Gel Yazın Konuşalım Sunucusu Kimdir? Kadın ve Erkek Spiker

Gel Yazın Konuşalım programın kim sunuyor, yorumcu erkek ve kadın spikerin ismi nedir? Gel Yazın Konuşalım sunucusu kimdir?


Haber Tarihi : 05 Tem 2019 00:26

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında Temmuz 2019 itibarıyla yeni bir gündüz kuşağı programı başlıyor. Hafta içi her gün yayınlanacak olan Gel Yazın Konuşalım sunucusu kimdir, kadın ve erkek yorumcunun adı nedir? Sabahları yayınlanacak olan Gel Yazın Konuşalım programını kim sunuyor? Ekranların yeni programına dair tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

gel yazın konuşalım sunucuları kimdir kadın ve erkek spiker ile yorumcu hakan hatipoğlu

Yaz sezonunda yeni yapımlarla ekranını kuvvetlendirmek isteyen TV 8 yönetimi yeni bir programa daha imza attı. Pazartesiden cumaya, hafta içi her gün sabah saat 10'da başlayacak olan Gel Yazın Konuşalım programında gündeme damga vuran ilginç olaylardan magazine, estetikten spora, ilişkilerden modaya kadar pek çok konuya yer verilecek. Programda ise TV 8'in ve Acun Medya'nın sevilen çalışanlarından Hakan Hatipoğlu ile ekranlara bir süre ara veren Seray Sever yer alacak. Yapımın ilk bölüm konuğu ise Acun Ilıcalı oldu.

Seray Sever Kimdir?

gel yazın konuşalım kadın sunucu kimdir seray sever kaç yaşında

Gel Yazın Konuşalım sunucusu ve yorumcusu Seray Sever, Türk televizyonlarının sevilen kadın figürlerinden biridir. 27 Şubat 1973 yılında dünyaya gelen Sever, sunucu kimliğinin yanı sıra oyuncu, yapımcı ve şarkıcı yönleriyle de tanınır. Son olarak Star TV'de yayınlanan Küçük Hesaplar adlı dizide Mazhar Alanson ile birlikte rol alan Sever daha önce +18, Yalancı Romantik, Sıkı Dostlar, AB'nin Yolları Taştan, Tatil Aşkları, Kurtlar Vadisi, Ev Hali, Dadı gibi televizyon dizilerinde rol almıştı. Seray Sever'in sunucu olarak görev aldığı programlar arasında Her Şey Dahil, Sabahın Körü, Postar, Stüdyo 4, Başka Yerde Yok, Turkstar, Şans Kapıyı Çalınca, Seç Bakalım, Sabah Şekerleri gibi yapımlar bulunur.gel yazın konuşalım sunucuları kimdir gel yazın konuşalım kadın sunucu kimdir gel yazın konuşalım seray sever hakan hatipoğlu'nun gel yazın konuşalım'daki partneri kimdir
ÖZEL HABER
Şampiyon Dizisi Reytingleri

TRT 1'de yayınlanan Şampiyon dizisi reytingleri izlenme oranı kaçıncı oldu? Şampiyon reyting sonuçları kaçıncı sırada ne kadar izlendi?

ÖZEL HABER
Mucize Doktor Reytingleri

FOX TV dizisi Mucize Doktor reyting sonuçları izlenme oranı ne kadar izlendi kaçıncı oldu? Mucize Doktor reytingleri nasıl, kaçıncı sırada?

Jülide Yiğittürk Dünya Gazetesi'nden Ayrıldı

Ekonomi medyasının güçlü temsilcilerinden Dünya Gazetesi ile Jülide Yiğittürk'ün yolları ayrıldı.

Eylem Doğan NTV'den Ayrıldı

Doğuş Medya bünyesindeki NTV'de Eylem Doğan ile yollar ayrıldı.

Zeliha Saraç Bloomberg HT'ye Transfer Oldu

24 TV'den ayrılan Zeliha Saraç, Ciner Medya bünyesindeki ekonomi kanalı Bloomberg HT'ye transfer oldu.

ÖZEL HABER
Çocuk Dizisi Reytingleri

Star TV'de yayınlanan Çocuk dizisi reytingleri nasıl kaçıncı oldu ne kadar izlendi? Çocuk dizisi reyting sonuçları rating ve izlenme oranı.

Ali Babacan Konuştu

Yeni parti hazırlığında olan Ali Babacan Karar'a konuştu.

ÖZEL HABER
Aşk Ağlatır Reytingleri

Show TV dizisi Aşk Ağlatır reyting sonuçları ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Aşk Ağlatır reytingleri, kaçıncı sırada, rating durumu.

Serkan Reçber TRT Spor'dan Ayrıldı

Spor medyasının sevilen isimlerinden Serkan Reçber TRT Spor'dan ayrıldı. Seyirciler ayrılığın neden gerçekleştiğini merak etmeye başladılar.

CNN Türk Afiş Programının Yeni Sunucusu Kim Oldu?

Demirören Medya'nın haber kanalı CNN Türk'teki Afiş programının yeni sunucusu kim oldu? Nefise Karatay'ın yerine gelen spiker kimdir?

Caner Büyükuğurlu Ekotürk TV'den Ayrıldı

Medyada bir üst düzey ayrılık daha yaşandı. Caner Büyükuğurlu Ekotürk TV'den ayrıldığını duyurdu.

Netflix Türkiye'den Çekilmiyor

Konuyla ilgili açıklama geldi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!