En Zayıf Halka Sunucusu Kimdir ATV Kadın Spiker

ATV'de ekrana dönen efsane yarışma programı En Zayıf Halka sunucusu kimdir, programı kim sunuyor, kadın spikerin adı nedir?


Haber Tarihi : 31 Tem 2019 17:30

2019 yaz dönemiyle birlikte yeniden izleyenlerin karşısına çıkan ve ATV ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan En Zayıf Halka sunucusu kimdir sorusunun yanıtı belli oldu. Programın yeni kadın spikeri İpek Farina oldu. Bir süre önce TV8'de yayınlanan program yeni sunucusu ile ekrana dönmüş oldu. Her çarşamba seyirciyle buluşan bilgi yarışması, eğlenceli ve bilgilendirici anlara sahne oluyor. 

en zayıf halka sunucusu kimdir ipek farina kaç yaşında nereli mesleği

İlk bölümüyle 24 Temmuz tarihinde ATV izleyenlerine merhaba diyen program, Profesör Doktor İpek Farina'nın sunumuyla ekrana geliyor. Farina ilk kez bir yarışma programında sunuculuk üstleniyor ve kendine has üslubuyla yarışmacılarla iletişim kurup cevaplar üzerine yorumlarda bulunuyor. Yarışmada toplamda dokuz yarışmacı yer alıyor ve final turuyla beraber sekiz turluk kıyasıya bir mücadele izleyenleri bekliyor. Sekiz turun ardından bu dokuz yarışmacıdan sadece bir tanesi para ödülüne sahip olabiliyor. Eğer her turda en yüksek tutara ulaşılırsa büyük ödül olarak 80 bin TL kazanmak mümkün oluyor. Her turun ardından oylama yapılıyor. Oylamanın sonucunda yarışmacılar içlerindeki en zayıf halka olduğunu düşündükleri kişiyi eliyorlar.  En Zayıf Halka Sunucusu Kimdir?

En Zayıf Halka'nın yeni sunucusu İpek Farina, Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Dekanı olarak da tanınıyor. Prof. Dr. İpek Farina 1968 yılında İstanbul'da doğdu.

Prof. Dr. İpek Farina İstanbul'da Notre Dame de Sion Fransız Kız Lisesi'ni bitirdikten sonra eğitimine Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nde devam etmiş ve başarıyla bu bölümden mezun olmuştur. Daha sonra eğitimi için yurt dışına giden ve Amerika Birleşik Devletlerinde, West Georgia University'de MBA eğitimini tamamlamıştır.  Amerika'daki okul bitince Türkiye'ye yeniden dönen ve gıda-temizlik konusunda en bilindik markalardan birisi olan Unilever A. Ş. Gıda grubunda bir süre çalışmış ve müdür olarak görev yapmıştır. Çevreye olan düşkünlüğü ve titizliği nedeniyle çeşitli projeler hazırlamış olan Prof. Dr. İpek Farina "Rama Cansuyu" projesi, United Nations tarafından "Dünya Çapında Yılın En Başarılı Çevre Projesi" seçilerek ödül almıştır.

Daha sonra Komili Holding'de Pazarlama ve Yeni Ürün Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Prof. Dr. İpek Farina Boğaziçi Üniversitesi'nde Pazarlama doktorasını 2004 yılında tamamlamış ve doktor ünvanını almıştır. 2004 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde öğretim üyesi olarak çalışmaya başlayan Farina, 2005 ve 2007 yılları arasında da Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Müdür olarak görev yapmış ve üniversitenin temellerinde çalışmış başarılı bir öğretim üyesidir. Daha sonra Doçentlik ve Profesörlük ünvanlarını da alan İpek Farina halen Bahçeşehir Üniversitesinde görev yapmaya devam ediyor. .ipek altınbaş farina kimdir en zayıf halka programını kim sunuyor atv en zayıf halka spikeri kimdir en zayıf halkayı sunan kadının adı nedir en zayıf halka ipek farina kariyeri
Ekrem İmamoğlu 2019'un En Etkili İsimleri Listesinde

Ekrem İmamoğlu, Bloomberg'in 2019 yılını tanımlayan kişiler listesinde yer aldı.

Halk TV Satıldı mı? Serhan Asker Açıkladı

Muhalif medya kuruluşları arasında yer alan Halk TV satıldı mı? Kanalın satışıyla ilgili iddialara Serhan Asker cevap verdi.

Kasımpaşa Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

08.12.2019 Kasımpaşa Beşiktaş şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? Kasımpaşa BJK maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Şebnem Aksoy Açıkalın Star TV Drama Direktörü Oldu

Doğuş Medya Grubu çatısı altında yayın yapan Star TV'nin yeni drama direktörü Şebnem Aksoy Açıkalın oldu.

Türk Dizileri 700 Milyondan Fazla Seyirciye Ulaştı

ABD'den sonra en fazla dizi ihraç eden Türkiye, Türk dizileri ile dünya genelinde 700 milyondan fazla seyirciye ulaştı.

ATV Dizileri Yurt Dışında İlgi Görmeye Devam Ediyor

Turkuvaz Medya Grubu çatısı altında yayınlarını sürdüren ATV'nin sevilen dizileri yurt dışında ilgi görmeye devam ediyor.

Galatasaray Alanyaspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

07.12.2019 Galatasaray Alanyaspor şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? GS Alanya maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Fenerbahçe Gençlerbirliği Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

06.12.2019 Fenerbahçe Gençlerbirliği şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda yayınlanıyor? FB GB maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Kayserispor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

02.12.2019 Beşiktaş Kayserispor şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta yayınlanıyor? BJK Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

01.12.2019 Trabzonspor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? TS GS maç linki canlı yayın nasıl nereden izlenir?

Hakan Albayrak Karar Gazetesi'nden Ayrıldı

Medya dünyasında sürpriz ayrılık! Hakan Albayrak, Karar Gazetesi'nden ayrıldığını açıkladı.

Bora Bayraktar TRT World ile Anlaştı

Medya dünyasının deneyimli ismi Bora Bayraktar'ın yeni adresi TRT World oldu.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!