VİDEO HABER

Başımız Belada Nerede Çekildi? Oyuncu Kadrosu ve Konusu

FOX TV'de ilk kez yayınlanan Başımız Belada nerede çekildi, hangi şehirde geçiyor? Başımız Belada konusu ve oyuncu kadrosu.


Haber Tarihi : 09 Tem 2019 12:12

FOX TV ekranlarında 9 Temmuz Salı akşamı saat 8'de yayınlanacak olan Başımız Belada filmi oyuncu kadrosu ve konusu kadar çekim yerleri ile de dikkat çekiyor. Eğlenceli bir hikayeye sahip olan Başımız Belada filmi nerede çekildi, çekimleri hangi şehirde, ilçede, köyde yapıldı? Hasan Doğan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu film televizyonda ilk kez seyirci ile buluşacak.

fox tv başımız belada nerede çekildi oyuncu kadrosu konusu

Babasının ölüm haberini alınca derhal Adana'ya doğru yola çıkan Mert'in seyahat esnasında başına gelenleri anlatan Başımız Belada, güldürü dolu bir film olarak izleyenlere kahkaha dolu anlar vadediyor. Mert uçağa binmeye korktuğu için yolculuğa arabasıyla çıkmaya karar verir. Bir benzinlikte alışveriş yapmak için mola veren Mert'in aracı çalınır ve tesadüfen Yiğit de o bölgede yer alır. Yedi ay önce vefat eden babasının kendisine vasiyet ettiği listeyi yanına alarak yola çıkan Yiğit, yol boyunca çeşitli bölgelere uğrayıp listeyi tamamlamaya çalışır. Bir yandan da YouTube kanalı için içerik üretmek için çabalar. Yiğit'in babası olan Rıza asla yola yalnız çıkmasını istemediği için Yiğit, Mert ile birlikte yolculuk yapmak için bazı numaralar çeker. Başımız Belada Oyuncu Kadrosu

Filmin başrol oyuncuları arasında Cihan Şimşek, Halil İbrahim Kurum, Sezai Altekin, Sinan Bengier gibi isimler bulunuyor. Bir yol macerasının işlendiği filmde birbirinden renkli karakterler ve başarılı oyunculuk performansları söz konusu.

Başımız Belada Filmi Nerede Çekildi?

Başımız Belada'nın çekimleri İstanbul'dan Adana'ya doğru seyahat halinde olan bir aracın geçtiği güzergahlarda yapıldı. Çekim için birden fazla şehirde yer alan mekanların kullanıldığı film bir yol öyküsünü ekrana getiriyor. başımız belada filmi hangi şehirde çekildi başımız belada filminde kimler oynuyor başımız belada konusu
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!