Temizlik Benim İşim Sunucusu Kimdir?

FOX TV'de yayınlanan Temizlik Benim İşim sunucusu kimdir, hangi sunucu sunuyor? Temizlik Benim İşim spikeri moderatörü kim?


Haber Tarihi : 27 Tem 2019 11:57

FOX Türkiye ekranlarında çok yakında seyirci karşısına çıkacak olan ekranların yeni yarışma programı Temizlik Benim İşim sunucusu kimdir sorusunun yanıtı belli oldu. En iyi temizlik iddiasına sahip beş yarışmacının mücadele edeceği programda moderatör olarak karşımıza Kadir Ezildi çıkacak. Bir süre önce TLC'de yayınlanan temizlik programıyla fenomen olan Ezildi, FOX TV'deki yarışmada titiz, temizlik takıntısına sahip insanları yarıştıracak ve programı yönetecek.  temizlik benim işim sunucusu kimdir kadir ezildi

Her hafta beş temizlik hastasının mücadele edeceği yarışmada bir hafta boyunca dağınık ve kirli beş ev temizlenecek. Kıyasıya bir rekabetin ortaya çıkacağı programda eğlencenin dozu her zaman yüksek olacak ve en başarılı temizliği yapan kişi haftanın birincisi seçilerek büyük ödülün sahibi olacak. Kadir Ezildi'nin sunumuyla yayınlanacak olan programın yapımcısı ise Talya Prodüksiyon.  En ufak bir toz parçasına bile tahammül edemeyen ve temizliğiyle ön plana çıkan birbirinden titiz yarışmacıların ilk kez görecekleri kirli bir eve gitmesiyle başlayacak olan programda ödülü kazanmak isteyenler temizlik için zamanla yarışacaklar. Günün yarışmacıları hem sunucu Kadir Ezildi'den hem de diğer Temizlik Benim İşim yarışmacılarından yüksek puan alabilmek için tüm güçleriyle temizlik yapacaklar. Hafta finalinde ise büyük ödülü kazanacak olan yarışmacının cebine 10 bin Türk Lirası girecek. Programın FOX TV'de hafta içi her gün, gündüz kuşağında yayınlanması bekleniyor. TLC'deki Temizlik Avcıları programının başarısı bu yapımın ekran macerasına başlamasına sebep olmuştu.temizlik benim işim programını kim sunuyor temizlik benim işim sunucusunun adı nedir temizlik benim işim kadir ezildi kimdir temizlik benim işim spikeri kaç yaşında nereli
beIN Sports Selçuk Dereli'nin Programını Neden İptal Etti?

Eski hakem Selçuk Dereli'nin beIN Sports ekranlarında yapacağı program neden iptal edildi?

Tuba Emlek Halk TV'den Neden Ayrıldı?

Halk TV'nin önemli isimlerinden Tuba Emlek kanaldan ayrıldığını duyurdu. Emlek, ayrılık nedenini de sosyal medyadan açıkladı.

Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

19.08.2019 Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta? FB Gazişehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Kasımpaşa Trabzonspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

18.08.2019 Kasımpaşa Trabzonspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Kasımpaşa TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sivasspor Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

17.08.2019 Sivasspor Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Sivas BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Denizlispor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

16.08.2019 Denizlispor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? Denizli GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Sparta Prag Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

15.08.2019 rövanş maçı Trabzonspor Sparta Prag şifresiz hangi yabancı kanalda? TS Sparta Prag maçı nasıl izlenir maç linki canlı yayın.

Galatasaray Fiorentina Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

11.08.2019 Galatasaray Fiorentina şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? GS Fiorentina maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Panathinaikos Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

10.08.2019 tarihli Beşiktaş Panathinaikos şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? BJK Panathinaikos maç linki nasıl izlenir?

Demirören Medya CEO'su Mehmet Soysal Görevden Alındı mı?

Hareketlilik sürüyor. Demirören Medya Grubu'nun CEO'su Mehmet Soysal'ın görevden alındığı belirtiliyor.

ÖZEL HABER
2019-2020 Hangi Kanalda Hangi Lig Yayınlanıyor Nasıl Şifresiz İzlenir?

2019-2020 sezonunda hangi kanalda hangi lig yayınlanıyor, lig maçlarını hangi kanal veriyor, maçlar nasıl şifresiz izlenir?

Elimi Bırakma'nın 2. Sezon Yeni Oyuncuları Belli Oldu

2019-2020 yayın döneminde iddialı hazırlanan TRT 1 dizisi Elimi Bırakma'nın 2. sezon yeni oyuncuları açıklandı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!