Temizlik Avcıları Bitti mi TLC'den Ayrıldı mı?

TLC'nin yakın döneme damga vuran programı Temizlik Avcıları bitti mi, neden yayınlanmıyor, final mi yaptı yoksa başka kanala mı geçti?


Haber Tarihi : 27 Tem 2019 10:24

TLC ekranlarında 11 Mayıs 2019'dan bu yana seyirci ile buluşan ve kısa sürede izleyenlerin ilgisini çekmeyi başaran Temizlik Avcıları ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Arzu, Kadir ve Hülya'dan oluşan ekibin temizlik tutkusu ile damga vurdukları programda birbirinden enteresan anlar yaşanıyordu. İzleyenler bir süredir Temizlik Avcıları bitti mi, final yaptı mı, başka kanala mı geçti sorularının yanıtlarını merak ediyorlar. 

temizlik avcıları bitti mi final mi yaptı neden yok

TLC'nin fenomen programı adres ve isim değiştirdi. Temizlik Avcıları önümüzdeki dönemde FOX TV ekranlarında "Temizlik Benim İşim" adıyla yayınlanacak. Programın sunuculuğunu ise TLC'deki yayınlarla fenomen olan Kadir Ezildi üstlenecek. En iyi temizliği yapacağını iddia eden beş titiz yarışmacı, bir hafta boyunca dağınık ve kirli bir evi temizleyecek. Bu temizliklerin ardından haftanın birincisinin kim olduğu belli olacak. Küçük bir toz zerresine bile tahammülü olmayan, temizliğiyle övünen titiz yarışmacılar bilmedikleri kirli bir eve gidecek, evi en iyi şekilde temizlemek için zamana karşı yarışacak.

Temizliğin ustası, lekelerin düşmanı Kadir Ezildi, günün yarışmacısına bir yandan destek olup yardım ederken, bir yandan da eleştirilerini sıralayacak. Günün yarışmacısı hem rakiplerinden hem de Kadir Ezildi’den en iyi puanı almak için canla başla temizlik yapacak. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.temizlik avcıları neden final yaptı temizlik avcıları hangi kanala geçti temizlik avcıları tlc final mi yaptı temizlik avcıları bitti mi temizlik avcıları niye yayından kaldırıldı
Ekrem İmamoğlu 2019'un En Etkili İsimleri Listesinde

Ekrem İmamoğlu, Bloomberg'in 2019 yılını tanımlayan kişiler listesinde yer aldı.

Halk TV Satıldı mı? Serhan Asker Açıkladı

Muhalif medya kuruluşları arasında yer alan Halk TV satıldı mı? Kanalın satışıyla ilgili iddialara Serhan Asker cevap verdi.

Kasımpaşa Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

08.12.2019 Kasımpaşa Beşiktaş şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? Kasımpaşa BJK maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Şebnem Aksoy Açıkalın Star TV Drama Direktörü Oldu

Doğuş Medya Grubu çatısı altında yayın yapan Star TV'nin yeni drama direktörü Şebnem Aksoy Açıkalın oldu.

Türk Dizileri 700 Milyondan Fazla Seyirciye Ulaştı

ABD'den sonra en fazla dizi ihraç eden Türkiye, Türk dizileri ile dünya genelinde 700 milyondan fazla seyirciye ulaştı.

ATV Dizileri Yurt Dışında İlgi Görmeye Devam Ediyor

Turkuvaz Medya Grubu çatısı altında yayınlarını sürdüren ATV'nin sevilen dizileri yurt dışında ilgi görmeye devam ediyor.

Galatasaray Alanyaspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

07.12.2019 Galatasaray Alanyaspor şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? GS Alanya maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Fenerbahçe Gençlerbirliği Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

06.12.2019 Fenerbahçe Gençlerbirliği şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? FB GB maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Kayserispor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

02.12.2019 Beşiktaş Kayserispor şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta yayınlanıyor? BJK Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

01.12.2019 Trabzonspor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? TS GS maç linki canlı yayın nasıl nereden izlenir?

Hakan Albayrak Karar Gazetesi'nden Ayrıldı

Medya dünyasında sürpriz ayrılık! Hakan Albayrak, Karar Gazetesi'nden ayrıldığını açıkladı.

Bora Bayraktar TRT World ile Anlaştı

Medya dünyasının deneyimli ismi Bora Bayraktar'ın yeni adresi TRT World oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!