Gel Yazın Konuşalım Sunucusu Kimdir? Kadın ve Erkek Spiker

Gel Yazın Konuşalım programın kim sunuyor, yorumcu erkek ve kadın spikerin ismi nedir? Gel Yazın Konuşalım sunucusu kimdir?


Haber Tarihi : 05 Tem 2019 00:26

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında Temmuz 2019 itibarıyla yeni bir gündüz kuşağı programı başlıyor. Hafta içi her gün yayınlanacak olan Gel Yazın Konuşalım sunucusu kimdir, kadın ve erkek yorumcunun adı nedir? Sabahları yayınlanacak olan Gel Yazın Konuşalım programını kim sunuyor? Ekranların yeni programına dair tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

gel yazın konuşalım sunucuları kimdir kadın ve erkek spiker ile yorumcu hakan hatipoğlu

Yaz sezonunda yeni yapımlarla ekranını kuvvetlendirmek isteyen TV 8 yönetimi yeni bir programa daha imza attı. Pazartesiden cumaya, hafta içi her gün sabah saat 10'da başlayacak olan Gel Yazın Konuşalım programında gündeme damga vuran ilginç olaylardan magazine, estetikten spora, ilişkilerden modaya kadar pek çok konuya yer verilecek. Programda ise TV 8'in ve Acun Medya'nın sevilen çalışanlarından Hakan Hatipoğlu ile ekranlara bir süre ara veren Seray Sever yer alacak. Yapımın ilk bölüm konuğu ise Acun Ilıcalı oldu.

Seray Sever Kimdir?

gel yazın konuşalım kadın sunucu kimdir seray sever kaç yaşında

Gel Yazın Konuşalım sunucusu ve yorumcusu Seray Sever, Türk televizyonlarının sevilen kadın figürlerinden biridir. 27 Şubat 1973 yılında dünyaya gelen Sever, sunucu kimliğinin yanı sıra oyuncu, yapımcı ve şarkıcı yönleriyle de tanınır. Son olarak Star TV'de yayınlanan Küçük Hesaplar adlı dizide Mazhar Alanson ile birlikte rol alan Sever daha önce +18, Yalancı Romantik, Sıkı Dostlar, AB'nin Yolları Taştan, Tatil Aşkları, Kurtlar Vadisi, Ev Hali, Dadı gibi televizyon dizilerinde rol almıştı. Seray Sever'in sunucu olarak görev aldığı programlar arasında Her Şey Dahil, Sabahın Körü, Postar, Stüdyo 4, Başka Yerde Yok, Turkstar, Şans Kapıyı Çalınca, Seç Bakalım, Sabah Şekerleri gibi yapımlar bulunur.gel yazın konuşalım sunucuları kimdir gel yazın konuşalım kadın sunucu kimdir gel yazın konuşalım seray sever hakan hatipoğlu'nun gel yazın konuşalım'daki partneri kimdir
Babacan ve Gül Kendi Medyasını Kuruyor

AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile birlikte yeni bir medya kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook'a 5 Milyar Dolarlık Ceza

Sosyal medya devi Facebook'a kişisel bilgileri izinsiz ve usulsüz kullandığı sebebiyle 5 milyar dolar ceza kesildi.

Medya Kuruluşlarından Erdoğan'a Tepki

15 Temmuz öncesi Vahdettin Köşkü'nde medya temsilcileriyle buluşan gelen Erdoğan bazı yayın kuruluşlarını toplantıya davet etmemişti.

Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.

RTÜK'ün 3 Yeni Üyesi Belli Oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda oylama yapıldı. RTÜK'ün 3 yeni üyesi belli oldu.

Ezgi Cantekin Dream TV'den Ayrıldı

Dream TV Müzik Direktörü Ezgi Cantekin kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Denizbank'ın Yeni Sahibi Kim Oldu?

Denizbank'ın satışına Rekabet Kurulu onay verdi. Denizbank'ın yeni sahibi kim oldu, banka hangi ülkenin şirketine satıldı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın Partisinde Yer Alacak mı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacak mı?

VİDEO HABER
Acun Ilıcalı'nın Yeni Hedefi Almanya

Acun Medya ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni pazar hedefi Almanya...

ÖZEL HABER
Afili Aşk Reytingleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Afili Aşk reytingleri iyi mi, ne kadar izlendi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?

RTÜK Çağrı Merkezi Numarası ALO 178 Devreye Girdi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni numarasını duyurdu. RTÜK çağrı merkezi numarası ALO 178 devreye girdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!