Mehtap Özkan Habertürk TV'ye Transfer Oldu

Halk TV'den ayrılan Mehtap Özkan Habertürk TV'ye transfer oldu. Mehtap Özkan kimdir, daha önce hangi kanallarda çalıştı?


Haber Tarihi : 07 Ağu 2019 16:35

Halk TV'de yıldızı parlayan ve son dönemin dikkat çeken sunucuları arasında yer alan Mehtap Özkan'ın yeni adresi Habertürk TV oldu. Halk TV'den ayrıldıktan sonra Ciner Medya Grubu bünyesindeki Habertürk ekranlarına transfer olan Özkan'ın gece bülteniyle seyirci karşısına çıkması bekleniyor. 

mehtap özkan kimdir habertürk tv

Sunuculuk kariyerine 2014 senesinde TV8'de başlayan Mehtap Özkan, daha sonra Beyaz TV'de çalışmış ve buradan ayrılıp Halk TV'ye transfer olmuştu. Mehtap Özkan Kimdir?

mehtap özkan habertürk tv

22 Aralık tarihinde Ankara'nın Çankaya ilçesinde dünyaya gelen Özkan, Başkent Üniversitesi'nin radyo ve televizyon bölümünden mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında Kanal B'de staj yapan Özkan, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde diksiyon ve oyunculuk eğitimi de aldı. 2014 senesinde TV8'de çalışmaya başlayarak haberciliğe adım atan güzel sunucu, bir süre radyoculuk da yaptı. Daha sonra Beyaz TV'de hem muhabir hem de hava durumu sunucusu olarak görev alan Mehtap Özkan, Halk TV'de haber sunmaya başladı. mehtap özkan halk tv'den ayrıldı mı mehtap özkan halk tv'den neden ayrıldı mehtap özkan hangi kanalda
25 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Mart 2020 Çarşamba reyting sonuçları, rating sıralaması, izlenme oranları. 25.03.2020 Öğretmen, Kuruluş Osman reytinglerde kaçıncı oldu?

Blutv Koronavirüs Sonrası İzleme Alışkanlığı Raporunu Paylaştı

Koronavirüs salgını yüzünden halk evden çıkmamaya başladı. Blutv'ye olan ilgi ise arttı.

Koronavirüs Medyayı Vurdu: Reklamlar Geri Çekildi

Koronavirüs salgını yüzünden halk evde kalmaya başladı ama radyo ve televizyonlar reklam kaybı yaşıyor. Salgın medya sektörünü de vurdu.

Yeni Yaşam Gazetesi Korona Virüs Yüzünden Baskıya Ara Verdi

Korona virüs salgını medya dünyasını da vurdu. Yeni Yaşam gazetesi, salgın yüzünden baskıya ara verdiğini açıkladı.

RTÜK'den 3 Kanala Korona Virüs Cezası

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, üç televizyon kanalına korona virüs yayınları yüzünden yaptırım uyguladı.

Yüzük

Şık Saat Modelleri Bayan

Maybelline

Mucize Doktor Ali'nin Babası Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

Taner Ölmez'in yeni dizisi Mucize Doktor Ali'nin babası gerçek adı asıl ismi nedir? Ali Vefa'nın babası kimdir hangi oyuncu oynuyor?

ÖZEL HABER
Baraj Reytingleri

FOX dizisi Baraj reytingleri nasıl ne kadar izlendi kaçıncı sırada? Baraj reyting sonuçları rating karnesi izlenme oranı kaç reyting aldı?

Ya İstiklal Ya Ölüm Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor Sene Kaç?

Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi hangi dönemi zamanı anlatıyor hangi yılda geçiyor? Tarihi dizi Ya İstiklal Ya Ölüm'de sene kaç anlatılan dönem?

ÖZEL HABER
Ya İstiklal Ya Ölüm Reytingleri

TRT 1 dizisi Ya İstiklal Ya Ölüm reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ya İstiklal Ya Ölüm reyting sonuçları izlenme oranı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!