TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?


Haber Tarihi : 10 Tem 2019 17:03 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Tem 2019 00:07

TRT Spor ekranlarında yayınlanan Spor Merkezi'nin yeni sunucuları kim oldu sorusunun yanıtı netleşti. Bir kadın, bir de erkek spiker ile yola devam edecek olan programda Erbatur Ergenekon ile Ceyla Büyükuzun birlikte görev alacaklar. Hafta içi her akşam yayınlanacak olan programda spor medyasının iki sevilen genç yüzü gündemde olan konu başlıklarını bir taraftan sunarken bir taraftan da kendilerine has üsluplarıyla yorumlayacaklar. Programdaki ilk yayınlarına 10 Temmuz 2019 Çarşamba akşamı saat 6.30'da çıkacak olan ikili, TRT Spor'un yeni transfer ettiği ekran yüzleri arasında.  

trt spor merkezi spikerleri kimdir erbatur ergenekon

NTV Spor'un kapanmasıyla birlikte bir süre NTV ekranlarında görev almaya devam eden Erbatur Ergenekon, Doğuş Medya Grubu ile yollarını ayırdıktan sonra TRT Spor'a transfer olmuştu. Sosyal medyada da Vole'nin yayınlarına katılan Ergenekon'un NTV Spor'da Mehmet Ayan ve Serdar Ali Çelikler ile birlikte yaptığı Kırmızı Çizgi programı beğeni toplamıştı.  trt spor merkezi sunucusu kimdir ceyla büyükuzun

Ceyla Büyükuzun ise 2019'un başlarında uzun süre çalıştığı A Spor'a veda etmiş, bir süre yalnızca sosyal medya kanallarında çalışmıştı. Misli.com'un ve Vole'nin yayınlarında görev alan güzel sunucu Temmuz ayı itibarıyla TRT Spor'a transfer oldu. Büyükuzun daha önce Sky Türk ve BJK TV gibi kanallarda da çalışmıştı.

Ergenekon ile Büyükuzun'un ilginç de bir ortak noktaları bulunuyor. İki isim de geçmişte TRT Spor'da görev almıştı. Yani iki başarılı sunucu da bir süre özel kanallarda çalıştıktan sonra tekrar TRT'ye dönüş yapmış oldular.trt spor merkezi kadın sunucu kimdir trt spor merkezi erkek spiker adı nedir erbatur ergenekon ceyla büyükuzun
Antalyaspor Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

29.02.2020 Antalyaspor Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Antalya FB maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Doğa ile cilt bakımı

Sanatsal Malzeme Çeşitleri

Alanyaspor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.02.2020 Alanyaspor Beşiktaş şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Alanya BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Başakşehir Sporting Lizbon Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yolları

27.02.2020 Medipol Başakşehir Sporting Lizbon maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Başakşehir Sporting maç linki.

Fenerbahçe Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

23.02.2020 Fenerbahçe Galatasaray maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? FB GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

22.02.2020 Beşiktaş Trabzonspor maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? BJK TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sporting Lizbon Başakşehir Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

20.02.2020 Sporting Lizbon Başakşehir maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda? Sporting Başakşehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Galatasaray Yeni Malatya Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

16.02.2020 Galatasaray Yeni Malatya şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Malatya maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

NTV'de Levent Ertem'in Yerine Eren Güler Geçti

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki NTV'de önemli bir gelişme yaşandı. Levent Ertem'in yerine Eren Güler'in geçtiği öğrenildi.

Ankaragücü Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

15.02.2020 Ankaragücü Fenerbahçe maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Ankaragücü FB maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Başakşehir Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

14.02.2020 Başakşehir Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!