En Zayıf Halka Sunucusu Kimdir ATV Kadın Spiker

ATV'de ekrana dönen efsane yarışma programı En Zayıf Halka sunucusu kimdir, programı kim sunuyor, kadın spikerin adı nedir?


Haber Tarihi : 31 Tem 2019 17:30

2019 yaz dönemiyle birlikte yeniden izleyenlerin karşısına çıkan ve ATV ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan En Zayıf Halka sunucusu kimdir sorusunun yanıtı belli oldu. Programın yeni kadın spikeri İpek Farina oldu. Bir süre önce TV8'de yayınlanan program yeni sunucusu ile ekrana dönmüş oldu. Her çarşamba seyirciyle buluşan bilgi yarışması, eğlenceli ve bilgilendirici anlara sahne oluyor. 

en zayıf halka sunucusu kimdir ipek farina kaç yaşında nereli mesleği

İlk bölümüyle 24 Temmuz tarihinde ATV izleyenlerine merhaba diyen program, Profesör Doktor İpek Farina'nın sunumuyla ekrana geliyor. Farina ilk kez bir yarışma programında sunuculuk üstleniyor ve kendine has üslubuyla yarışmacılarla iletişim kurup cevaplar üzerine yorumlarda bulunuyor. Yarışmada toplamda dokuz yarışmacı yer alıyor ve final turuyla beraber sekiz turluk kıyasıya bir mücadele izleyenleri bekliyor. Sekiz turun ardından bu dokuz yarışmacıdan sadece bir tanesi para ödülüne sahip olabiliyor. Eğer her turda en yüksek tutara ulaşılırsa büyük ödül olarak 80 bin TL kazanmak mümkün oluyor. Her turun ardından oylama yapılıyor. Oylamanın sonucunda yarışmacılar içlerindeki en zayıf halka olduğunu düşündükleri kişiyi eliyorlar.  En Zayıf Halka Sunucusu Kimdir?

En Zayıf Halka'nın yeni sunucusu İpek Farina, Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Dekanı olarak da tanınıyor. Prof. Dr. İpek Farina 1968 yılında İstanbul'da doğdu.

Prof. Dr. İpek Farina İstanbul'da Notre Dame de Sion Fransız Kız Lisesi'ni bitirdikten sonra eğitimine Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nde devam etmiş ve başarıyla bu bölümden mezun olmuştur. Daha sonra eğitimi için yurt dışına giden ve Amerika Birleşik Devletlerinde, West Georgia University'de MBA eğitimini tamamlamıştır.  Amerika'daki okul bitince Türkiye'ye yeniden dönen ve gıda-temizlik konusunda en bilindik markalardan birisi olan Unilever A. Ş. Gıda grubunda bir süre çalışmış ve müdür olarak görev yapmıştır. Çevreye olan düşkünlüğü ve titizliği nedeniyle çeşitli projeler hazırlamış olan Prof. Dr. İpek Farina "Rama Cansuyu" projesi, United Nations tarafından "Dünya Çapında Yılın En Başarılı Çevre Projesi" seçilerek ödül almıştır.

Daha sonra Komili Holding'de Pazarlama ve Yeni Ürün Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Prof. Dr. İpek Farina Boğaziçi Üniversitesi'nde Pazarlama doktorasını 2004 yılında tamamlamış ve doktor ünvanını almıştır. 2004 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde öğretim üyesi olarak çalışmaya başlayan Farina, 2005 ve 2007 yılları arasında da Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Müdür olarak görev yapmış ve üniversitenin temellerinde çalışmış başarılı bir öğretim üyesidir. Daha sonra Doçentlik ve Profesörlük ünvanlarını da alan İpek Farina halen Bahçeşehir Üniversitesinde görev yapmaya devam ediyor. .ipek altınbaş farina kimdir en zayıf halka programını kim sunuyor atv en zayıf halka spikeri kimdir en zayıf halkayı sunan kadının adı nedir en zayıf halka ipek farina kariyeri
beIN Sports Selçuk Dereli'nin Programını Neden İptal Etti?

Eski hakem Selçuk Dereli'nin beIN Sports ekranlarında yapacağı program neden iptal edildi?

Tuba Emlek Halk TV'den Neden Ayrıldı?

Halk TV'nin önemli isimlerinden Tuba Emlek kanaldan ayrıldığını duyurdu. Emlek, ayrılık nedenini de sosyal medyadan açıkladı.

Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

19.08.2019 Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta? FB Gazişehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Kasımpaşa Trabzonspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

18.08.2019 Kasımpaşa Trabzonspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Kasımpaşa TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sivasspor Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

17.08.2019 Sivasspor Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Sivas BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Denizlispor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

16.08.2019 Denizlispor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? Denizli GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Sparta Prag Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

15.08.2019 rövanş maçı Trabzonspor Sparta Prag şifresiz hangi yabancı kanalda? TS Sparta Prag maçı nasıl izlenir maç linki canlı yayın.

Galatasaray Fiorentina Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

11.08.2019 Galatasaray Fiorentina şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? GS Fiorentina maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Panathinaikos Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

10.08.2019 tarihli Beşiktaş Panathinaikos şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? BJK Panathinaikos maç linki nasıl izlenir?

Demirören Medya CEO'su Mehmet Soysal Görevden Alındı mı?

Hareketlilik sürüyor. Demirören Medya Grubu'nun CEO'su Mehmet Soysal'ın görevden alındığı belirtiliyor.

ÖZEL HABER
2019-2020 Hangi Kanalda Hangi Lig Yayınlanıyor Nasıl Şifresiz İzlenir?

2019-2020 sezonunda hangi kanalda hangi lig yayınlanıyor, lig maçlarını hangi kanal veriyor, maçlar nasıl şifresiz izlenir?

Elimi Bırakma'nın 2. Sezon Yeni Oyuncuları Belli Oldu

2019-2020 yayın döneminde iddialı hazırlanan TRT 1 dizisi Elimi Bırakma'nın 2. sezon yeni oyuncuları açıklandı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!