VİDEO HABER

Başımız Belada Nerede Çekildi? Oyuncu Kadrosu ve Konusu

FOX TV'de ilk kez yayınlanan Başımız Belada nerede çekildi, hangi şehirde geçiyor? Başımız Belada konusu ve oyuncu kadrosu.


Haber Tarihi : 09 Tem 2019 12:12

FOX TV ekranlarında 9 Temmuz Salı akşamı saat 8'de yayınlanacak olan Başımız Belada filmi oyuncu kadrosu ve konusu kadar çekim yerleri ile de dikkat çekiyor. Eğlenceli bir hikayeye sahip olan Başımız Belada filmi nerede çekildi, çekimleri hangi şehirde, ilçede, köyde yapıldı? Hasan Doğan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu film televizyonda ilk kez seyirci ile buluşacak.

fox tv başımız belada nerede çekildi oyuncu kadrosu konusu

Babasının ölüm haberini alınca derhal Adana'ya doğru yola çıkan Mert'in seyahat esnasında başına gelenleri anlatan Başımız Belada, güldürü dolu bir film olarak izleyenlere kahkaha dolu anlar vadediyor. Mert uçağa binmeye korktuğu için yolculuğa arabasıyla çıkmaya karar verir. Bir benzinlikte alışveriş yapmak için mola veren Mert'in aracı çalınır ve tesadüfen Yiğit de o bölgede yer alır. Yedi ay önce vefat eden babasının kendisine vasiyet ettiği listeyi yanına alarak yola çıkan Yiğit, yol boyunca çeşitli bölgelere uğrayıp listeyi tamamlamaya çalışır. Bir yandan da YouTube kanalı için içerik üretmek için çabalar. Yiğit'in babası olan Rıza asla yola yalnız çıkmasını istemediği için Yiğit, Mert ile birlikte yolculuk yapmak için bazı numaralar çeker. Başımız Belada Oyuncu Kadrosu

Filmin başrol oyuncuları arasında Cihan Şimşek, Halil İbrahim Kurum, Sezai Altekin, Sinan Bengier gibi isimler bulunuyor. Bir yol macerasının işlendiği filmde birbirinden renkli karakterler ve başarılı oyunculuk performansları söz konusu.

Başımız Belada Filmi Nerede Çekildi?

Başımız Belada'nın çekimleri İstanbul'dan Adana'ya doğru seyahat halinde olan bir aracın geçtiği güzergahlarda yapıldı. Çekim için birden fazla şehirde yer alan mekanların kullanıldığı film bir yol öyküsünü ekrana getiriyor. başımız belada filmi hangi şehirde çekildi başımız belada filminde kimler oynuyor başımız belada konusu
Babacan ve Gül Kendi Medyasını Kuruyor

AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile birlikte yeni bir medya kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook'a 5 Milyar Dolarlık Ceza

Sosyal medya devi Facebook'a kişisel bilgileri izinsiz ve usulsüz kullandığı sebebiyle 5 milyar dolar ceza kesildi.

Medya Kuruluşlarından Erdoğan'a Tepki

15 Temmuz öncesi Vahdettin Köşkü'nde medya temsilcileriyle buluşan gelen Erdoğan bazı yayın kuruluşlarını toplantıya davet etmemişti.

Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.

RTÜK'ün 3 Yeni Üyesi Belli Oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda oylama yapıldı. RTÜK'ün 3 yeni üyesi belli oldu.

Ezgi Cantekin Dream TV'den Ayrıldı

Dream TV Müzik Direktörü Ezgi Cantekin kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Denizbank'ın Yeni Sahibi Kim Oldu?

Denizbank'ın satışına Rekabet Kurulu onay verdi. Denizbank'ın yeni sahibi kim oldu, banka hangi ülkenin şirketine satıldı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın Partisinde Yer Alacak mı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacak mı?

VİDEO HABER
Acun Ilıcalı'nın Yeni Hedefi Almanya

Acun Medya ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni pazar hedefi Almanya...

ÖZEL HABER
Afili Aşk Reytingleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Afili Aşk reytingleri iyi mi, ne kadar izlendi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?

RTÜK Çağrı Merkezi Numarası ALO 178 Devreye Girdi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni numarasını duyurdu. RTÜK çağrı merkezi numarası ALO 178 devreye girdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!