DHA'da İşten Çıkarmalar Sürüyor

Demirören Medya Grubu çatısı altında faaliyetlerine devam eden DHA'da kimler işten çıkarıldı?


Haber Tarihi : 30 Ağu 2019 15:08

Doğan Medya Grubu'nun Demirörenlerin Ziraat Bankası'ndan çektiği krediyle satın alınmasından sonra Doğan Haber Ajansı (DHA)'nın adı Demirören Haber Ajansı olarak değişmişti. Bu sürecin ardından DHA'da yeniden yapılanma başladı ve üst düzey kadroda önemli değişiklikler yapıldı.

Demirören Haber Ajansı, 17 yıldır görev yapan kurumun en tecrübeli isimlerinden Orhan Sencer ile yollarını ayırdı. DHA, Sencer’in yanı sıra 5 çalışanıyla da iş akdini feshetti. 

DHA Genel Müdürü Salih Zeki Sarıdanışmet'in yerine A Haber İstihbarat Şefi olarak çalışırken CNN Türk Haber Koordinatörlüğü görevine getirilen Kubilay Gülbek, kıyıma başladı.

Gülbek’in talimatı üzerine, ajansta 16 yıldır editörlük yapan, son bir yıldır da Kurumsal İletişim ve Planlama Müdürü olarak görevini sürdüren Orhan Sencer ile yollar ayrıldı. Sencer’in yanı sıra Bursa Büro Şefi Osman Şişko, Pazarlama Yönetmeni İpek Günenme, Pazarlama Uzmanı Hilal Özbağ, Muhasebe Uzmanı Öykü Sena Fedakar ve Planlama Editörü Merda Zorlu’nun da iş akdi feshedildi.

Kurumsal İletişim ve Planlama Müdürü Orhan Sencer ayrılığını sosyal medya hesabından, "17 yıldır emek verdiğim DHA ile yollarımızı ayırdık. Doğru ve tarafsız habercilik yapmaya çalışan, kalemini satmayan tüm çalışma arkadaşlarıma kolaylıklar dilerim." sözleriyle duyurdu.demirören haber ajansı orhan sencer hilal özbağ öykü sena fedakar melda zorlu osman şişko
Vodafone TV Kafa Doktoru ile Dijital Rekabete Katılıyor

Dijital dizi platformlarına bir yenisi daha ekleniyor. Vodafone TV, Kafa Doktoru adlı yeni internet dizisi ile dijital rekabete katılıyor.

Fanatik Oyununun Prömiyeri Kenter Tiyatrosu'nda Yapıldı

Michael Önder'in yazdığı, Salih Bademci, Neslihan Arslan ve Nurhan Özenen'in oynadığı tiyatro oyunu Fanatik'in prömiyeri yapıldı.

VİDEO HABER
Ramo Nerede Çekiliyor Taşkapı Mahallesi Hangi Şehirde İlçede?

Ramo nerede çekiliyor, çekim yeri hangi şehirde ilçede bulunuyor? Ramo Taşkapı Mahallesi neresi, set konum ve adres bilgileri nasıl gidilir?

ÖZEL HABER
Ramo Reytingleri

Show TV dizisi Ramo reytingleri nasıl, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Ramo reyting sonuçları, rating karnesi, izlenme oranı ne durumda?

ÖZEL HABER
Gazete Tiraj Sonuçları 6-12 Ocak 2020

Yazılı medyada gazete tiraj sonuçları belli oldu. 6-12 Ocak 2020 dönemi hangi gazete ne kadar satıldı, kaç kişi gazete okudu?

Serdar Karagöz TRT'de Hangi Göreve Getirildi?

Serdar Karagöz'ün TRT'deki yeni görevi belli oldu.

Cafer Mahiroğlu Halk TV'nin Yeni Sahibi Oldu

Medya dünyasında önemli gelişme! Halk TV'nin yeni sahibi Cafer Mahiroğlu oldu.

Serhat Alaattinoğlu Show TV İstihbarat Şefi Oldu

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Show TV'nin yeni istihbarat şefi Serhat Alaattinoğlu oldu.

TRT Deutsch Test Yayınlarına Başladı

Alman medyası için alternatif bir haber kaynağı yola çıktı. TRT Deutsch test yayınlarına başladı.

Tutunamayanlar İrem Gerçek Adı Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Komedi dizisinde Tutunamayanlar İrem gerçek adı asıl ismi nedir? Sarışın kız Tarık'ın sevgilisi Tutunamayanlar İrem kimdir hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Eylem Gerçek Adı Dilhan Naz Özgülüş Kimdir?

Salı günü yayınlanan Tutunamayanlar Eylem gerçek adı asıl ismi nedir kim oynuyor? Kafede çalışan kız kimdir kaç yaşında hangi oyuncu?

Tutunamayanlar Yağız Gerçek Adı Zengin Çocuk Kimdir?

Tutunamayanlar dizisinde Belgin'in kardeşi zengin çocuk kimdir hangi oyuncu canlandırıyor? Tutunamayanlar Yağız gerçek adı asıl ismi nedir?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!