Temizlik Benim İşim Sunucusu Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Temizlik Benim İşim sunucusu kimdir, hangi sunucu sunuyor? Temizlik Benim İşim spikeri moderatörü kim?


Haber Tarihi : 27 Tem 2019 11:57

FOX Türkiye ekranlarında çok yakında seyirci karşısına çıkacak olan ekranların yeni yarışma programı Temizlik Benim İşim sunucusu kimdir sorusunun yanıtı belli oldu. En iyi temizlik iddiasına sahip beş yarışmacının mücadele edeceği programda moderatör olarak karşımıza Kadir Ezildi çıkacak. Bir süre önce TLC'de yayınlanan temizlik programıyla fenomen olan Ezildi, FOX TV'deki yarışmada titiz, temizlik takıntısına sahip insanları yarıştıracak ve programı yönetecek.  temizlik benim işim sunucusu kimdir kadir ezildi

Her hafta beş temizlik hastasının mücadele edeceği yarışmada bir hafta boyunca dağınık ve kirli beş ev temizlenecek. Kıyasıya bir rekabetin ortaya çıkacağı programda eğlencenin dozu her zaman yüksek olacak ve en başarılı temizliği yapan kişi haftanın birincisi seçilerek büyük ödülün sahibi olacak. Kadir Ezildi'nin sunumuyla yayınlanacak olan programın yapımcısı ise Talya Prodüksiyon.  En ufak bir toz parçasına bile tahammül edemeyen ve temizliğiyle ön plana çıkan birbirinden titiz yarışmacıların ilk kez görecekleri kirli bir eve gitmesiyle başlayacak olan programda ödülü kazanmak isteyenler temizlik için zamanla yarışacaklar. Günün yarışmacıları hem sunucu Kadir Ezildi'den hem de diğer Temizlik Benim İşim yarışmacılarından yüksek puan alabilmek için tüm güçleriyle temizlik yapacaklar. Hafta finalinde ise büyük ödülü kazanacak olan yarışmacının cebine 10 bin Türk Lirası girecek. Programın FOX TV'de hafta içi her gün, gündüz kuşağında yayınlanması bekleniyor. TLC'deki Temizlik Avcıları programının başarısı bu yapımın ekran macerasına başlamasına sebep olmuştu.temizlik benim işim programını kim sunuyor temizlik benim işim sunucusunun adı nedir temizlik benim işim kadir ezildi kimdir temizlik benim işim spikeri kaç yaşında nereli
Ekrem İmamoğlu 2019'un En Etkili İsimleri Listesinde

Ekrem İmamoğlu, Bloomberg'in 2019 yılını tanımlayan kişiler listesinde yer aldı.

Halk TV Satıldı mı? Serhan Asker Açıkladı

Muhalif medya kuruluşları arasında yer alan Halk TV satıldı mı? Kanalın satışıyla ilgili iddialara Serhan Asker cevap verdi.

Kasımpaşa Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

08.12.2019 Kasımpaşa Beşiktaş şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? Kasımpaşa BJK maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Şebnem Aksoy Açıkalın Star TV Drama Direktörü Oldu

Doğuş Medya Grubu çatısı altında yayın yapan Star TV'nin yeni drama direktörü Şebnem Aksoy Açıkalın oldu.

Türk Dizileri 700 Milyondan Fazla Seyirciye Ulaştı

ABD'den sonra en fazla dizi ihraç eden Türkiye, Türk dizileri ile dünya genelinde 700 milyondan fazla seyirciye ulaştı.

ATV Dizileri Yurt Dışında İlgi Görmeye Devam Ediyor

Turkuvaz Medya Grubu çatısı altında yayınlarını sürdüren ATV'nin sevilen dizileri yurt dışında ilgi görmeye devam ediyor.

Galatasaray Alanyaspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

07.12.2019 Galatasaray Alanyaspor şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? GS Alanya maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Fenerbahçe Gençlerbirliği Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

06.12.2019 Fenerbahçe Gençlerbirliği şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? FB GB maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Kayserispor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

02.12.2019 Beşiktaş Kayserispor şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta yayınlanıyor? BJK Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

01.12.2019 Trabzonspor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? TS GS maç linki canlı yayın nasıl nereden izlenir?

Hakan Albayrak Karar Gazetesi'nden Ayrıldı

Medya dünyasında sürpriz ayrılık! Hakan Albayrak, Karar Gazetesi'nden ayrıldığını açıkladı.

Bora Bayraktar TRT World ile Anlaştı

Medya dünyasının deneyimli ismi Bora Bayraktar'ın yeni adresi TRT World oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!