Baby TV ve Nat Geo Kanalları Digiturk Play'e Katıldı

National Geographic kanalları ve Baby TV Digiturk Play'e katıldı.


Haber Tarihi : 15 Tem 2019 11:49

National Geographic, National Geographic WILD, Nat Geo People ve BabyTV birbirinden kaliteli içerikleriyle Digiturk Play’de izleyicilerle buluşuyor.

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, dünyaca ünlü oyuncuların rol aldığı kaliteli yapımları ve ses getiren lokal prodüksiyonları Türk izleyicisi ile buluşturan National Geographic, National Geographic WILD ve Nat Geo People kanallarının yanı sıra küçük çocuklar ve ebeveynleri için yapılmış 24 saat reklamsız ilk kanal BabyTV artık Digiturk Play’de.

National Geographic, 131 yıldır bilime ve keşfe verdiği desteğin yanı sıra eşsiz hikaye anlatımıyla ünlü oyuncular ve ödüllü yapımcılar ile bir araya geliyor. Belgesel ile senaryolu anlatımı eşsiz bir şekilde bir araya getiren ‘Mars’, ilk sezonuyla toplam 10 Emmy ödülü adaylığına layık görülen ‘Deha’, National Geographic’in en fazla izlenen yapımlarından ‘Cosmos’, ünlü oyuncu Will Smith’in anlatımıyla ‘Sıra Dışı Bir Kaya’, Bafta ve Oscar ödüllü ‘Free Solo’ ve ünlü müzisyen Gökhan Özoğuz’un anlatımıyla hazırlanan ‘25 Litre’ gibi yapımlara imza atan National Geographic, National Geographic WILD ve Nat Geo People Digiturk Play’de izleyiciyle buluşuyor.

Aylık veya yıllık aboneliklerle üye olunabilen ve akıllı televizyon, bilgisayar ve mobil cihazlardan erişilebilen Digiturk Play ile belgesel severler National Geographic, National Geographic WILD ve Nat Geo People; çocuklarına eğlenirken öğrenebilecekleri içerikler sunmak isteyen ebeveynler ise BabyTV üzerinden birbirinden kaliteli içeriklere televizyon yayını ile aynı anda erişebiliyor.national geographic nat geo people nat geo wild
beIN Sports Selçuk Dereli'nin Programını Neden İptal Etti?

Eski hakem Selçuk Dereli'nin beIN Sports ekranlarında yapacağı program neden iptal edildi?

Tuba Emlek Halk TV'den Neden Ayrıldı?

Halk TV'nin önemli isimlerinden Tuba Emlek kanaldan ayrıldığını duyurdu. Emlek, ayrılık nedenini de sosyal medyadan açıkladı.

Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

19.08.2019 Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta? FB Gazişehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Kasımpaşa Trabzonspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

18.08.2019 Kasımpaşa Trabzonspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Kasımpaşa TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sivasspor Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

17.08.2019 Sivasspor Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Sivas BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Denizlispor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

16.08.2019 Denizlispor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? Denizli GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Sparta Prag Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

15.08.2019 rövanş maçı Trabzonspor Sparta Prag şifresiz hangi yabancı kanalda? TS Sparta Prag maçı nasıl izlenir maç linki canlı yayın.

Galatasaray Fiorentina Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

11.08.2019 Galatasaray Fiorentina şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? GS Fiorentina maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Panathinaikos Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

10.08.2019 tarihli Beşiktaş Panathinaikos şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? BJK Panathinaikos maç linki nasıl izlenir?

Demirören Medya CEO'su Mehmet Soysal Görevden Alındı mı?

Hareketlilik sürüyor. Demirören Medya Grubu'nun CEO'su Mehmet Soysal'ın görevden alındığı belirtiliyor.

ÖZEL HABER
2019-2020 Hangi Kanalda Hangi Lig Yayınlanıyor Nasıl Şifresiz İzlenir?

2019-2020 sezonunda hangi kanalda hangi lig yayınlanıyor, lig maçlarını hangi kanal veriyor, maçlar nasıl şifresiz izlenir?

Elimi Bırakma'nın 2. Sezon Yeni Oyuncuları Belli Oldu

2019-2020 yayın döneminde iddialı hazırlanan TRT 1 dizisi Elimi Bırakma'nın 2. sezon yeni oyuncuları açıklandı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!