Lucifer Final Sezonu Kaç Bölüm Sürecek? 5. Sezon Bölüm Sayısı

Amerikan dizisi Lucifer'in 5. sezon bölüm sayısı açıklandı. Lucifer final sezonu kaç bölüm sürecek, dizi ne zaman final yapacak?


Haber Tarihi : 27 Tem 2019 13:33

2016'da seyirciyle buluşmaya başlayan ve üç sezonluk ekran macerasının ardından Netflix'e transfer olan Lucifer dizisi 10 bölümlük dördüncü sezonuyla ekrana dönmüştü. Beşinci sezon için de onay alan dizinin final sezonunun kaç bölüm olacağı belli oldu.

lucifer final sezonu bölüm sayısı 5. sezon kaç bölüm sürecek

İlk etapta 10 bölümlük beşinci sezonuyla seyirciye veda edecek olan Lucifer dizisinin final sezonunun bölüm sayısı arttı. Kısa süre önce final sezonu bölüm sayısının 16'ya çıkarıldığı açıklandı.

Eve karakteriyle Inbar Lavi'yi kadrosuna katan Lucifer'ın 16 bölümünün iki parça halinde mi tek parça halinde mi yayınlanacağı belli değil. Dizi, gelecek yıl ekrana dönecek.  Lucifer Dizisi Hakkında:

lucifer final sezonu kaç bölüm sürecek beşinci sezon bölüm sayısı

“Cehennem Lordu” Lucifer Morningstar; Los Angeles Polis Departmanı için suçluları yakalamaktadır. Ancak büyük bir sırrı vardır: Bu çekici adam, aslında yeryüzüne düşmüş bir melektir! Neil Gaiman tarafından yaratılan Lucifer, Sandman isimli serinin yardımcı karakterlerinden biriydi ve daha sonra kendi çizgi romanına kavuştu. Çizgi romanlarda, karakter Lux isimli bir barı işletiyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Tom Ellis, D.B. Woodside, Rachael Harris, Lesley-Ann Brandt, Scarlett Estevez, Kevin Alejandro, Lauren German gibi isimler bulunuyor.lucifer final sezonu ne zaman yayınlanacak lucifer final sezonu bölüm sayısı
Ekrem İmamoğlu 2019'un En Etkili İsimleri Listesinde

Ekrem İmamoğlu, Bloomberg'in 2019 yılını tanımlayan kişiler listesinde yer aldı.

Halk TV Satıldı mı? Serhan Asker Açıkladı

Muhalif medya kuruluşları arasında yer alan Halk TV satıldı mı? Kanalın satışıyla ilgili iddialara Serhan Asker cevap verdi.

Kasımpaşa Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

08.12.2019 Kasımpaşa Beşiktaş şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? Kasımpaşa BJK maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Şebnem Aksoy Açıkalın Star TV Drama Direktörü Oldu

Doğuş Medya Grubu çatısı altında yayın yapan Star TV'nin yeni drama direktörü Şebnem Aksoy Açıkalın oldu.

Türk Dizileri 700 Milyondan Fazla Seyirciye Ulaştı

ABD'den sonra en fazla dizi ihraç eden Türkiye, Türk dizileri ile dünya genelinde 700 milyondan fazla seyirciye ulaştı.

ATV Dizileri Yurt Dışında İlgi Görmeye Devam Ediyor

Turkuvaz Medya Grubu çatısı altında yayınlarını sürdüren ATV'nin sevilen dizileri yurt dışında ilgi görmeye devam ediyor.

Galatasaray Alanyaspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

07.12.2019 Galatasaray Alanyaspor şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? GS Alanya maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Fenerbahçe Gençlerbirliği Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

06.12.2019 Fenerbahçe Gençlerbirliği şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? FB GB maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Kayserispor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

02.12.2019 Beşiktaş Kayserispor şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta yayınlanıyor? BJK Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

01.12.2019 Trabzonspor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? TS GS maç linki canlı yayın nasıl nereden izlenir?

Hakan Albayrak Karar Gazetesi'nden Ayrıldı

Medya dünyasında sürpriz ayrılık! Hakan Albayrak, Karar Gazetesi'nden ayrıldığını açıkladı.

Bora Bayraktar TRT World ile Anlaştı

Medya dünyasının deneyimli ismi Bora Bayraktar'ın yeni adresi TRT World oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!