Kimse Bilmez Zeynep Gerçek Adı Kurtbey'in Kızı Kimdir?

ATV dizisi Kimse Bilmez'de Kurtbey'in kızı kimdir, hangi oyuncu oynuyor, kaç yaşında nereli? Kimse Bilmez Zeynep gerçek adı asıl ismi nedir?


Haber Tarihi : 29 Tem 2019 18:54

Baba Yapım imzasıyla ATV ekranlarında seyirciyle buluşan Kimse Bilmez'e Kurtbey'in kızı Zeynep'i canlandırmak üzere bir yeni kadın oyuncu daha katıldı. Seyircilerin merakla beklediği Zeynep'in kim olduğu ve gerçek adı da bu sayede netleşmiş oldu. Dizide bu karakteri Asya Taşkın canlandıracak. Keremcem, Özgü Kaya, Burak Serdar Şanal ve Engin Hepileri gibi isimlerin başrolde olduğu diziye yeni dahil olan Kimse Bilmez Zeynep karakteri kimdir, bu rolü canlandıran oyuncu daha önce hangi dizilerde oynadı, nereli, kaç yaşında, gerçek adı ve asıl ismi nedir? 

kimse bilmez zeynep gerçek adı kurtbeyin kızı kimdir

Osman Enes Yakut'un yönetici yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini ise Hakan eren ile Kartal Çidamlı'nın ortaklaşa üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Zehra Yılmaz, Zeynep Elçin, Kubilay Penbeklioğlu, Ferdi Kurtuldu, Hakan Altıner, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Özlem Başkaya, Timur Ölkebaş, Onur Dikmen gibi isimler de yer alıyor. Yaz sezonuna damga vuran ve normal sezonda da devam etmesi beklenen Kimse Bilmez dizisinde önümüzdeki bölümlerde Kurtbey'in kızı Zeynep karakteri de hikayede yer almaya başlayacak. Heyecanın her geçen gün yükseleceği dram dizisinde sular yeniden hareketlenmeye başlayacak ve zorlu aşkların ve karmaşanın getirdiği karmaşıklık sürecek.  Kimse Bilmez Dizisinde Zeynep Kimdir?

kimse bilmez zeynep kimdir kaç yaşında nereli asya taşkın

Kimse Bilmez Zeynep gerçek adı, yani bu karakteri canlandıran oyuncunun ismi Asya Taşkın'dır. Geçtiğimiz sezon Sen Anlat Karadeniz dizisinde Gülendam rolünü oynayan Asya Taşkın, Kocaeli'de dünyaya gelmiştir. 2009 senesinde Akasya Durağı'nda rol alarak oyunculuk kariyerine başlayan Taşkın, FOX TV'de yayınlanan askeri dizi Savaşçı'da da seyirci karşısına çıkmıştır. 2018'de ATV'nin ekran fenomeni haline gelen Sen Anlat Karadeniz dizisinde Fikret'in gençlik aşkı Gülendam'a can veren güzel oyuncu Kocaeli Bölge Tiyatrosu ve Kural Akademi Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almıştır.  

kimse bilmez zeynep kimdir kimse bilmez kurtbeyin kızı gerçek adı kimse bilmez asya taşkın nereli
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!