Temizlik Avcıları Bitti mi TLC'den Ayrıldı mı?

TLC'nin yakın döneme damga vuran programı Temizlik Avcıları bitti mi, neden yayınlanmıyor, final mi yaptı yoksa başka kanala mı geçti?


Haber Tarihi : 27 Tem 2019 10:24

TLC ekranlarında 11 Mayıs 2019'dan bu yana seyirci ile buluşan ve kısa sürede izleyenlerin ilgisini çekmeyi başaran Temizlik Avcıları ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Arzu, Kadir ve Hülya'dan oluşan ekibin temizlik tutkusu ile damga vurdukları programda birbirinden enteresan anlar yaşanıyordu. İzleyenler bir süredir Temizlik Avcıları bitti mi, final yaptı mı, başka kanala mı geçti sorularının yanıtlarını merak ediyorlar. 

temizlik avcıları bitti mi final mi yaptı neden yok

TLC'nin fenomen programı adres ve isim değiştirdi. Temizlik Avcıları önümüzdeki dönemde FOX TV ekranlarında "Temizlik Benim İşim" adıyla yayınlanacak. Programın sunuculuğunu ise TLC'deki yayınlarla fenomen olan Kadir Ezildi üstlenecek. En iyi temizliği yapacağını iddia eden beş titiz yarışmacı, bir hafta boyunca dağınık ve kirli bir evi temizleyecek. Bu temizliklerin ardından haftanın birincisinin kim olduğu belli olacak. Küçük bir toz zerresine bile tahammülü olmayan, temizliğiyle övünen titiz yarışmacılar bilmedikleri kirli bir eve gidecek, evi en iyi şekilde temizlemek için zamana karşı yarışacak.

Temizliğin ustası, lekelerin düşmanı Kadir Ezildi, günün yarışmacısına bir yandan destek olup yardım ederken, bir yandan da eleştirilerini sıralayacak. Günün yarışmacısı hem rakiplerinden hem de Kadir Ezildi’den en iyi puanı almak için canla başla temizlik yapacak. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.temizlik avcıları neden final yaptı temizlik avcıları hangi kanala geçti temizlik avcıları tlc final mi yaptı temizlik avcıları bitti mi temizlik avcıları niye yayından kaldırıldı
beIN Sports Selçuk Dereli'nin Programını Neden İptal Etti?

Eski hakem Selçuk Dereli'nin beIN Sports ekranlarında yapacağı program neden iptal edildi?

Tuba Emlek Halk TV'den Neden Ayrıldı?

Halk TV'nin önemli isimlerinden Tuba Emlek kanaldan ayrıldığını duyurdu. Emlek, ayrılık nedenini de sosyal medyadan açıkladı.

Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

19.08.2019 Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta? FB Gazişehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Kasımpaşa Trabzonspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

18.08.2019 Kasımpaşa Trabzonspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Kasımpaşa TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sivasspor Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

17.08.2019 Sivasspor Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Sivas BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Denizlispor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

16.08.2019 Denizlispor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? Denizli GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Sparta Prag Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

15.08.2019 rövanş maçı Trabzonspor Sparta Prag şifresiz hangi yabancı kanalda? TS Sparta Prag maçı nasıl izlenir maç linki canlı yayın.

Galatasaray Fiorentina Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

11.08.2019 Galatasaray Fiorentina şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? GS Fiorentina maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Panathinaikos Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

10.08.2019 tarihli Beşiktaş Panathinaikos şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? BJK Panathinaikos maç linki nasıl izlenir?

Demirören Medya CEO'su Mehmet Soysal Görevden Alındı mı?

Hareketlilik sürüyor. Demirören Medya Grubu'nun CEO'su Mehmet Soysal'ın görevden alındığı belirtiliyor.

ÖZEL HABER
2019-2020 Hangi Kanalda Hangi Lig Yayınlanıyor Nasıl Şifresiz İzlenir?

2019-2020 sezonunda hangi kanalda hangi lig yayınlanıyor, lig maçlarını hangi kanal veriyor, maçlar nasıl şifresiz izlenir?

Elimi Bırakma'nın 2. Sezon Yeni Oyuncuları Belli Oldu

2019-2020 yayın döneminde iddialı hazırlanan TRT 1 dizisi Elimi Bırakma'nın 2. sezon yeni oyuncuları açıklandı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!