TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?


Haber Tarihi : 10 Tem 2019 17:03

TRT Spor ekranlarında yayınlanan Spor Merkezi'nin yeni sunucuları kim oldu sorusunun yanıtı netleşti. Bir kadın, bir de erkek spiker ile yola devam edecek olan programda Erbatur Ergenekon ile Ceyla Büyükuzun birlikte görev alacaklar. Hafta içi her akşam yayınlanacak olan programda spor medyasının iki sevilen genç yüzü gündemde olan konu başlıklarını bir taraftan sunarken bir taraftan da kendilerine has üsluplarıyla yorumlayacaklar. Programdaki ilk yayınlarına 10 Temmuz 2019 Çarşamba akşamı saat 6.30'da çıkacak olan ikili, TRT Spor'un yeni transfer ettiği ekran yüzleri arasında.  trt spor merkezi spikerleri kimdir erbatur ergenekon

NTV Spor'un kapanmasıyla birlikte bir süre NTV ekranlarında görev almaya devam eden Erbatur Ergenekon, Doğuş Medya Grubu ile yollarını ayırdıktan sonra TRT Spor'a transfer olmuştu. Sosyal medyada da Vole'nin yayınlarına katılan Ergenekon'un NTV Spor'da Mehmet Ayan ve Serdar Ali Çelikler ile birlikte yaptığı Kırmızı Çizgi programı beğeni toplamıştı. 

trt spor merkezi sunucusu kimdir ceyla büyükuzun

Ceyla Büyükuzun ise 2019'un başlarında uzun süre çalıştığı A Spor'a veda etmiş, bir süre yalnızca sosyal medya kanallarında çalışmıştı. Misli.com'un ve Vole'nin yayınlarında görev alan güzel sunucu Temmuz ayı itibarıyla TRT Spor'a transfer oldu. Büyükuzun daha önce Sky Türk ve BJK TV gibi kanallarda da çalışmıştı.

Ergenekon ile Büyükuzun'un ilginç de bir ortak noktaları bulunuyor. İki isim de geçmişte TRT Spor'da görev almıştı. Yani iki başarılı sunucu da bir süre özel kanallarda çalıştıktan sonra tekrar TRT'ye dönüş yapmış oldular.trt spor merkezi kadın sunucu kimdir trt spor merkezi erkek spiker adı nedir erbatur ergenekon ceyla büyükuzun
Babacan ve Gül Kendi Medyasını Kuruyor

AK Parti'den istifa eden Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile birlikte yeni bir medya kurma hazırlığında olduğu iddia edildi.

Facebook'a 5 Milyar Dolarlık Ceza

Sosyal medya devi Facebook'a kişisel bilgileri izinsiz ve usulsüz kullandığı sebebiyle 5 milyar dolar ceza kesildi.

Medya Kuruluşlarından Erdoğan'a Tepki

15 Temmuz öncesi Vahdettin Köşkü'nde medya temsilcileriyle buluşan gelen Erdoğan bazı yayın kuruluşlarını toplantıya davet etmemişti.

Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.

RTÜK'ün 3 Yeni Üyesi Belli Oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda oylama yapıldı. RTÜK'ün 3 yeni üyesi belli oldu.

Ezgi Cantekin Dream TV'den Ayrıldı

Dream TV Müzik Direktörü Ezgi Cantekin kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Denizbank'ın Yeni Sahibi Kim Oldu?

Denizbank'ın satışına Rekabet Kurulu onay verdi. Denizbank'ın yeni sahibi kim oldu, banka hangi ülkenin şirketine satıldı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın Partisinde Yer Alacak mı?

Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer alacak mı?

VİDEO HABER
Acun Ilıcalı'nın Yeni Hedefi Almanya

Acun Medya ve TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni pazar hedefi Almanya...

ÖZEL HABER
Afili Aşk Reytingleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Afili Aşk reytingleri iyi mi, ne kadar izlendi, kaçıncı sırada, izlenme oranı?

TRT Spor Merkezi Sunucuları Kimdir?

TRT Spor Merkezi sunucuları kimdir? Kanalda yayınlanan Spor Merkezi'nin kadın ve erkek spikerinin isimleri nedir?

RTÜK Çağrı Merkezi Numarası ALO 178 Devreye Girdi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yeni numarasını duyurdu. RTÜK çağrı merkezi numarası ALO 178 devreye girdi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!