Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.


Haber Tarihi : 15 Tem 2019 11:49

National Geographic, National Geographic WILD, Nat Geo People ve BabyTV birbirinden kaliteli içerikleriyle Digiturk Play’de izleyicilerle buluşuyor.

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, dünyaca ünlü oyuncuların rol aldığı kaliteli yapımları ve ses getiren lokal prodüksiyonları Türk izleyicisi ile buluşturan National Geographic, National Geographic WILD ve Nat Geo People kanallarının yanı sıra küçük çocuklar ve ebeveynleri için yapılmış 24 saat reklamsız ilk kanal BabyTV artık Digiturk Play’de.

National Geographic, 131 yıldır bilime ve keşfe verdiği desteğin yanı sıra eşsiz hikaye anlatımıyla ünlü oyuncular ve ödüllü yapımcılar ile bir araya geliyor. Belgesel ile senaryolu anlatımı eşsiz bir şekilde bir araya getiren ‘Mars’, ilk sezonuyla toplam 10 Emmy ödülü adaylığına layık görülen ‘Deha’, National Geographic’in en fazla izlenen yapımlarından ‘Cosmos’, ünlü oyuncu Will Smith’in anlatımıyla ‘Sıra Dışı Bir Kaya’, Bafta ve Oscar ödüllü ‘Free Solo’ ve ünlü müzisyen Gökhan Özoğuz’un anlatımıyla hazırlanan ‘25 Litre’ gibi yapımlara imza atan National Geographic, National Geographic WILD ve Nat Geo People Digiturk Play’de izleyiciyle buluşuyor.

Aylık veya yıllık aboneliklerle üye olunabilen ve akıllı televizyon, bilgisayar ve mobil cihazlardan erişilebilen Digiturk Play ile belgesel severler National Geographic, National Geographic WILD ve Nat Geo People; çocuklarına eğlenirken öğrenebilecekleri içerikler sunmak isteyen ebeveynler ise BabyTV üzerinden birbirinden kaliteli içeriklere televizyon yayını ile aynı anda erişebiliyor.national geographic nat geo people nat geo wild
Ekrem İmamoğlu 2019'un En Etkili İsimleri Listesinde

Ekrem İmamoğlu, Bloomberg'in 2019 yılını tanımlayan kişiler listesinde yer aldı.

Halk TV Satıldı mı? Serhan Asker Açıkladı

Muhalif medya kuruluşları arasında yer alan Halk TV satıldı mı? Kanalın satışıyla ilgili iddialara Serhan Asker cevap verdi.

Kasımpaşa Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

08.12.2019 Kasımpaşa Beşiktaş şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? Kasımpaşa BJK maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Şebnem Aksoy Açıkalın Star TV Drama Direktörü Oldu

Doğuş Medya Grubu çatısı altında yayın yapan Star TV'nin yeni drama direktörü Şebnem Aksoy Açıkalın oldu.

Türk Dizileri 700 Milyondan Fazla Seyirciye Ulaştı

ABD'den sonra en fazla dizi ihraç eden Türkiye, Türk dizileri ile dünya genelinde 700 milyondan fazla seyirciye ulaştı.

ATV Dizileri Yurt Dışında İlgi Görmeye Devam Ediyor

Turkuvaz Medya Grubu çatısı altında yayınlarını sürdüren ATV'nin sevilen dizileri yurt dışında ilgi görmeye devam ediyor.

Galatasaray Alanyaspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

07.12.2019 Galatasaray Alanyaspor şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? GS Alanya maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Fenerbahçe Gençlerbirliği Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

06.12.2019 Fenerbahçe Gençlerbirliği şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? FB GB maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Kayserispor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

02.12.2019 Beşiktaş Kayserispor şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta yayınlanıyor? BJK Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

01.12.2019 Trabzonspor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? TS GS maç linki canlı yayın nasıl nereden izlenir?

Hakan Albayrak Karar Gazetesi'nden Ayrıldı

Medya dünyasında sürpriz ayrılık! Hakan Albayrak, Karar Gazetesi'nden ayrıldığını açıkladı.

Bora Bayraktar TRT World ile Anlaştı

Medya dünyasının deneyimli ismi Bora Bayraktar'ın yeni adresi TRT World oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!