VİDEO HABER

Başımız Belada Nerede Çekildi? Oyuncu Kadrosu ve Konusu

FOX TV'de ilk kez yayınlanan Başımız Belada nerede çekildi, hangi şehirde geçiyor? Başımız Belada konusu ve oyuncu kadrosu.


Haber Tarihi : 09 Tem 2019 12:12

FOX TV ekranlarında 9 Temmuz Salı akşamı saat 8'de yayınlanacak olan Başımız Belada filmi oyuncu kadrosu ve konusu kadar çekim yerleri ile de dikkat çekiyor. Eğlenceli bir hikayeye sahip olan Başımız Belada filmi nerede çekildi, çekimleri hangi şehirde, ilçede, köyde yapıldı? Hasan Doğan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu film televizyonda ilk kez seyirci ile buluşacak.

fox tv başımız belada nerede çekildi oyuncu kadrosu konusu

Babasının ölüm haberini alınca derhal Adana'ya doğru yola çıkan Mert'in seyahat esnasında başına gelenleri anlatan Başımız Belada, güldürü dolu bir film olarak izleyenlere kahkaha dolu anlar vadediyor. Mert uçağa binmeye korktuğu için yolculuğa arabasıyla çıkmaya karar verir. Bir benzinlikte alışveriş yapmak için mola veren Mert'in aracı çalınır ve tesadüfen Yiğit de o bölgede yer alır. Yedi ay önce vefat eden babasının kendisine vasiyet ettiği listeyi yanına alarak yola çıkan Yiğit, yol boyunca çeşitli bölgelere uğrayıp listeyi tamamlamaya çalışır. Bir yandan da YouTube kanalı için içerik üretmek için çabalar. Yiğit'in babası olan Rıza asla yola yalnız çıkmasını istemediği için Yiğit, Mert ile birlikte yolculuk yapmak için bazı numaralar çeker. Başımız Belada Oyuncu Kadrosu

Filmin başrol oyuncuları arasında Cihan Şimşek, Halil İbrahim Kurum, Sezai Altekin, Sinan Bengier gibi isimler bulunuyor. Bir yol macerasının işlendiği filmde birbirinden renkli karakterler ve başarılı oyunculuk performansları söz konusu.

Başımız Belada Filmi Nerede Çekildi?

Başımız Belada'nın çekimleri İstanbul'dan Adana'ya doğru seyahat halinde olan bir aracın geçtiği güzergahlarda yapıldı. Çekim için birden fazla şehirde yer alan mekanların kullanıldığı film bir yol öyküsünü ekrana getiriyor. başımız belada filmi hangi şehirde çekildi başımız belada filminde kimler oynuyor başımız belada konusu
ÖZEL HABER
Şampiyon Dizisi Reytingleri

TRT 1'de yayınlanan Şampiyon dizisi reytingleri izlenme oranı kaçıncı oldu? Şampiyon reyting sonuçları kaçıncı sırada ne kadar izlendi?

ÖZEL HABER
Mucize Doktor Reytingleri

FOX TV dizisi Mucize Doktor reyting sonuçları izlenme oranı ne kadar izlendi kaçıncı oldu? Mucize Doktor reytingleri nasıl, kaçıncı sırada?

Jülide Yiğittürk Dünya Gazetesi'nden Ayrıldı

Ekonomi medyasının güçlü temsilcilerinden Dünya Gazetesi ile Jülide Yiğittürk'ün yolları ayrıldı.

Eylem Doğan NTV'den Ayrıldı

Doğuş Medya bünyesindeki NTV'de Eylem Doğan ile yollar ayrıldı.

Zeliha Saraç Bloomberg HT'ye Transfer Oldu

24 TV'den ayrılan Zeliha Saraç, Ciner Medya bünyesindeki ekonomi kanalı Bloomberg HT'ye transfer oldu.

ÖZEL HABER
Çocuk Dizisi Reytingleri

Star TV'de yayınlanan Çocuk dizisi reytingleri nasıl kaçıncı oldu ne kadar izlendi? Çocuk dizisi reyting sonuçları rating ve izlenme oranı.

Ali Babacan Konuştu

Yeni parti hazırlığında olan Ali Babacan Karar'a konuştu.

ÖZEL HABER
Aşk Ağlatır Reytingleri

Show TV dizisi Aşk Ağlatır reyting sonuçları ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Aşk Ağlatır reytingleri, kaçıncı sırada, rating durumu.

Serkan Reçber TRT Spor'dan Ayrıldı

Spor medyasının sevilen isimlerinden Serkan Reçber TRT Spor'dan ayrıldı. Seyirciler ayrılığın neden gerçekleştiğini merak etmeye başladılar.

CNN Türk Afiş Programının Yeni Sunucusu Kim Oldu?

Demirören Medya'nın haber kanalı CNN Türk'teki Afiş programının yeni sunucusu kim oldu? Nefise Karatay'ın yerine gelen spiker kimdir?

Caner Büyükuğurlu Ekotürk TV'den Ayrıldı

Medyada bir üst düzey ayrılık daha yaşandı. Caner Büyükuğurlu Ekotürk TV'den ayrıldığını duyurdu.

Netflix Türkiye'den Çekilmiyor

Konuyla ilgili açıklama geldi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!