucusu kimdir, kadın ve erkek yorumcunun adı nedir? Sabahları yayınlanacak olan Gel Yazın Konuşalım programını kim sunuyor? Ekranların yeni programına dair tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

gel yazın konuşalım sunucuları kimdir kadın ve erkek spiker ile yorumcu hakan hatipoğlu

Yaz sezonunda yeni yapımlarla ekranını kuvvetlendirmek isteyen TV 8 yönetimi yeni bir programa daha imza attı. Pazartesiden cumaya, hafta içi her gün sabah saat 10'da başlayacak olan Gel Yazın Konuşalım programında gündeme damga vuran ilginç olaylardan magazine, estetikten spora, ilişkilerden modaya kadar pek çok konuya yer verilecek. Programda ise TV 8'in ve Acun Medya'nın sevilen çalışanlarından Hakan Hatipoğlu ile ekranlara bir süre ara veren Seray Sever yer alacak. Yapımın ilk bölüm konuğu ise Acun Ilıcalı oldu.

Seray Sever Kimdir?

gel yazın konuşalım kadın sunucu kimdir seray sever kaç yaşında

Gel Yazın Konuşalım sunucusu ve yorumcusu Seray Sever, Türk televizyonlarının sevilen kadın figürlerinden biridir. 27 Şubat 1973 yılında dünyaya gelen Sever, sunucu kimliğinin yanı sıra oyuncu, yapımcı ve şarkıcı yönleriyle de tanınır. Son olarak Star TV'de yayınlanan Küçük Hesaplar adlı dizide Mazhar Alanson ile birlikte rol alan Sever daha önce +18, Yalancı Romantik, Sıkı Dostlar, AB'nin Yolları Taştan, Tatil Aşkları, Kurtlar Vadisi, Ev Hali, Dadı gibi televizyon dizilerinde rol almıştı. Seray Sever'in sunucu olarak görev aldığı programlar arasında Her Şey Dahil, Sabahın Körü, Postar, Stüdyo 4, Başka Yerde Yok, Turkstar, Şans Kapıyı Çalınca, Seç Bakalım, Sabah Şekerleri gibi yapımlar bulunur.gel yazın konuşalım sunucuları kimdir gel yazın konuşalım kadın sunucu kimdir gel yazın konuşalım seray sever hakan hatipoğlu'nun gel yazın konuşalım'daki partneri kimdir
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!